Artiz - Zt

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Lebr0n*

Yasaklı
Lafım size değil hocam sizin yaptığınız diplomasiyi tebrik ediyorum. Siz dünyadaki herkes ile savasacağınızı baştan söylediniz zaten lafım size yaranmaya çalışan klanlara :)
Bize yaranma gibi bir çabaları yok arkadaşlar sadece artiz tarafından kullanılmak istenmiyorlar gibime geldi. Çünkü bu oyun sağolsun diplomatim ayağına geçinen çakallar yüzünden öyle bir hale geldi ki;
çoğu oyuncu daha saldırı veya savunma dahi yapamadan oyunu bırakıyor. Çünkü adamlar 1 klanla savaşmak için dunyada ki herkesle diplomasi yapıyor,... Klan bitsin birlikte kapatırız felan. Yav 400 hesap nasıl birlikte kapatacak ? Savaşı kazandın diyelim kim hangi köyü alacak ?
arkadaşlar da haliyle tekrardan alakaları bile olmadığı bir klanla savaşmak yerine kendi haritalarını oynamak istemiş. Çünkü bizimle oynayan bir daha yüzümüze bakmıyor o nasıl harita diye.

OrjınalKahraman

Yasaklı
Bize yaranma gibi bir çabaları yok arkadaşlar sadece artiz tarafından kullanılmak istenmiyorlar gibime geldi. Çünkü bu oyun sağolsun diplomatim ayağına geçinen çakallar yüzünden öyle bir hale geldi ki;
çoğu oyuncu daha saldırı veya savunma dahi yapamadan oyunu bırakıyor. Çünkü adamlar 1 klanla savaşmak için dunyada ki herkesle diplomasi yapıyor,... Klan bitsin birlikte kapatırız felan. Yav 400 hesap nasıl birlikte kapatacak ? Savaşı kazandın diyelim kim hangi köyü alacak ?
arkadaşlar da haliyle tekrardan alakaları bile olmadığı bir klanla savaşmak yerine kendi haritalarını oynamak istemiş. Çünkü bizimle oynayan bir daha yüzümüze bakmıyor o nasıl harita diye.
Artizden sonra sıra sizde :p

Circassian

Kılıç Ustası
Baştan konusalım bu gece almaya çalışıp alabilceğiniz köyler için burda hava atmak yok

PANDA*

Kılıç Ustası
Kendini ben 4 klanım nostra ile kafa kafayayım diyen birini insan yerine koyup diplomasi konuşulursa, sen başka cephede savaşırken de gelip saldırır tabi. Konuşurken tek yaptığım kahpelik bu değil diyen diğer yöneticiyle konuşursan tabi ki gelir yine saldırır.

Zaten alayında sildiği bir dünyada nostra müttefikleriyle %50 den fazlasını almış olacağından kapamayıda sonuna kadar haketti. @* Vivere Senza Rimpianti büyü bozuldu :D

Ruling*

Milis
Aylardır biz yatıyoruz siz neden aylardır araya aldığınız familyi bitiremetiniz diye bir soru sorsam verecek cevabın yok bu yüzden sormuyorum :D
Alay ile family sa. yani araya alıp vurmuyoruz şuan savasta öndeyiz familyden arkadaslar savaşıyor sizin gibi yatmıyor :) sizin yapmanız gereken nostra tarafına gitmekti ama korkudan buraya döndünüz birde sa. habersiz bozup mis attınız büyük karakterler sizi :)

Ruling*

Milis
Bu adamların hepsi zaten fena tarafından kullanılmak üzere dunyaya girdiler hocam :D Bu dünyada herkes birbiriyle savaşacak orası malum zaten ama sürekli biz nostra tarafına yöneleceğiz diyip,habersiz bir sekilde anlaşmayı bozup mis atmaları karakter dışı birsey, belki bu gece köy alacaklar ama artiz ne olursa olsun bunları dünyadan gönderecek :)

cyes

Mızrakçı
Burada boş boş goygoy yapacağınıza 1-2 saldırı atın da sizin gücünüzü görelim. Öyle oyundan salak gerizekali imalarinda bulunarak olmuyor bu işler. P1pijo ya ben net söyledim diplomasi yaparken sınırı oluştururken isterseniz cephe de açarız diye. Şimdi benim çizdiğim sınırı kabul edip, sonra çamaşır değiştirir gibi yönetim degistirerek her seferinde yeni sınır çizmeye çalışarak gelen yönetiminiz, sınır üstü aldığınız köyleri bosaltacagiz diyen ama bosaltamayan yine sizin yönetiminiz, vura vura alan da biziz kardeş. Öyle boş yapan insanlarla pek fazla konuşma ihtiyacı duymuyorum ben, adam gibi gel selamını ver fikrini söyle adam gibi cevabını alırsın. Ayrıca benim diplomasimi benim oyun anlayisimida sorgulamak senin hattine değil.

Lebr0n*

Yasaklı
Bu adamların hepsi zaten fena tarafından kullanılmak üzere dunyaya girdiler hocam :D Bu dünyada herkes birbiriyle savaşacak orası malum zaten ama sürekli biz nostra tarafına yöneleceğiz diyip,habersiz bir sekilde anlaşmayı bozup mis atmaları karakter dışı birsey, belki bu gece köy alacaklar ama artiz ne olursa olsun bunları dünyadan gönderecek :)
Bende onu diyorum işte adamlar belki de oynayacaklardı fena baba ile felan Müt olur oyunumuza bakarız diyolardı. Veya yardım edelim köy kasalim çıkalım havasindalardı bilemem. Benim demek istediğim kendilerini bir kez daha hiç tanımadıkları bir klanla savaşmak yerine, haritalarını,kendi diplomasileri ile oynamak istemiş olabilirler. Başka klanlarin gelipte hadi şunlara karşı savaşalim demeleri veya sizin yaptığınız, söylediğiniz sözler eylemler yanlış gelmiş olabilir.

Raqek

Mızrakçı
vurduğumuzu gönderdiğimiz için yalnız kaldınız biraz :D 2 ay boyunca kıtada yuvarlanıp tek bir klan silemeden oynayıp başarı beklerseniz normal bence bu sonuç, sildiğimiz klanları saysak epey bi klan çıkar, sizin aksinize savaştık :)
Forum kurallari el verdigince nazik bir sekilde cevaplayip hadi ordan. Savasmislar almislar dunya basindan beri karsinizdaki klanlara yapmadiginiz ayak oyunu kalmadi klanlar dagildi banlarmalar falan derken karsinizda kalan tek kalanada yapicak ayak oyunu bulamadiniz satın almalarla savas actiriyosunuz ayak takiminiza. He bu anlattiklari dunya icindeki herkes goruyo savunma yapmaya calismayin simdi. Sonuc olarak iste meydan gittigi yere kadar.

Ruling*

Milis
Burada boş boş goygoy yapacağınıza 1-2 saldırı atın da sizin gücünüzü görelim. Öyle oyundan salak gerizekali imalarinda bulunarak olmuyor bu işler. P1pijo ya ben net söyledim diplomasi yaparken sınırı oluştururken isterseniz cephe de açarız diye. Şimdi benim çizdiğim sınırı kabul edip, sonra çamaşır değiştirir gibi yönetim degistirerek her seferinde yeni sınır çizmeye çalışarak gelen yönetiminiz, sınır üstü aldığınız köyleri bosaltacagiz diyen ama bosaltamayan yine sizin yönetiminiz, vura vura alan da biziz kardeş. Öyle boş yapan insanlarla pek fazla konuşma ihtiyacı duymuyorum ben, adam gibi gel selamını ver fikrini söyle adam gibi cevabını alırsın. Ayrıca benim diplomasimi benim oyun anlayisimida sorgulamak senin hattine değil.
Boş yapma senin gibi diplomatlar türedi birde. Madem o kadar adamsın sa. bozacağını söyleyip misleseydin.
Sizin gibi plan yapıp ordularımızı sizler icin bekletmedik bu gece alabildiğiniz köylere sevinin ondan sonra göreceksiniz bu saldırılarıda giden köyleride. Hadi şimdi biraz daha yaranmaya çalış başkalarına fena ile olmadı ama belki baska bir dünyada nostra ile olur :)

PANDA*

Kılıç Ustası
Bunların kapasite yok zaten. Ben özelden yazarken yazdığım mesajda duruyor. Savaşmak istiyorsan bir tarih belirlersiniz delikanlı gibi o tarihte savaşa başlarız. Ama arkadaşların algısı da olmadığından kendilerince plan yapıp yasak öncesi mis atıyorlar. Sonrada gelip sizde saldırında gücünüzü gösterin demeside zekasının olmadığının kanıtı :D Biz plan yapmadık birader. Zaten mevcut cephemız var. Sırası gelir seninde ekibininde. Sonuçta yaptığım tek kahpelik bu değil diyen de yine sizsiniz. Nostrayla benım 4 klanım kafa kafaya diyip sonra bi yandan da bahane hazırlayan yani biz kapatmak için girmedik silip gidecektik diyen yine kim acaba xD.

cyes

Mızrakçı
Aynısını tekrar söylüyorum mut olduğum klanlarla nostraya kafa kafaya olan tek müttefik biziz. Sende alay ile o kadar iddaaliysan buyur sende konuş, ayrıca ben nostraya vuracağımı söylemedim ima bile etmedim. Ama doğrudur, daha bugün nostraya vuralım alaya destek olalım dediğinizde sonrasını sorduğumda iki klan kalana kadar herkese vururuz, en son kafa kafaya gireriz diyerek alay ı satan da benim dimi neyse konusturmayin beni daha fazla, yoksa siz zararlı çıkarsınız

Ruling*

Milis
Bende onu diyorum işte adamlar belki de oynayacaklardı fena baba ile felan Müt olur oyunumuza bakarız diyolardı. Veya yardım edelim köy kasalim çıkalım havasindalardı bilemem. Benim demek istediğim kendilerini bir kez daha hiç tanımadıkları bir klanla savaşmak yerine, haritalarını,kendi diplomasileri ile oynamak istemiş olabilirler. Başka klanlarin gelipte hadi şunlara karşı savaşalim demeleri veya sizin yaptığınız, söylediğiniz sözler eylemler yanlış gelmiş olabilir.
Hocam bende diyorum ki eğer böyle bir durum varsa yapılması gereken şey sizce de karşılıklı konusarak 'bak kardeşim biz sizin söylemlerinizden rahatsız olduk haberiniz olsun, aramızdaki anlasmayı bitirip savas ilanı vereceğiz sonradan farkli bir durum olmasın' tarzında sonuca baglanmalı değil miydi? Yani bir anda sa. bozup yarin gelicek olan barıştan faydalanıp bir gecede ne alırsam iyidir seklinde saldırmak olmamalıydı bence :)

cyes

Mızrakçı
Bunların kapasite yok zaten. Ben özelden yazarken yazdığım mesajda duruyor. Savaşmak istiyorsan bir tarih belirlersiniz delikanlı gibi o tarihte savaşa başlarız. Ama arkadaşların algısı da olmadığından kendilerince plan yapıp yasak öncesi mis atıyorlar. Sonrada gelip sizde saldırında gücünüzü gösterin demeside zekasının olmadığının kanıtı :D Biz plan yapmadık birader. Zaten mevcut cephemız var. Sırası gelir seninde ekibininde. Sonuçta yaptığım tek kahpelik bu değil diyen de yine sizsiniz. Nostrayla benım 4 klanım kafa kafaya diyip sonra bi yandan da bahane hazırlayan yani biz kapatmak için girmedik silip gidecektik diyen yine kim acaba xD.
Tekrar söylüyorum biz kapatmaya girmedik bu dünyaya. Sen önce hani yönetici vasfin varya, o zaman adamlarına köy bosaltiracaktin. Köy isimlerini falan duzeltecektin de iste takmamis seni klanındaki arkadaşların, seni senin ekibin takmazken ben niye takayım?

cyes

Mızrakçı
Hocam bende diyorum ki eğer böyle bir durum varsa yapılması gereken şey sizce de karşılıklı konusarak 'bak kardeşim biz sizin söylemlerinizden rahatsız olduk haberiniz olsun, aramızdaki anlasmayı bitirip savas ilanı vereceğiz sonradan farkli bir durum olmasın' tarzında sonuca baglanmalı değil miydi? Yani bir anda sa. bozup yarin gelicek olan barıştan faydalanıp bir gecede ne alırsam iyidir seklinde saldırmak olmamalıydı bence :)
Bunu panda yöneticinize sorun, hani ben tehditvari konusuyormusum size biryerlerimi kadiriyormusum ya

Durum
Konu yanıtlara kapalı.