AzTeK Klanı olarak diplomasimiz

• Konuyu başlatan DeletedUser35609
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44883

Ziyaretçi
hayırlı olsun ne dıyım açıkcası tamamını okumadım kısaca ana cümleleri bulup yazılanı anlamaya çalıştım başarılar

DeletedUser12293

Ziyaretçi
w21 aztek klanına başarılar bakalim umarım hak ettği yere gelirler

DeletedUser41053

Ziyaretçi
Başarılar dilerim Aztek ! Düşündüğünüz şeyin sonuna kadar arkasından giderseniz herkes de sizi alkışlar ..

Bengam

Ağır Atlı
Başarılar aztek klanı. Güzel düşünceler var ama bu bir oyun makara yapan insanlara sert çıkarak eğlenemezsiniz. Biraz eğlenmeye çalışalım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
şahsım adına konuşuyorum.
illaki makara yaparız ama birilerine hakaret ederek veye küçük düşürmeye çalışarakta yapılmaz makara.biri yaptı demiyorum yapılmaması önemle rica olunur zira klanın yaş ortalaması 35 belkide daha üstünde.kimsenin sayfasını sulandırmıyor ve kavga alanına çevirmiyoruz lafta sokmuyoruz aztek oyuncularına layık bi davranış hiç değil.mümkünse arkadaşlarda bize yapmasın daha seviyeli bi oyun ve arkadaşlık çıkar ortaya haksızmıyım :)

başarı dileyen herkese sonsuz teşekkürler ve herkese başarılar, bu bir oyun elbetteki zevk almaya bakacaz ama seviyeyide elden bırakmadan :)

Bengam

Ağır Atlı
Hocam bu başlığı baştan sona okudum herhangibir hakaret olmamış. Ki hakaret olsa bende tepki koyardım o yüzden diyorum azıcık daha sakin olmakta fayda var.

DeletedUser

Ziyaretçi
tamam sevgili kardeşim bende var demedim zaten aynı fikirdeyiz, sadece yaş ortalamasına dikkat ederekten yapılmaması rica olunur dedim mutabığız zaten :)

DeletedUser46266

Ziyaretçi
sıfır diplomasi ile işi götürmeniz imkansız bana göre..

DeletedUser357

Ziyaretçi
çoğu klan bu düsturla başlar ama sonunu getiremez umarım siz getirirsiniz başarılar şimdiden güzel bir hedef

DeletedUser12293

Ziyaretçi
çok düşöan olur ama sıfır diplomasi hiç bir dunayda hiç bir klan uygılıyamaz haa şöyle olur gelirsin ölesine girdik denilirse dipşlomasi olur kaldıki 20 dunayda bizde diplomasi çok kızıtılı kulandık burdada aztek elbeteki siplomasiyi kullancaktır lakin kısıtlı kullancaktır.

aztek sağlam ekiplen girmiş şans eseri bir çok eski dost vede düşmanlan aynı klndayız lakin herkes sonuçta bulunduğu klanlan anılır ama diplomaside mutlakaki küçük gedıkler olmalıdır bu strateji oyunudur.

DeletedUser41769

Ziyaretçi
CESET Klanıyla Aztek Klanı Diplomasi yapmıştır Hayırlı Uğurlu olsun.. Aztek de Diğer tüm klanlar gibi diplomasi yapmaya mecbur oluşmuştur.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
mesajı goralinkafkaf için atmiştimda pardon..

Mustafam ordaki ekiptende hucum uyesi arkadaşlar var aztektende savaşcaz ne guzell işte :)

DeletedUser41769

Ziyaretçi
abim valla diyeceğimi dedi ben :) başka bir şey demiyim valla orta kızışırrr

DeletedUser

Ziyaretçi
bu mecburiyet değil kan bağıdır olayın perde arkasını bilmeden konuşmak boş konuşanların işidir eğer ki formda yazılacak olsa idi yazılırdı siz cesetin hangi diplomasi ve klan tanıtımı gib bir şey yazdığını gördünüz bir bilgi özel değilde anltılmak istenirse anlatılır...
reis atakta
jamiryuuu

w4aztek
w13aztek
w16ceset
w17sas
w18sas
w21ceset aztek

DeletedUser41769

Ziyaretçi
Hocam kalbınızı kırmak ıstemem gerçekten buraya bir yazı paylaşırım gerçekten aztek-ceset arası acılır ondan yazmıyorum..

DeletedUser

Ziyaretçi
Reis seviyom seni ancak aztek forumda konu açıp diplomasi yapmayacaz dedi :D mustafanın o yazıyı yazma amacı tamamen o yani :)

Mustafa sen demen gerekeni dedin bebeğim oyuna dön hadi canım :)

DeletedUser41769

Ziyaretçi
tmm abim sağolasın zaten onu demek istedim eyvallah