Ares42

• Konuyu başlatan DeletedUser56509
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser36486

Ziyaretçi
Kötü adamların kötülüklerinden dolayı hesap silmek yerine o kötüyle savaşmak daha doğrudur.

Siz bırakınca w32 daha iyi bir yer olmayacak. Diğer tüm klanlar kişisel husumetleri bırakıp böyle adamları temizlemelidir.

w32 güzel savaşların yaşandığı bir yerden çıkmış olup, arkadan vurmaların entrikaların ahlaksızlıkların yaşandığı bir yer olmuştur. Bunu düzeltmekte w32 de ki klan yönetimlerine düşmektedir.

DeletedUser36486

Ziyaretçi
Şu hesap beleş köy alıyor şu klan böyle yapıyor diye bol keseden atan adam sana sesleniyorum; sende öyle yapsan da keşke böyle şeylere bulaşmasan. Daha temiz kalırsın en azından

ByRevolution

Yasaklı
Bir kaç sayısal veriden oluşan bir oyun için birbirimize hakaret etmemize gerek yok. Oyundan zevk almaya bakalım

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Bakın herkes konuşmalarına dikkat etsin.
Devaju ya kaypak diyenler sütten çıkmış Ak kaşık mı ?
dönün bir aynaya bakın.
1-oturup paşa ile senaryo yazan sizsiniz
2- elit i ama öyle ama böyle gaza verip üstümüze salan sizsiniz
3-klanlara adam sokuyor diye eleştirdiğiniz klanda yönetim sayfasından resim atmak ne da ne oluyor ?
işler umduğunuz gibi gitmeyince anında çamur atın...
bu server ı Devaju kapatmayacak belki ama emin olun sizi silmeden de gitmeyecek...
şimdi bırakın bunları oyununuza dönün.

DeletedUser

Ziyaretçi
madem bunları biliyordunuz peki neden tnt ye katıldınız insanda biraz haysiyet olmalı sonra da ortalığı birbirine katıp ayrıldınız iyi ki hesap siliyorsunuz da bu world sizin gibi kaypak insanlardan kurtuluyor tabii bu dediğiniz de doğruysa pek inanmıyorum ama birde şu soru geliyor aklıma peki siz çok mu dürüst davrandınız paşayla müt iken düşmanınız dejavu ile bir olup mütünüze saldırdınız sonra dejavu ile müt oldunuz dejavu eşkiyaya savaş açınca bu seferde dejavuya savaş açıp dejavuyu arkadan bıçakladınız kendiniz böyle ak değilken başkalarını karalamayacaksın.

DeletedUser1352

Ziyaretçi
Bunları yazan şu paşayı satan dejavuyu satan elit sanırım hakettiğini bulmuş sonunda elit klanı sevindim.thumbup

kılbıll

Baltacı
Ben profillerinde yazan dejavunun ayak oyunları yüzünden paşayla aramızda olan s.a bozuldu lafını anlamadım siz değilmiydiniz paşa bize savaşta destek vermiyor diyen istatistikleri ortaya koyan dejavu napmış istatistikleri mi değiştirdi ha yazdıklarınızı hatırlamıyorsanız paşa konusu var onda ki postları okuyup hafızanızı tazeliyebilirsiniz çamur atmak için sağa sola yalan yanlış şeyler yazmayın

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Ya Bırakın Bu Oyun Bilmezleri Entrikalarında Boğarım Onları Sırayla Size Elit Parçalanacak Dedim Parçalandı...
Şimdi...
Ne Kadar Toplama Klan Varsa Hele Hele DEJAVU Yu O Pis Ağızlarına Alan Ne Kadar Klan Varsa Gelin Şekerlerim...
Bir Sözümüz Bir Ricamıza Bakar Dağılmalarınız Bir Siz Biliyorsunuz Bu Oyunu Bir Tek Siz Oynadınız.
Sizin Kanka Dedikleriniz Bizim Kardeşlerimiz.
Biz Kimseyi Darda Zorda Bırakmadık Bırakmayızda Ama W32 Karıştırın Derseniz En Babasını Yaparım Yaparız.
Bırakın Gevezeliği Oyununuzu Oynayın.
Oynayın Ama Entrika Peşinde Koşmayın Haberi Bana Gelir.
Gelir Gelmesinede Sonunuz Çok Daha Fena Olur...
Saygılarla.....

EHTİYAR
DEJAVU

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Mahmut abi yıllardır senle oynarım ne yönetimsel nede icraat açısından bi hamle ni görmedim. Ama dejavu da olupta duruşunu bozmayân ender insanlardansin severim seni..

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Mahmut abi yıllardır senle oynarım ne yönetimsel nede icraat açısından bi hamle ni görmedim. Ama dejavu da olupta duruşunu bozmayân ender insanlardansin severim seni..

Celal Sen Beni Tanıyamaz Oyun Felsefemi Bilemezsin İcraatlarımıda Yargılayamazsın Haa Bu Oyun Dostlarla Oynanır Bizler.
Savaşı Kazanan Komutan Değil..
O Komutanlara Yolları Temizleyen İçerdeki Dışardakı Çakalların Oyunlarını Bozanlar Olarak Biliniriz.
Bu Oyunda Hayatta Böbürlenmedim Ama Artık Böbürleniyorum Oyun Kuranın Oyununu Bozarım Allaha Şükür Samimiyetimize İnanan Hala Dostlarımız Var...
Biz İstemediğimiz Sürece Kimse Bir Oyun Kuramaz Artık Bu Dünyada İcraat Konusuna Gelince İCraat Nasıl Bişi Oluyor Celal Bana Açsana Savaşmakmı Ordu Atmakmı Köy Almakmı Yada Birilerinin Eteğinin Altına Girmekmi Biz Bu Dünyaya Ve Diğer Onadığımız Her Dünyada Hangi Klanla Başladıysak O Klanla Bitirdik Kimsenin Himayesine Girmedik Hiç Bir Klanın Maşası Olmadık O Yüzden Biz Var Olacağız Entrikalara Girip Eliti Yere Göğe Sığdıramayan Sen Ne Oldu Elite Az Daha Uğraşsak Kendi Kendilerini Vuracaklar:)
Ama Bu Onlara En Büyük Ders Biz Oynarken Bile İnsanlara Ders Veriyoruz...
Hanemin İçinde Geçenleri Dışarı Mahalle Avratları Gibi Taşımıyorum Benim İcraatım Hanemin Sakinlerini İleriye Taşımak.
Onlara Bir Zarar Gelmemesi Gelse Bile En Az Dereceye Düşürmek Benim İcraatlarım Bunlar Celal..
Ya Senin İcraatların Bizim Hatamız Sana Bir Şans Vermek Yönetime Karışmıyoruz İdare Edin Demek Ama Ne Harita Okumayı Biliyorsun Nede İnsanların Kalleşliğini.
Sen O Diplomasileri Yaparken Bizler Neler Neler Yapıyorduk Acaba Haberin Varmı İşte Aramızdaki Fark.

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Haa Sana Şöyle Birşey Daha Söyleyeyim İstersem EŞKİYA VE TNT De Birer YApılanma Daha Yaparım Bunada Emin Ol..
Şuan Ses Etmiyorum.
Beklemedeyiz Şu Elit Paşa Kırıntılarını Bir Bitirelim ..
Sıra Diğerlerinede Gelecek.
Madem Herkez Bir Oyun Kuruyor Bizde Oyunumuzu Kurduk Herşeyin Zamanı Var.
Bu Dünyanın Sonunu Dejavu Görecek Ve Bu Gördüğün Klanlardan Yaz Bir Yere Kaçtanesi Kalacak.

(((BİZ BOŞ BELEŞ İŞLERLE UĞRAŞMAYIZ CELALİM)))

DeletedUser56829

Ziyaretçi
elit ve eskiya ne güzel böbürleniyordu mesajlarda. şimdi sesleri çıkmıyor :D ben ne demiştim gün gelir devran döner! kaybettin elit. kaybettin. şimdi sıra eşkiya da onlara da az kaldı

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Hepsinin Zamanı Var..
Bizim Üstümüzden Pirim Yapanlar Sus Pus Oldular Bi Öğrenemediler Bi Bitmediler Entrikacılar..
Kendin Beceremiyon Bari Becerebilecek Birilerini Salın Üstümüze :)

Her Zaman Dediğimiz Gibi

NE KADAR DÜŞMAN O KADAR OYUN

Kapı Kapı Gezip. DEJAVU'yu Kötülemeye Kalkan Beceriksiz. Haberlerin Geliyor Ha Demedi Deme :):)

DeletedUser57096

Ziyaretçi
Vallahi Billahi Klansavaslari zamanını özledim w1 de başlayan serüvende böyle entrikalar görmedim :)

DeletedUser36486

Ziyaretçi
Orataya çıkan mesajlarda hepinizin karakter yoksunu olduğu görüldü. Ama hâla çıkıp konuşabiliyorsunuz. neden ? Yüz yok çünkü

Durum
Konu yanıtlara kapalı.