Ares42

• Konuyu başlatan DeletedUser56509
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser9930

Ziyaretçi
sen yonetımden alınınca kıme herkese bulastın. kaale alınmayıncada zamanında sakladıgın aldıgın bu resımlerı dagıtmaya basladın. o kadar durusstun madem. senın diplomatlıgında oldu bu yazısmam. tek ses tek kelıme neden etmedın. durustlukten bahsederken bıle yalan konusuyorsun. ben yaptıgım konustugum hıcbırseyı inkar etmem. sen zavallısın.

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Ben neden bıraktım ozaman yetkilerimi düşündün mu ? Bi düşün dürüst abimiz. .

DeletedUser

Ziyaretçi
Celal fatmagule döndü yahu :D tanimiyorum konusanlari ama ne cektin be celal :)

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Celal Lan O Suyunu İçtiğin Toprağa Kurban Ol Lan Ceyhandan Böyle Adam Çıkmaz Ne Ayaksın Amacın Ne Senin Şuana Kadar Sana Tek Kelime Kötü Söz Söylemedim Sabrımı Zorlama Zerre Kadar Beni Tanıyorsan Beni Zorlama. Tmm
Lan Dejavu Oyun ÇEviriyor Onu Yapıyor Bunu Yapıyor Şunu Yapıyor iyide Seni Geren Ne Senin İçinde Çakallık Olmasaydı Bu Tarz Yıpratma Düşüncesi Olmasaydı.
Ne O Ekran Görüntülerini Alırdın Nede Mahalle Karıları Gibi DEdikodu Yapardın. Yine Söylüyorum Celal Bir Sıkıntın Derdin Varsa Git Öteye Bulaşma İnsanlara Yedin Bi Halt Defol Ağzına Alma Ne Klanı Nede Dostlarımı Bu Aile Bireylerinden Birisi Desinki Yarın Hesap Siliyoruz.
Tereddüt Edilmez Ama Sen Aileye Girecek Kapasiteye Gelmemişsin Bunuda Kendi Ellerinle Bize Verdiğin İçin Teşekkürler.

Son Kez Diyorum Sana Celal Beni Zerre Tanıyorsan.
Ben Boş Laf Yapmam Klavye Delikanlılığı Hiç Yapmam.
DEJAVU Ailesine 1 Daha Dil Uzatma Bana 1,15dk Uzaksın Kötü Söz Söylettirme Kendine Şahsım Adına.

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Benim Adımıda Sakın Ha Ağzına Alma Senin Abin Felan Değilim

DeletedUser

Ziyaretçi
Konu amacı dışına çıkıldığı için kapatılmıştır. Muhabbet köşesinden devam edebilirsiniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.