Artiz - Zt

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Paratoner41

Kılıç Ustası
senin hattine değil.
ah yavrum sen konuşmayı öğrendin de diplomasicilik mi oynuyorsun. ''hatti'' müdafa yoktur sattı müdafa vardır. iki abi çek gel sana köyleri vereyim ahaha
Burada boş boş goygoy yapacağınıza 1-2 saldırı atın da sizin gücünüzü görelim
1x1 atabilecek kapasiten var mı ki? :D
Bugra hangi hesaptasin adresini bileyim :D
adres belli ama dur ortalık karışık :p
Mevzulardan haberdar değilim de, karaktersizliği karakter edinmiş p1pijonun klanı adamlık dersi vermeye çalışıyo ben de buna tutuluyorum :D
niye senden mi öğreneceğiz? sen kimsin bu klanların hangisinde oynuyorsun , vasfın nedir? git kendi klanınla ilgilen :D

OrjınalKahraman

Yasaklı
ah yavrum sen konuşmayı öğrendin de diplomasicilik mi oynuyorsun. ''hatti'' müdafa yoktur sattı müdafa vardır. iki abi çek gel sana köyleri vereyim ahaha

1x1 atabilecek kapasiten var mı ki? :D

adres belli ama dur ortalık karışık :p

niye senden mi öğreneceğiz? sen kimsin bu klanların hangisinde oynuyorsun , vasfın nedir? git kendi klanınla ilgilen :D
Sen gel benle 1v1 gireceğin dünyada davetini bekliyorum :D

Zt yöneticileri emir alıp 20 dakika önce bize savaş açtı bakalım ani dönüş nasıl sonuçlanacak :) Yöneticiler ile üyeler farklı görüşteler sonuçları merakla bekliyorum bende bir anda savaş açmanın sonuçları nasıl olacak izleyip görelim başarılar :)
Bu arkadaşı tarlada geç biçmişler o yüzden dili uzun kalmış. Biz kimseden emir almadık almayızda. Savaştada buradaki kadar iddialı olursun umarım. Buda sana ilk ve son cevabım. Priminide verdik hadi yine iyisin.

Deleted User - 848880814

Ziyaretçi
Aynısını tekrar söylüyorum mut olduğum klanlarla nostraya kafa kafaya olan tek müttefik biziz. Sende alay ile o kadar iddaaliysan buyur sende konuş, ayrıca ben nostraya vuracağımı söylemedim ima bile etmedim. Ama doğrudur, daha bugün nostraya vuralım alaya destek olalım dediğinizde sonrasını sorduğumda iki klan kalana kadar herkese vururuz, en son kafa kafaya gireriz diyerek alay ı satan da benim dimi neyse konusturmayin beni daha fazla, yoksa siz zararlı çıkarsınız
Ama doğrudur bölümünden sonrası son derece doğru, bunun neresinde adam satma gördün onu anlamadım? Dünya bu şekilde gittiğinde zaten nostra hepinizi yiyecek. adamlar size demiş ki birlik olalım nostraya dalalım, becerip dünyadan gönderirsek de sonrası kim kime dum duma, haritadan kim güçlü çıkarsa...

Yani kısaca adamlar sana ve klanına bi’ şans vermiş ama senin kapasiten bunu anlamaya yetmemiş. Ben normalde tanımadığım insanlara böyle sert çıkışlar yapmam ama sanırım sen zt adlı klanı yönetiyorsun, seninle birlikte 100 oyuncu ve onların emekleri var. Oyunu ve haritayı okuyamıyorsan klan yönetme, normal bir oyuncu olarak oyununa devam et.

Rasaleagle

Acemi
Beyler çoğu köyden arka yedik, aldığınız 15 köy mü ne. ki çoğu 1 birim mesafede. Belli ki ansızın Max 16 köy alabiliyorsunuz. neyse artık Max sayınıza ulaştıgınıza göre sıra bizde :) Bu bana bir yerden tanıdık geliyor,dehsetle uğraşırken ilk günlerde 15 köy kaybetmiştik sonra aa ne oldu ki bir anda 205-59 öne geçmişiz.. Neyse artık aynı tip savaşlar bizi bekliyormus. :) bayramınızı bayram edin, sonrasında gelecekteki köylerimize de iyi bakın :)

K0pafti

Milis
Beyler çoğu köyden arka yedik, aldığınız 15 köy mü ne. ki çoğu 1 birim mesafede. Belli ki ansızın Max 16 köy alabiliyorsunuz. neyse artık Max sayınıza ulaştıgınıza göre sıra bizde :) Bu bana bir yerden tanıdık geliyor,dehsetle uğraşırken ilk günlerde 15 köy kaybetmiştik sonra aa ne oldu ki bir anda 205-59 öne geçmişiz.. Neyse artık aynı tip savaşlar bizi bekliyormus. :) bayramınızı bayram edin, sonrasında gelecekteki köylerimize de iyi bakın :)

Kamilerin 10 15 saatten çıkılıp 1 birimden mislenmesi başka sınırda yeni alınmış köylerden 2 3 saatlik kamilerle çıkmak başka, daha demin oyuncumuz burda "bu saldırıda gelen raporları fetih olarak paylaşmak yok" yazmıştı velhasıl kelam, savaş başladı önümüzdeki oplara bakarız ondan sonra konuşmanızı yaparsınız, hoş onda da "family suspus nostra bize daldı ondan öyle oldu" diyeceksiniz bahane hazır ama olsun :)

cyes

Mızrakçı
Yavrum benim bizim kimseye yaranacak bir pozisyonumuz yok olmazda, daha düne kadar kendiniz diyordunuz sizinle cephe açmak istemiyoruz diye, şimdi Denizli horozu mu kesildiniz başımıza iadeyi ziyarete bekleriz bayram sonunda

Ruling*

Milis
Yavrum benim bizim kimseye yaranacak bir pozisyonumuz yok olmazda, daha düne kadar kendiniz diyordunuz sizinle cephe açmak istemiyoruz diye, şimdi Denizli horozu mu kesildiniz başımıza iadeyi ziyarete bekleriz bayram sonunda
Burada tek horoz gibi konuşan diklenen varsa oda sensin. Merak etme iadeyi ziyareti göreceksin ansızın yaptığın op'ta bile aldığın köy sayısı 15 neyse 2 li atısmaları bir kenarı bırakıp oyuna bakalım artık kim kimi yerse

cyes

Mızrakçı
Ama doğrudur bölümünden sonrası son derece doğru, bunun neresinde adam satma gördün onu anlamadım? Dünya bu şekilde gittiğinde zaten nostra hepinizi yiyecek. adamlar size demiş ki birlik olalım nostraya dalalım, becerip dünyadan gönderirsek de sonrası kim kime dum duma, haritadan kim güçlü çıkarsa...

Yani kısaca adamlar sana ve klanına bi’ şans vermiş ama senin kapasiten bunu anlamaya yetmemiş. Ben normalde tanımadığım insanlara böyle sert çıkışlar yapmam ama sanırım sen zt adlı klanı yönetiyorsun, seninle birlikte 100 oyuncu ve onların emekleri var. Oyunu ve haritayı okuyamıyorsan klan yönetme, normal bir oyuncu olarak oyununa devam et.
Sen olayı yanlış algilamissin kardeş benim ve klanimin şansa ihtiyacı yok. Kimsenin de maşası değiliz. Ben nostrayla da 3-4 gece uğraştım ardından sa yapıldı birsekilde adamlar en azından belirlenen bölgeyi gecmiyorlar, sözlerinin arkasında duruyorlar. Bu civiklar gibi 2 günde bir 3-5 birim sınır üste çekmeye çalışarak gelmiyorlar. Sonuç olarak bizim klan olarak keyfimiz bilir kiminle istersek onunla savaşırız ne zaman istersek o zaman bırakırız

Deleted User - 848880814

Ziyaretçi
Sen olayı yanlış algilamissin kardeş benim ve klanimin şansa ihtiyacı yok. Kimsenin de maşası değiliz. Ben nostrayla da 3-4 gece uğraştım ardından sa yapıldı birsekilde adamlar en azından belirlenen bölgeyi gecmiyorlar, sözlerinin arkasında duruyorlar. Bu civiklar gibi 2 günde bir 3-5 birim sınır üste çekmeye çalışarak gelmiyorlar. Sonuç olarak bizim klan olarak keyfimiz bilir kiminle istersek onunla savaşırız ne zaman istersek o zaman bırakırız
Adamlar belirlenen bölgeyi niye geçsin ki, zaten alaya odaklanmışlar nostra yöneticileri akıllı çocuklar, ürkütmeden yaklaşıyorlar:)

Bak sen 10 küsür milyon, artiz 10 küsür milyon, alay da bir o kadardı. Alay gitmeseydi, siz de bi’ şeyler yapabilseydiniz, belki dünyaya ortak olacaktınız. Ufak da olsa şansınız olacaktı. Ama şimdi ufak değil gram şansınız yok. Biraz daha köy büyütüp artizle savaşıyorum tribine girebilirsiniz, sonrasını sormuşsun ya sonrasında da nostra işini bitirdiğinde sizi toplar:)

Zaten bu saatten sonra nostraya herhangi bir zarar verme şansınız yok, bari artizle biraz didişip w71’de biz de savaştık diyebilirsiniz. Başarılar.

cyes

Mızrakçı
Burada tek horoz gibi konuşan diklenen varsa oda sensin. Merak etme iadeyi ziyareti göreceksin ansızın yaptığın op'ta bile aldığın köy sayısı 15 neyse 2 li atısmaları bir kenarı bırakıp oyuna bakalım artık kim kimi yerse
Tabi tabii bekleriz en kısa zamanda farkındaysan 30 saldırıdan 15 ama bunu bize k.h.pe diyen klanın üyeleri mi söylüyor adam olana adam gibi konuşurum, karşımdaki adam değilse bende ona göre konuşurum...

Lebr0n*

Yasaklı
Adamlar belirlenen bölgeyi niye geçsin ki, zaten alaya odaklanmışlar nostra yöneticileri akıllı çocuklar, ürkütmeden yaklaşıyorlar:)

Bak sen 10 küsür milyon, artiz 10 küsür milyon, alay da bir o kadardı. Alay gitmeseydi, siz de bi’ şeyler yapabilseydiniz, belki dünyaya ortak olacaktınız. Ufak da olsa şansınız olacaktı. Ama şimdi ufak değil gram şansınız yok. Biraz daha köy büyütüp artizle savaşıyorum tribine girebilirsiniz, sonrasını sormuşsun ya sonrasında da nostra işini bitirdiğinde sizi toplar:)

Zaten bu saatten sonra nostraya herhangi bir zarar verme şansınız yok, bari artizle biraz didişip w71’de biz de savaştık diyebilirsiniz. Başarılar.

Sırf sen boş konuşma diye bırakıp çekiliriz dünyadan.

cyes

Mızrakçı

Şimdi tabii bu işler öyle dışarıdan baktigin gibi olmuyor güzel kardeşim. P1pijo wp grubu açtı zamanında yargısı da vardı hükümü de vardı alfa si da vardı, herkes kendi cikarlari adına birşeyler söyledi p1pijo 1 kelime bile etmedi. Şimdi mi bu arkadaşların akılları başlarına gelmiş de dünya kapatma hayaline girmişler. Kendi oyunculari zamanında nostraya gittiğimiz köyleri peslettirdi. Karşılığında verdiği sözü de tutmadı. O yüzden pek de umurum değil nostra bana vuracakmış beni toplayacakmis alayı toplayacakmis artizzi toplayacakmis pekte önemi yok. Zaten haritadan sen anlasan bunun farkına sende varırsın ama sende de anladığım kadarıyla anlama kabiliyeti yok. O yüzden keyfimize bakalım

Deleted User - 848880814

Ziyaretçi
Sırf sen boş konuşma diye bırakıp çekiliriz dünyadan.
senin bırakıp bırakmaman beni ilgilendirmiyor ki ya da klanının dünyayı kapatması vs... benim takıldığım nokta karşınızdaki klanların bu kadar amatör davranışlar sergilemesi. Başta fena, daha sonra alay, yargıya hiç girmiyorum onlar savunma pozisyonundaymış öyle diyorlar, şimdi de bu zt:) ben hayatımda bu kadar amatör 3-5 klanı bir arada görmedim.

Yorumlarım da onlara yönelik, size değil.

OrjınalKahraman

Yasaklı

Biz dünyayı kapatmaya geldik tarzı bir söylem de bulunduk mu. Sizi toplayıp nostra ile savaşıcaz biz niye anlamıyorsun :D

Deleted User - 848880814

Ziyaretçi
Biz dünyayı kapatmaya geldik tarzı bir söylem de bulunduk mu. Sizi toplayıp nostra ile savaşıcaz biz niye anlamıyorsun :D
Herkes de aynı şeyi söylüyor, biz kapatmaya mı geldik vs:)) nostra gayet etkili bir kadroyla oyun oynadı ve size kapatma hayali bile kurdurmadı. Öyle bi’ hayal dahi kuramadınız ki. He bunun nedeni de amatörce diplomasi hamleleriniz ve bazı klanların da farmwille oynaması. Her şeyi tam yapsaydınız belki yine de başaramazdınız ama en azından denedik derdiniz. Şu dünyaya bakıyorum, nostra’nın mütleri hariç herkes usul usul toplanmayı bekliyor, benim dışardan bakarak gördüğüm bu. Siz içerde hangi kafalar yaşıyorsunuz onu bilemem.

Nostradaki arkadaşlar da yazdıklarımı yanlış anlamasın, siz hariç bu dünyaki klanlar barbar toplamayı bile hak etmiyor:)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.