AzTeK Klanı olarak diplomasimiz

• Konuyu başlatan DeletedUser35609
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
yaw diğerleride senin gibi ılımlı olsa sorun yokta ama maalesef öyle değil.siz raporlarınızı yayınladınız özgür abi çağlar ben mehmet isa neyse bizden bir çok oyuncu geldi tbr etti başarı diledi ne kadar olgun bi tavır değilmi? kimse dedimi bi gece bütün kamileri çıktınız ordular girmeden 2 saat öncede savaş açtınız ve gafil avlamaya çalıştınız? demedi tebrik ettik.sonrasındada biz karşı atağa geçtik raporları koymaya bile gerek duymadı hasan abi. lafını bile etmedik geldi hem sizden hemde kim olduğu belli olmayan bazıları çamurlaştırdı sayfayı. karşılığı bumuydu? yani uzatmanında bi anlamı yok. başksının sayfasına ya tebrik için yazılır yada fikrini beyan edersin ılımlı ve olumlu bi şekilde. e haliyle insan kızıyor haksızlık karşısında.

daha öncede söylendi bi daha sölim.bu klanda yaş ortalaması 35 ve çok çok üstünde olan çok saygıdeğer insanlar var söylemler ve hitaplara dikkat dedik. lafım çamurluk yapanlara son yazımdı çekiliyorum ve aztek oyuncularından özür dilerim bu kadar uzattığım için bu son postumdu bu konu ile ilgili

DeletedUser

Ziyaretçi
ceset klanları diplomasisi bende canm kardeşim sen içini dışını bilmeden konuşabilirsin ama konu çok uzadı tamam biz yakın olsak ortada sıkıştırma amaçlı olsa ne şimdi ben öz abim den yakın lan kiişilerlemi savaşayım neyin tiribi ben aztek ile başlayacaktım ve bir kaç arkadaşım eskişehirde hus35 ikende öle idi ama w20deki asalet olayından sonra değişti ama ben udw nin savaşı değilde şunu bunu yapıyonuz demesini hala anlayamıyorum herkes iyiy oyunlar hasan abi kb dünden beri ne dediklerini anlayamıyorum udw nin:)
herkesse hayırlı geceler

reis atakta
jamiryuuu

DeletedUser44883

Ziyaretçi
jamir olayın senle alakalı olmadığını anlamadınmı ki bizim ne dediğimizi anlayasın sen önce kendi klanınla ilgilen olayın senle alakası olmadığını çöz ondan sonra bizi belki anlarsın hadi iyi oyunlar ceset klanı :)

DeletedUser46266

Ziyaretçi
olayı sen anlamamışsın ki üstad ceset klanı diye bir klan yok onlarda aztek aslında:)

DeletedUser17989

Ziyaretçi
9 sayfa oldu okuyorum hala sorun çözülmemiş, kırk yıllık tinerciyim böyle kafa görmedim :eek:

DeletedUser601

Ziyaretçi
Udw klanları sizden korktuk biz.

Ayakta kalmak için w21 klanları ile diplomasi teklif ettik ve kabul edenler ile anlaşma yaptık. Malum bizi sileceginiz aşikar durumda oldugundan kaçınılmaz sona engel olduk.Şimdi gereken cevabı aldınız sanırım.

Artık gereksiz yazılarla bu sayfayı meşgul etmeyin yeter.

DeletedUser32540

Ziyaretçi
şuan yaptığınız işi dalgaya vuruyorsun ama ortada bi gerçek var :D lafınızda durmadınız

DeletedUser32540

Ziyaretçi
ben işsizin tekiyim
udw dende kimseyi tanımıyorum onlardan olsaydım vay sizin halinize :D

DeletedUser601

Ziyaretçi
w21 dünyasından yaz forum delikanlıları çok gördüm ben,
Ancak bir tırtsındır

DeletedUser32540

Ziyaretçi
sana yazmadımki azor azteke yazdım :)
21 de oynamıyorumki o yüzden böyle rahatım :p

DeletedUser17989

Ziyaretçi
Üzerime alındım benim hatam o zaman :) Biraz sakin olsanız iyi olur ya oyun sadece sonuçta bu kadr ciddiye almayalım. Gün gelir eski klansavaslarindaki gibi bir silerler herkes bakakalır.

DeletedUser32540

Ziyaretçi
ben şakasındaydım da atikan bey ciddiye aldı bende ufaktan eğleniyorum ne yapayım işsizim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bu sayfa cok karısık herkez bişi diyor ama kimse ne dendigini bilmiyor:)

DeletedUser46266

Ziyaretçi
barış sana tırt dediler ben olsam oyuna dönerim:)

DeletedUser32540

Ziyaretçi
:D benden bişey olmazki adam haklı

senle oynamak istiyorum gerçekten gelecem ilerde ama şimdi zamanı değil :D