Alarm savaş raporlari

• Konuyu başlatan DeletedUser52052
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58615

Ziyaretçi
Tebrikler

Bizler tunga yönetimi olarak elimizden geleni yaptık oyuncular oynamak istemediği sürece de emek vermediği sürece de yapabileceğimiz birşey yok. Classic Server da başarılar

DeletedUser27784

Ziyaretçi
tunga pes etmiş anlasılan hemen :) basarılar alarm

DeletedUser53949

Ziyaretçi
Sayılarına göre uzun sürmedi savaş da zaten misler çıkana kadar süreceğini az çok tahmin ediyordum. Misler çıkar çıkmaz bitti savaş. Klanının çoğunun savunma oynaması bizim için çok büyük dezavantajdı. Taktikleri fena değildi 20 tane saldırı oynayan oyuncularının köyleri fullediler bizde vuramayınca biraz zorlandık o aşamada yapabilecekleri en iyi taktiği yaptılar bence.

İşin aslı bizimkilerin hafife almasına kızdım biraz demek ki bizde hafife alınmışız, sağlık olsun :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Sayılarına göre uzun sürmedi savaş da zaten misler çıkana kadar süreceğini az çok tahmin ediyordum. Misler çıkar çıkmaz bitti savaş. Klanının çoğunun savunma oynaması bizim için çok büyük dezavantajdı. Taktikleri fena değildi 20 tane saldırı oynayan oyuncularının köyleri fullediler bizde vuramayınca biraz zorlandık o aşamada yapabilecekleri en iyi taktiği yaptılar bence.

İşin aslı bizimkilerin hafife almasına kızdım biraz demek ki bizde hafife alınmışız, sağlık olsun :)

Hayırlısı olsun artık gelişmiş köyleri almak güzeldir :D

DeletedUser46610

Ziyaretçi
Valla hacim, ben Ceset 'den baska dusman sevmim :) Ceset 'i bulana kadar bizi kimse durduramaz :D

DeletedUser46610

Ziyaretçi
Bize en kolay lokma onlar. :)
Heryeri ceset yapiyik onlar varkene.

DeletedUser27784

Ziyaretçi
tunga yı sevmediniz mi şimdi artık tungayı sev düşman olarak :D :D 10 kişi varmıyız ya :D