Ares42

• Konuyu başlatan DeletedUser56509
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
olaylar olaylar :) 17-18 yaşında gençlerin girmeyeceği dalavere oyun içinde oyunlara giren 30-40 yaşlarında insanları görmek bir garip. işin tuhafı kendisini sütten çıkmış ak kaşık görmeleri. gözlemlediğim kadarıyla bahsi geçen dejavu entrika ustası, elit korkak klan, tnt nerde olduğu belli olmayan nabza göre şerbet veren. herkes duruşuyla adamlığıyla anılır. ben okumaya devam edeceğim sizi, siz tartışmaya devam edin zaman geçiyor :)

DeletedUser56829

Ziyaretçi
Psisik! Zaten bende daha önceden beri bundan bahsediyordumda şimdi mi aklın başına geldi? elit dejavu savası var. sen o başlığa gidip eşkiya şöyle de böyle biticeksiniz diyipte kahkaha atmadın mı? evet bu yüzden o söylediğim lafları hakkettin. ben o zamanda söyledim sana oyunumuza bakalım savaşın sonucu belli olacak diye. ama konuşmaya devam ettin. Hakkedene hak ettiği şekilde cevap vermesini iyi biliriz merak etme. herkes hakkettiği değer kadar. boşuna ahkam kesmeye gerek yok

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Bak hala diyorum ya size cevap vermiyorum yav he he diyip geçicem. Ben cevaplamadığım için sizleri laf sokuyorm veya hakedene hakettiği değeri veriyorum gibi şeyler yazıyosunuz. Yazmaya devam edin ben okuyup Gülecem bundan sonra, neşe kaynağım sizsiniz artık :)

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Psişik adamım öncelıkle Allah kolaylık versın hayırlısıyla Vatanı görevını tamamlaman dılegıyle.

Sen her Başlıkta eşkiyayı alakadar etsın etmesin aşağılar dalga geçer gıbı yorumlarda bulunduğun için insanları ıster ıstemez kendine ve eşkiyaya karşı doldurdun şimdi eşkıyayı ağzınıza almayın zart zurt demem samimi olmuyor o yuzden.Bak askere gıdıcekmıssın buralarda ınsanlarla tartışarak hem kendını hem dıgerını yorma sal geç :)

Tam olarak bunu yapmak istiyorum artık ama insanlar beni bırakmıyor bu seferde ezikle bizi ezikle bizi diyip duruyorlar, yoksa ben bana güzek gelen kimi ezmişim? 4-5 gündür herhangi bir art niyetli yazımı gören oldumu olfuysa yazsın sen şunu yazdın desin. Valla bende bıktım artık. Bak diyorum ya bende boş adamım ego kasıp gidiyorum, buraya gelip milletle tartışan herkesde boş adam. 7 yıldır oynuyorum ama bu oyunun bana getirisi reeldr tsnıştığım 3-5 arkadaşım oldu. Halen görüşürüz işleri rast gelsin geçen gün asker gecemede geldiler. Onlar bıraktılar oyunu banada dedikleri kelime aynen şu. ' Hacı o oyunu oynayan psikolojisi düzgün insan yok bide birbirleriyle tartışıp iyice devreleri yakıyolar hırs yapıyolar ego kasacaz diye bi bakıyolar reel hayatlarında bişey kalmamış ' dedim valla benden bahsediyonuz :) Anlayacağınız artık bu oyunu oynarken dost edinmekten başka hiçbir şekilde kimseylr ikili diyaloğa tartışmaya girmeyeceğim. Bu konuda herkesde bana yardomcı olursa sevinirim, bana karşı iğneleyici sözler yazmasın kimse :)

Kırdığım üzdüğüm kim varsa kusuruma bakmasın .

DeletedUser58938

Ziyaretçi
vayy ares konuşuyor DEJAVU NUN ARESE İHANET ETMESİ(whatsup konuşmalarında ares köylerini kendi aralarında paylaştırmaları) İLE elit ile savaşa giren tnt :)
senin karakterini unutmıcaz sevgili ares

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Nasıl bir kafa cektiniz bende istiyorum beyler tt2

DeletedUser42031

Ziyaretçi
Ohhh ne guzel ortalik daha cok karisacak :) dimi kendal ;)

DeletedUser59593

Ziyaretçi
o zaman senin gibi entrika yapılır anca dimi ? :)

güldürme beni ;)

Yavrucum senin abilerin bile muhattabim değil . Senin su laflarina alinacagimi mi zannediyorsun ? Kendi kendine gulebilirsin zaten bundan sonra da öyle olacak . Girmek isteyecegin her delik te benden bir parça ile karsilacaksin. O zaman ne demek istediğimi anlarsin şimdilik pai pai ..

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Parçan gerekmez bana.. senin abilerin de beni çok iyi bilir.
Böbürlenme ben sana ulaşacagim zamanı biliyorum 6336 ;)

DeletedUser59593

Ziyaretçi
Parçan gerekmez bana.. senin abilerin de beni çok iyi bilir.
Böbürlenme ben sana ulaşacagim zamanı biliyorum 6336 ;)

Ben senin gibi kimleri ağırladım .. :) Tabi beklerim . Oooo numaramı bulmussun bu arada cok büyük başarı tebrik ederim . İsteseydin verirdim :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.