AzTeK Klanı olarak diplomasimiz

• Konuyu başlatan DeletedUser35609
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser35609

Ziyaretçi
Bilindiği üzere klan dışında gelişen dostluklar ve ilişkiler mutlaka oluyor.

Sonuçta zamanımızı verip iyi dostluklar ve arkadaşlıklar da kazanıyoruz .. Yani sıra tatsız olaylarda yaşanıyor.
Başka dünyalar da beraber oynadığımız arkadaşlarımızla bu dünyada belki farklı klanlarda olabiliriz. RAKİP olarak başlamış olabiliriz.
Muhtemeldir ki ;

AzTeK klanı olarak tek görüşümüz :

sular durulduğunda diplomasi seçimlerimizde hem fikir bir birliktelik sonucu ;

Word 21 dünyasında Müttefik ve Saldırmazlık anlaşması kısmına hiçbir klanı eklemeyeceğimizi bildirmek isterim.

Kimseyi kırmak istemediğimizi ve sadece savaşmak için bu dünyada olduğumuzun bilinmesi ister ;

Bu kararımızın en başta olduğu gibi sonuna kadar şahsım adınada arkasında duracağımızı bildiririz..

Not : Haritanın açılması için yada buna benzer stratejiler için bile hiçbir diplomasi girişimi kabul görülmeyecektir.

*Bu dünyaya yaklaşık 50 60 arası aktif adam başladık bizzat tuttuğum listede ..
Kısaca Listemiz(klanlarımız) dışındaki her kez potansiyel rakiptir..

Saygılar.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser35609

Ziyaretçi
Umarım bu dünya'da gerçekten herkesin aradığı o naif oyun düzeni sağlanır..

Bütün klan ve oyuncu arkadaşlara başarılar diyerek forumdaki son mesajı şöyle tamamlamak isterim :

AzTeK klanı olarak Ana forumda bulunmamamızın birçok sebebi vardır.
Bilindiği üzere AzTeK Bu oyunun Türkiye Ayağındaki en eski oluşumu olmakla beraber , kazandığı Dostluğu kocaman bir aile ortamına dönüştürmüştür..

Bizler AzTeK adı altında kazanılması gereken ne varsa onları yaşıyoruz ki ; Bu gün gönül rahatlığı söylemem gerekirse..

Diplomasi konusunda forumu aydınlatıcı mesaj bırakmak istememizin sebebi :

Oyunun başında düşüncelerimizin bilinmesini istememizdir.
Şuna eminim ki ; bu dünyada klan yönetimi olarak hiç tanımıyoruz deseniz en az 10 farklı klanda bir ahbabınız vardır.Nitekim bizlerinde bir ahbabı var. Biz her görüşmemizde belirttiğimiz gibi bu forumda da bazı şeyleri uzun uzun yazarak belirtmeye çalışıyoruz..

Bizim için AzTeK adının manevi değeri çok fazladır.Bu isim adı altında yaşanan onca güzel dostluklar ve zor savaşlar var.

Ondandır ki her dünyada AzTeK adını kurmuyoruz. Çünkü kurduğumuz zaman sonuna kadar gitmemiz gerekiyor . Bu birlikteliğe yakışan şekilde.
Kimi zaman hatalar olmuştur. Ama genel anlamda hiçbir zaman çizgimizi bozmadan bu oyundaki diğer klanların birbirleriyle girdiği münakaşadan ve ilişkilerden uzak durmayı , bu dünyada sadece oyunu ARAÇ olarak gösterip hiçbir klanla sırt sırta vermeden de tek klan olarak savaşıp "GÜZEL DOSTLUKLARLA BİR ÇATI ALTINDA SAVAŞLAR KAZANMAYI " isteyerek bir araya geldik.

Bizim düşüncelerimiz bunlar..

Unutulmasın ki ;

Bizler Hayatımızdaki en değerli şeyimizi ; ZAMANIMIZI veriyoruz. Kimilerimiz eşinden , işinden , çocuklarından çalıyor bu zamanı.Kimilerimiz daha Hayatının en güzel yaşında bu saplantıya takılıp geleceğinden, eğitim hayatından , ailesine ayırması gereken zamandan çalıyor ..

Sizler ,bizler bütün bunlara rağmen hala bu oyunda olan sıkıntılı insanlardır..(kimse kusura bakmasın bu dediğimi iyi düşünün) Ama Kazandığımız Dostluklar belki'de kaybettiğimiz zamana değiyor. Çünkü bir çoğumuz ; zaman kadar değerli bir çok şeyimizi kaybetmedik mi ?

Şimdi asıl soru şu olmalı ;

Hala neden buradayız.. Yapılması gereken o kadar insanlık , edinilmesi gereken o kadar bilgi , okunması gereken bir çok kitap..Yada sizden sonrakilere aşılanması gereken bir hayat amacı , bir mücadele ruhu , idealler varken ..

{ Kimse demesin nereden biliyorsun bunları yapmadığımızı.Kendinizi kandırmayın } Hala nefes alıyorsanız yapılacak bir-şeyler mutlaka vardır bu oyunu oynamaktan daha önemli.

Bütün bunlara Verilecek cevabı olan insanların bir arada olduğu tek klan dır AzTeK ..

AzTeK klanı ile rakip olursanız karşınızdaki insanların nasıl bir karakterde olduğunu bilmenizi forumdan anlatmışımdır.

Umarım Tanıtım forumda ve burada açıklayıcı olmuşumdur.

Şahsım adına son yazımı gönderip 21.dünya kapandığı gün tekrardan forumda bu yazıyı okumayı umuyorum.

Saygılar

DeletedUser29714

Ziyaretçi
Bence sen oyunu bırak roman yaz
Belki satın alıp okuruz cok uzun :))

DeletedUser

Ziyaretçi
Yapılan yada yapıcağını diplomasiler hayırlı uğurlu olsun..

klan savaşları speed den Maya klanından Hamreos'um ben :)

DeletedUser

Ziyaretçi
yörü git mustafa :D ciddimisin sen speed de maya klanında mı oynadın :D

DeletedUser

Ziyaretçi
şaka bir yana da bu pokemon arkadaşın yazdıklarını okuyan var mı?

DeletedUser46803

Ziyaretçi
şurda diyeceğin 2-3 cümle yazıyı amma uzatmıssın be hacı :) biz tek siz hepiniz. hodri meydan vsvs no diplomasi. sıfır diplomasi filan niye bizi bu kadar yordun ki :)

DeletedUser43061

Ziyaretçi
adam yaziyor durduramiyoruz :D neyse ozet geceyim muttefiklik, saldirmazlik anlasmasi hic bir klanla yapilmayacak :D

DeletedUser17010

Ziyaretçi
Hiç kimse yazılanları okumak zorunda değil arkadaşlar.

Uzun veya kısa..

Uzun metinlerin altında , gösterilen değer anlamı yatar.

Burda da o değer gösterilmiş ve öncesine dayanan eski dostluklardan dolayı diplomasi konusunda herhangi bi gücenme olmaması adına ,

en başından detaylı bi şekilde dillendirilmiş.

Biraz emeğe saygı.

Saygınız yoksa , gereksizliğinizle kalırsınız.

Saygılar.

DeletedUser44023

Ziyaretçi
Vakti olan okur, işine gelen okur, yada haz etmeyen okumaz.. Fakat terbiyesizliğin lüzmu yok. Seviye çok önemli seviyenizi bilin..

DeletedUser46803

Ziyaretçi
gereksız yere atar gıder yapmayın oynamadıgımız yerde arkadasa takılmak ıcın yazdık kotu nıyetle yazılan bir yazıyı algılayabılecek yetenegınız yoksa 3. cogul kısı olursunuz yanı gereksızsınız kısacası.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu benim 100. postum. Yeni bir 100 posta girerken hepinize aile saadeti diliyorum.

DeletedUser45608

Ziyaretçi
Ben de diplomasileriniz şimdiden hayırlı olsun diyorum ^^