Ares42

• Konuyu başlatan DeletedUser56509
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser60242

Ziyaretçi
Simdi Ares e sövsem adam burayı okuyana kadar sıkılır çıkar forumdan :D Mahmut abinin oyunda bazi insanlara sergilediği tavırla reel karakterinin karıştırılmaması gerektiği taraftarıyım. Perde arkasında bildiklerimin dışında neler döndü bilmem ama Elit büyük yanlış stratejik hamlelerle haritanın rengini tamamen değiştirmiştir. 3 gün sonra arkasından söveceğin adamla birleşme kararı alan ne kadar mantıklı? Yaptıklarınız o kadar doğru ve elestiriye o kadar açıksınız ki forumda sizi eleştiren yazıları silecek seviyeye gelmişsiniz. 32yi bırakıp 34e geliyorum. Ama Melih bey senin karşına geliyorum bilesin. Ares42 de bu dünyada az daha entrika çevirerek devam etsin bakalım. Zamanı gelince Cem abiye yıkama yağlamaya başlar :))

DeletedUser56509

Ziyaretçi
Oynak adam yanımda olacağına mert adam karşımda olsun başımın üstünde yeri var herzaman dost olarakda düşman olarakda..
Kimse kimsenin arkasından durduk yere sövmez hoş yüzüne söylemediğimiz hiç birşeyi kimsenin arkasından konuşmayız bilen bilir..
Zaten bukadar net olduğumuz için kiminle dost olduysak arkamızdan iş çevirildi..
34 kimseyle SA yapmayacağım kimseylede dost olmayacağım ;)
Perde arkasında dönenleri bilsen abi dediğin insanlara sende söversin emin ol..

DeletedUser36486

Ziyaretçi
Elit kadar boş bir klan görmedim. Neden mi ?

Aylarca barbar aldınız biraz savaş ortamı girince de bırakıp gittiniz. Tamam ihanete uğramış olabilirsiniz ama bu klanlar hayatında ilk sizin başınıza gelmedi

İhanet edenler namertse siz de pek mert sayılmazsınız. Çünkü mert insan kalır hesabını keserdi. Ağlayıp bırakıp gittiniz işin özü bu.
Barbar alıp geliştirmeye benzemiyormuş demek ki savaşmak...

DeletedUser38532

Ziyaretçi
Tabi Canım tabi:)

kBO3j9.png

pz6qRn.png

j3yPqr.png

v5jdDA.png

nMOVDN.png

Var57B.png

:)

DeletedUser56509

Ziyaretçi
Bu konuşmalarda ne var ki ? Heryere paylaşıp duruyorsun :)
Emre senin yöneticilerinin insanların arkasından küfür ettiği ve diğer klanlarla anlaştığı resimleri paylaştığımda 2 dk sonra yazılar kaldırıldı :)
Senin bu paylaştıklarında yanlış birşey görmediği için insanlar seni sallamamış bile :)

Barbar topladınız diyen arkadaşa gelince dünya özelliklerinden dolayı barbarlar değerli hale geldi birim hızı yavaş olduğu için.. Eğer bilmiyorsan yöneticilerine sor anlatsınlar sana neyin ne olduğunu hangi dünyada nasıl oynandığını, bilmemek değik öğrenmemek ayıp dimi..

Velhasıl kelamm hesap sil yaptık hala hala konuşmaya devam ediyorsunuz demekki hepinizde derin yaralar açtık, üzülmeyin unutursunuz zamanla haa bide bunun bi oyun olduğunu unutmayın..

DeletedUser

Ziyaretçi

Ünlü olduk ya la :) :)

Acılarınız taze olduğu için sıkıntı yok bence tatmin okduysanız sıkıntı yok :)

Ayrıca illa resim paylaşalım :)
Satışı dejavu başladı biz sadece uyan taraf olduk bence iyi de ettik ki acınız azalmıyor
Bordoluda ne ağlamış :d

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Evli çocuklu adamlar var burada ama içlerinde oyleleri varki yüzüne tukursen Yarabbi şükür diyecekler. Erol abi sen Yapma dicem de kendini hedef ettin be abi sana kanitladigim halde inkar ettin be. Neyse abi sen konuşmaya devam et ama çokta önemin yok hatta önem kelimesi fazla sana.

DeletedUser40443

Ziyaretçi
okadar mesajı okuyamadım birisi özet geçsin tt2

DeletedUser39912

Ziyaretçi
Tim biraktiktan sonra eskiyanin onlari toplayip sinirimiza gelmesini mi beklemeliydik ? neyse yorum yapnayi sevniyorun tartisma cikiyor onurun dedigi gibi su akar yolunu bulur

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Sancak klani herseyin bilincinde gereken tüm bilgiler diplomatlarinda var. Onun için zaman herseyin ilacıdır.

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Ben sana karşı duruşumu bozmayacam evli insansın çocuğun var yazık günah onun için sesimi cikarmayacam sana karşı emrah ABİ. sen oyununu oyna 45 yaşında olupta 20 yaşındaki bi gence karşı toplu platformda kullandığın kelimeleri bence bi otur düşün ABİ. Yazıktır gerçekten yazık..

DeletedUser9930

Ziyaretçi
haklısın az bile soyluyorum. 20 yasında aklı her turlü seye eren bırıne az bile.

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Diyosun ya kim olsa aynı lafı derim madem bu kadar durustsunuz adamsiniz bende okadar fesat oyunlariniza alcakliklara dayanamayıp gerekeni yaptım. Aynı şey. İşinize bakın.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.