Artiz - Zt

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

OrjınalKahraman

Yasaklı
Herkes de aynı şeyi söylüyor, biz kapatmaya mı geldik vs:)) nostra gayet etkili bir kadroyla oyun oynadı ve size kapatma hayali bile kurdurmadı. Öyle bi’ hayal dahi kuramadınız ki. He bunun nedeni de amatörce diplomasi hamleleriniz ve bazı klanların da farmwille oynaması. Her şeyi tam yapsaydınız belki yine de başaramazdınız ama en azından denedik derdiniz. Şu dünyaya bakıyorum, nostra’nın mütleri hariç herkes usul usul toplanmayı bekliyor, benim dışardan bakarak gördüğüm bu. Siz içerde hangi kafalar yaşıyorsunuz onu bilemem.

Nostradaki arkadaşlar da yazdıklarımı yanlış anlamasın, siz hariç bu dünyaki klanlar barbar toplamayı bile hak etmiyor:)
Senin problemin ne bu kadar, sen bizi yenersın biz seni yeneriz nostra dünyayı kapatır sen kapatırsin germe bu kadar insanları. Truva gelicek size falan girmeyin bu toplara şura da güzelce atışıyoruz. Dünya kapatma hayalı niye kuralım biz fena dağılmasa zaten yoktuk dünyada önümüze fenanın köyleri düştü biraz oynayalım eğlenmeye çalışalım dedik kendimize sizi denk gördük sizi vuruyoruz. Yaptığınız bir kaç yanlış hareket de oldu da çok da önemli değil.

K0pafti

Milis
Herkes de aynı şeyi söylüyor, biz kapatmaya mı geldik vs:)) nostra gayet etkili bir kadroyla oyun oynadı ve size kapatma hayali bile kurdurmadı. Öyle bi’ hayal dahi kuramadınız ki. He bunun nedeni de amatörce diplomasi hamleleriniz ve bazı klanların da farmwille oynaması. Her şeyi tam yapsaydınız belki yine de başaramazdınız ama en azından denedik derdiniz. Şu dünyaya bakıyorum, nostra’nın mütleri hariç herkes usul usul toplanmayı bekliyor, benim dışardan bakarak gördüğüm bu. Siz içerde hangi kafalar yaşıyorsunuz onu bilemem.

Nostradaki arkadaşlar da yazdıklarımı yanlış anlamasın, siz hariç bu dünyaki klanlar barbar toplamayı bile hak etmiyor:)

"nostra gayet etkili bir kadroyla oyun oynadı ve size kapatma hayali bile kurdurmadı"

Yani şimdi amacı mühendis olmak olan birisi mühendis olduğunda ona senin doktor olma hayalin bile olamazdi demek ne kadar mantıklı ? Adamın amacı o değil ki hayalini kursun, daha fazla şey söylemeye gerek yok anlamıyorsan da sana yazarak vaktimi harcamaya gerek yoktur, iyi geceler dilerim
Dip not: kapatma amacı olan kılan fena-babayla aynı kıtaya mi girer ? Pakt olduğumuzu iddia edersen de neden fena-baba-zt denmiyorda sadece baba-fena ? :)

BÜYÜK.ALAY

Yasaklı
Sırf sen boş konuşma diye bırakıp çekiliriz dünyadan.

Üstat seni sürekli her başlıkta car car öterken görüyorum lakin ne oyunda hesabın var ne de başarıların gözüküyor.Sürekli bi tartışma derdindesin bekara eş boşamak kolay.Sen laf attığın adamın oyun bilgisine oyunculuğuna sahip misin acaba ? @Uyry* nin attığı her mesajdan oyun bilgisinin üst düzeydi olduğu belli
Sen kimsin ki nostra adına konuşabiliyorsun ?

Deleted User - 848880814

Ziyaretçi
Senin problemin ne bu kadar, sen bizi yenersın biz seni yeneriz nostra dünyayı kapatır sen kapatırsin germe bu kadar insanları. Truva gelicek size falan girmeyin bu toplara şura da güzelce atışıyoruz. Dünya kapatma hayalı niye kuralım biz fena dağılmasa zaten yoktuk dünyada önümüze fenanın köyleri düştü biraz oynayalım eğlenmeye çalışalım dedik kendimize sizi denk gördük sizi vuruyoruz. Yaptığınız bir kaç yanlış hareket de oldu da çok da önemli değil.
Siz deme başkan ben artiz vs tanımam, w56’da nop’la birliktelerdi sonrasında silmişlerdi. Herhangi bir dünyada da karşılaşmadım adamlarla. Benim herhangi bir sorunum yok, dünyayı kim kapatmış beni hiç ilgilendirmiyor ki zaten nostra kapatacak. Ben cys’nin yorumuna takıldım, oradan konu buralara geldi. Eğlencenize bakıyorsunuz bunda herhangi bir sorun yok ama işinize gelince de cys’nin de dediği gibi nostra karşıtı hüküm yargı zt artiz vs wp grubuna katılıyorsunuz. O zaman hiç katılmayın gruba falan biz takılıyoruz deyin geçin:) ki bak sadece siz değil, yargı da öyle adam bana xxxx yorumumdan sonra çok büyük stratejistmiş gibi mesaj atıyor. Biz diyor savunma pozisyonundayız, alay gidince dünyanın ne hale geleceğini de biliyoruz ona göre planımız da var diyor:) bu saygıdeğer arkadaşın planı neymiş acaba bi’ açıklasa da okusak:)

herneyse; hiç alakasız mesajlar atmış oldum. Herkes nasıl anlamak isterse o şekilde anlar, kendince de yorumlar. Hepinize başarılar.

Deleted User - 848880814

Ziyaretçi
Üstat seni sürekli her başlıkta car car öterken görüyorum lakin ne oyunda hesabın var ne de başarıların gözüküyor.Sürekli bi tartışma derdindesin bekara eş boşamak kolay.Sen laf attığın adamın oyun bilgisine oyunculuğuna sahip misin acaba ? @Uyry* nin attığı her mesajdan oyun bilgisinin üst düzeydi olduğu belli
Sen kimsin ki nostra adına konuşabiliyorsun ?
O arkadaşla öyle anlaşıyoruz biz. o senelerdir boş konuşuyorsun diyor, ben ona demiyorum ama dolu konuştuğunu da görmüyorum öyle bi’ ilişki bizimki:)

OrjınalKahraman

Yasaklı
Siz deme başkan ben artiz vs tanımam, w56’da nop’la birliktelerdi sonrasında silmişlerdi. Herhangi bir dünyada da karşılaşmadım adamlarla. Benim herhangi bir sorunum yok, dünyayı kim kapatmış beni hiç ilgilendirmiyor ki zaten nostra kapatacak. Ben cys’nin yorumuna takıldım, oradan konu buralara geldi. Eğlencenize bakıyorsunuz bunda herhangi bir sorun yok ama işinize gelince de cys’nin de dediği gibi nostra karşıtı hüküm yargı zt artiz vs wp grubuna katılıyorsunuz. O zaman hiç katılmayın gruba falan biz takılıyoruz deyin geçin:) ki bak sadece siz değil, yargı da öyle adam bana xxxx yorumumdan sonra çok büyük stratejistmiş gibi mesaj atıyor. Biz diyor savunma pozisyonundayız, alay gidince dünyanın ne hale geleceğini de biliyoruz ona göre planımız da var diyor:) bu saygıdeğer arkadaşın planı neymiş acaba bi’ açıklasa da okusak:)

herneyse; hiç alakasız mesajlar atmış oldum. Herkes nasıl anlamak isterse o şekilde anlar, kendince de yorumlar. Hepinize başarılar.
Sen bu oyunla kafayı bozmuşsun daha oynamadığın bir dünyaya bu kadar ilgin varsa oynayınca napıyorsun çok merak ettim. Başarıların için teşekkürler yazdığın için söylüyorum biz hiç kimsenin peşinden grup kuralım plan yapalım diye gitmedik genelde bizle iletişime geçtiler bizde dediğin gibi takılıyoruz dedik :)

BÜYÜK.ALAY

Yasaklı
O arkadaşla öyle anlaşıyoruz biz. o senelerdir boş konuşuyorsun diyor, ben ona demiyorum ama dolu konuştuğunu da görmüyorum öyle bi’ ilişki bizimki:)

kosa nostra adına en çok konuşan bu arkadaş hiç icraati yok oyundan anladığı felan da yok hesabı bile yok dünyada başka dünyalarda da göremedim sadece 2-3 köy yapabilimiş tw stats öyle gösteriyor sürekli tartışma ortamı yaratıp ortamı geriyor belli.Oyunla ilgili tek bir mesajı bile yok sürekli laf atma derdinde siz ise insanlara bilgi vermeye çalışıyorsunuz bence muhatap almanız bile hata

Lebr0n*

Yasaklı
kosa nostra adına en çok konuşan bu arkadaş hiç icraati yok oyundan anladığı felan da yok hesabı bile yok dünyada başka dünyalarda da göremedim sadece 2-3 köy yapabilimiş tw stats öyle gösteriyor sürekli tartışma ortamı yaratıp ortamı geriyor belli.Oyunla ilgili tek bir mesajı bile yok sürekli laf atma derdinde siz ise insanlara bilgi vermeye çalışıyorsunuz bence muhatap almanız bile hata

Çamaşır suyu içmeyin.

Deleted User - 848880814

Ziyaretçi
Sen bu oyunla kafayı bozmuşsun daha oynamadığın bir dünyaya bu kadar ilgin varsa oynayınca napıyorsun çok merak ettim. Başarıların için teşekkürler yazdığın için söylüyorum biz hiç kimsenin peşinden grup kuralım plan yapalım diye gitmedik genelde bizle iletişime geçtiler bizde dediğin gibi takılıyoruz dedik :)
Ara ara foruma giriyorum, sadece bu dünyayı takip ediyorum. Zt hakkındaki yorumlarımı daha öncesinde de söylemiştim. Arkadaşlar farmwille oynuyor demiştim. Oyun anlayışınız bu şekilde olabilir, barbar büyütünce mutlu oluyor olabilirsiniz herkesin eğlence anlayışı farklıdır. Size tekrardan başarılar.

**tapates**

Yasaklı
1657327977791.png

AMOOOOOOOOOO NEREYE GÜLÜM Korktun mu?

Ben anlamadım vururuz hesap silerler size doğru geliyoruz diye post attık şimdide amo siliyor vallahi üzüldüm amooooooooo

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Herkese başarılar Ztnin kazanacağı bir savaş olacak.

Başlıkta Zt klanına edilen lafları görünce açıkcası gülmeden edemedim. Nostraya vurmalıydınız yazıp durmuş herkes size Sa varken savaş açılması ayıp ama Nostraya yapılsa doğru öyle mi? O bölgede köy topladığımız dönem 3-4 gün boyunca orada ki arkadaşlarla uğraştık gayette aktif oyunculardı hepsi neticesinde oturup konuştuk belli şartlar altında bir anlaşma zemini yarattık ve ne biz ne onlar yapılan anlaşmanın dışına çıkmadı bir kere tartışma dahi yaşanmadı. Tüm bunlar olurken tabi bu artizde ki arkadaşların tanıdıkları onlara yardım etmek isteyen eski baba ve fenacı tiplerin şeytanlıkları olmadı değil hesaplardan bize saldırmaya çalışmalar savaş çıksın diye döndürmedikleri dolap kalmadı. O kadar inandılar ki buna güvendiğimiz dağlara kar bile yağdırıyorlardı dürüst olunca diplomasi yaptığın klana saygı duyunca sorun yaşamıyorsunuz arkadaşlar ama siz alay gibi onların kıtasına girmeyelim saldırmayalım diye bizle görüşüp el altından sizle bize karşı anlaşmış klanlar ile iş tutmaya alışıksınız öyle davranmayana hain diyorsunuz :)

EyvahYandım

Kılıç Ustası
Zt en iyisini yapıyor bence bem destekliyorum, bir artiz üyesi olarak. Nostraya karşı zevk alamayacaklardı yani sonuçta o köyleri de boşuna büyütmediler :) başarılar arkadaşlar umarım siz kazanırsınız

turuncuuuu

Acemi
Bizim kime saldıracağımız üzerinden yapılan tartışmaları baya komik buluyorum, sanki başkasını ilgilendirirmiş ya da bunun üzerinde söz sahibi gibiymiş gibi yapılan konuşmalardan bahsediyorum.

Yegane söz sahibi olan biz Zt üyelerinden biri olarak da gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki düşman olduğum dönemde ya da sa döneminde de herhangi bir yanlışını ya da saygısızlığını görmediğim nostra yerine, süregelen savaşın sonucundan bağımsız, savaştığı ya da diplomasi yaptığı klanlara saygısızca davranan, sözünde durmayan, garip köy isimleriyle, attığı 31 mancınıklı fakelerle aşağılayıcı olmaya çalışıp saygısızlıktan başka bir şey yaptığını görmediğim bu ergen oluşumla savaşmak istedim ve istedik.

Siz kendinize istediğiniz bahaneleri söylemeye devam edebilirsiniz. Forumda da aynı tavrınızı devam ettirip neden sizinle savaşmakta haklı olduğumuzu gösterdiğiniz için de teşekkürler. Haklı olanın acelesi yok. Savaşta başarılar, iyi olan kazansın.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.