Artiz - Zt

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

cyes

Mızrakçı
Aynı şekilde Truva ile tehdit ediyor arkadaşlarınız, bugün beni Truva ile tehdit eden adamla mı devam edeceğim bu oyunda, bu sence mantıklı mı? En azından adam gibi sa siler saldiririm. Truva atan da atsın atabilirse

Ruling*

Milis
Aynısını tekrar söylüyorum mut olduğum klanlarla nostraya kafa kafaya olan tek müttefik biziz. Sende alay ile o kadar iddaaliysan buyur sende konuş, ayrıca ben nostraya vuracağımı söylemedim ima bile etmedim. Ama doğrudur, daha bugün nostraya vuralım alaya destek olalım dediğinizde sonrasını sorduğumda iki klan kalana kadar herkese vururuz, en son kafa kafaya gireriz diyerek alay ı satan da benim dimi neyse konusturmayin beni daha fazla, yoksa siz zararlı çıkarsınız
Sen kimsinde nostraya kafa tutabilecegini düsünüyorsun :D Dünyaya baska bir klanın yancısı olarak girdin o klan dağıtılınca kalan köyleri toplamaya çalıştın bu kadarsın baska ne basarın var bu dünyada :d
Kendini herkesten üstün görme tavırlarınla nereye varıcaksın göreceğiz daha fazla uzatmak istemiyorum konu niye savaş açtığınız falanda degil savaş açma tarzınız hadi göreceğiz bakalım kim daha güçlü:)

cyes

Mızrakçı
Sen boşalttırmasını bekledin mi direkt mis mi çıkarttın? daha ilk mesajına tehdit edip sana böyle konuşacaksan tarih belirle savaşalım diyen de benim. Kahpe gibi yasağa denk gelecek şekilde saldırı atan biz değiliz. Sana daha ağırda konuşurum da senin gibi sağda solda amele olan tiplerin seviyesine düşecek değiliz. Senin konuşmalarında belli ss leri atarım birazdan 4 klanım benım nostra ile denk sözlerin duruyor. Hala alt klan muhabbetini devam ettiren de biz değiliz
Öncelikle savaş ilanını Tokyo Truva dedikten sonra yaptık, saldıran arkadaşında hani aradığınız Mikail varya onunla geldiğini belirttim kral. O dediğinin hangi taraf olduğu belli.

.AMO.

Casus
Çok konuşuyosun boş konuşuyosun. Madem kendinize güveniyorsunuz gelip adam gibi sizinle savaşıcaz niye diyemiyorsunuz neyden korkuyorsunuz ??? Veya size bayram tatili girmeden artize vurun diyen kim ?? Başkalarının uşakları olmuşsunuz. @UNDERWORLD-61 siz gittiniz şimdi o adam yerine koyulmayanlarla sanki bi halt yiyeceklermiş gibi bide bunlarla uğraşıcaz

Ruling*

Milis
Aynı şekilde Truva ile tehdit ediyor arkadaşlarınız, bugün beni Truva ile tehdit eden adamla mı devam edeceğim bu oyunda, bu sence mantıklı mı? En azından adam gibi sa siler saldiririm. Truva atan da atsın atabilirse
Bak adam sana demiş ki tarih ver savasalim madem o kadar delikanlısın vereydin tarih öyle savaş başlasaydı.Şuan ani bir kararla sa. bozup saldırmanın nasıl bir açıklamasını yapıyorsun anlaşılmıyor

PANDA*

Kılıç Ustası
Sadece onuda demedim siz nostrayla mı vuracaksınız bize mi vuracaksınız o da muamma demişim. cevap yazacak karakteri bile yoktu. zaten vuracaklarının planıda hazır kimse 23.59.59 a hazırlıklı olmaz bu şekilde

PANDA*

Kılıç Ustası
Mevzulardan haberdar değilim de, karaktersizliği karakter edinmiş p1pijonun klanı adamlık dersi vermeye çalışıyo ben de buna tutuluyorum :D
Kısmen haklısında birkaç dünyadır tanıyamıyorum kendisini :D bi ara klasıkte hucumla girdik hucum siliyor diye sildirdi mesela :D argo kapamıştı o klasıgı. argoda arkadaşlar gelin beraber kapayalım dedi bu enes biz vurmayız hucumla geldik hucumla gideriz dedi :D

JohnWick.

Casus
Çok konuşuyosun boş konuşuyosun. Madem kendinize güveniyorsunuz gelip adam gibi sizinle savaşıcaz niye diyemiyorsunuz neyden korkuyorsunuz ??? Veya size bayram tatili girmeden artize vurun diyen kim ?? Başkalarının uşakları olmuşsunuz. @UNDERWORLD-61 siz gittiniz şimdi o adam yerine koyulmayanlarla sanki bi halt yiyeceklermiş gibi bide bunlarla uğraşıcaz
ağlama emzik vericem en sonunda

MehmetHoca

Acemi
Her iki tarafada başarılar dileriz güzel bir savaş olsun (içinden hainlerin çıkmadığı satılan truvaların olmadığı) tek temennimiz budur.

p1pijo.

Mızrakçı
Yeni savaşımız hayırlı olsun.Artizden yazan olmasın karşınızda toplama bir klan var kendi klanının gücünü denemesinde sakınca görmüyorum

cyes

Mızrakçı
Sen boşalttırmasını bekledin mi direkt mis mi çıkarttın? daha ilk mesajına tehdit edip sana böyle konuşacaksan tarih belirle savaşalım diyen de benim. Kahpe gibi yasağa denk gelecek şekilde saldırı atan biz değiliz. Sana daha ağırda konuşurum da senin gibi sağda solda amele olan tiplerin seviyesine düşecek değiliz. Senin konuşmalarında belli ss leri atarım birazdan 4 klanım benım nostra ile denk sözlerin duruyor. Hala alt klan muhabbetini devam ettiren de biz değiliz
Öncelikle savaş ilanını Tokyo Truva dedikten sonra yaptık, saldıran arkadaşında hani aradığınız Mikail varya onunla geldiğini belirttim kral. O dediğinin hangi taraf olduğu belli
Sadece onuda demedim siz nostrayla mı vuracaksınız bize mi vuracaksınız o da muamma demişim. cevap yazacak karakteri bile yoktu. zaten vuracaklarının planıda hazır kimse 23.59.59 a hazırlıklı olmaz bu şekilde
Kesinlikle öyle nasıl diğer sınırlarım da hazirsam artizz sınırında da hazırım. Hani bı laf vardır babama güvendim diye başlayan siz önce kendiniz bize o güveni saglayacaktiniz sonra bizden güven bekleyecektiniz. P1pijo ya da en başta dediğim gibi Alper abi yumuşaktır, ama ben değilim. Bana yapacağın tek yanlış olayı bitirir. Bende sana en başında dedim işine gelmiyorsa savaşalım diye.

Aa bu arada siz ancak truvalarla iş yaparsınız duyduğum kadarıyla family e Truva atmışsınız, sizdeki karakterde böyle işte benim hakkımda öyle böyle konusacaginiza önce bir kendinize bakın, sonra da başkaları hakkında konuşmaya başlayın

Ruling*

Milis
Öncelikle savaş ilanını Tokyo Truva dedikten sonra yaptık, saldıran arkadaşında hani aradığınız Mikail varya onunla geldiğini belirttim kral. O dediğinin hangi taraf olduğu belli

Kesinlikle öyle nasıl diğer sınırlarım da hazirsam artizz sınırında da hazırım. Hani bı laf vardır babama güvendim diye başlayan siz önce kendiniz bize o güveni saglayacaktiniz sonra bizden güven bekleyecektiniz. P1pijo ya da en başta dediğim gibi Alper abi yumuşaktır, ama ben değilim. Bana yapacağın tek yanlış olayı bitirir. Bende sana en başında dedim işine gelmiyorsa savaşalım diye.

Aa bu arada siz ancak truvalarla iş yaparsınız duyduğum kadarıyla family e Truva atmışsınız, sizdeki karakterde böyle işte benim hakkımda öyle böyle konusacaginiza önce bir kendinize bakın, sonra da başkaları hakkında konuşmaya başlayın
Hala konuyu devam ettiriyorsun yaptığını yaptın son mesajım görelim bakalım kim daha güçlü,konuyu uzatacak farkli ithamlarda bulunmayalım ki burada cevap vermek zorunda kalmayalım herkese iyi oyunlar

CRYONİCS

Acemi
Aynı gün hem size hem bbeyine vuruyoruz 2 aydır o bölgede boş boş yattınız ilk saldırıda dengeniz şaştı daha sabah tokya arkadasınız nostraya girelim diye yalvarıyordu

Durum
Konu yanıtlara kapalı.