Alarm savaş raporlari

• Konuyu başlatan DeletedUser52052
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53949

Ziyaretçi
abla benim numaram değişti numaralarda gitti valla sime kaydetmemişim :)))) çok gel kalmış değiliz ama güneybatıya bekliyorum seni acil :p :D

DeletedUser40530

Ziyaretçi
Erdal abi araya pusula raporumu karıştırmışsın :DD

Süte su katmayalım :D

DeletedUser55647

Ziyaretçi
o deniz han ne la öyle aradaki anaaa benım o kadar baltam yok hee :D

DeletedUser47241

Ziyaretçi
tungadanda arkadaşları bekleriz bu başlığa tek taraflı gitmesin. onlarda kesim yapmıştır herhalde ? yapmışmıdır yoksa yapmadılar mı :p bi başlıkda onlardan bekliyoruz

DeletedUser55647

Ziyaretçi
tungadanda arkadaşları bekleriz bu başlığa tek taraflı gitmesin. onlarda kesim yapmıştır herhalde ? yapmışmıdır yoksa yapmadılar mı :p bi başlıkda onlardan bekliyoruz

aahaahhahahahahahah tanıtımda yardırdın tabi hemen boş durma :p ahahahahah yıktın beni :D

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Tunga klanı fena değil. Şuanlık savaş bizim lehimize gibi görünse de, Tunga bölgedeki kalabalığını iyi kullanmaya çalışıyor. Başarılar Tunga klanlarına :)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
durun onların yerine ben atayım xd

Saldırgan: eMpeaT
Kaynak: World 32 (465|558) K54

Miktar: 0 0 0 0 164 0 4 10 0
Kayıplar: 0 0 0 0 164 0 4 10 0

Savunmacı: Toyota
Hedef: Comolokko (466|558) K54
Savaşçılarından hiç biri canlı olarak geri dönmedi. Rakip birliklerin gücü hakkında herhangi bir bilgiye ulaşılamadı.

tarla ettiğim adamın destek aldığını görünce şok olmadım. neden olmadım çünkü çok uykum vardı saat öğleyin 11 saatleri uyanmama 2-3 saat kalmıştı canım hiç uykumun kaçmasını istemedi bu raporun üstüne yağmalık asker kalmayınca güzel bi uyku çekmiştim eyv tunga xd

DeletedUser58615

Ziyaretçi
Bence gayet ortada bir savaş geçiyor kalabalığız evet, ve bu yüzden hata yapan da oyun bilmeyende var hepsi tek tek dokulecektir. Sizler iyi kesim yapmissiniz eyw ama bizlerde boş değiliz üslubuna dikkat etsin herkes.

Bilmedenoldu*

Yasaklı
Bence gayet ortada bir savaş geçiyor kalabalığız evet, ve bu yüzden hata yapan da oyun bilmeyende var hepsi tek tek dokulecektir. Sizler iyi kesim yapmissiniz eyw ama bizlerde boş değiliz üslubuna dikkat etsin herkes.

size kötü bir şey mi denildi, ben mi kaçırdım, yoksa gereksiz alınganlık mı yapıyorsunuz hocam? başarılar diledim, fena olmadığınızı söyledim, onun dışında bir şey demedim. tekrardan başarılar.

DeletedUser58615

Ziyaretçi
size kötü bir şey mi denildi, ben mi kaçırdım, yoksa gereksiz alınganlık mı yapıyorsunuz hocam? başarılar diledim, fena olmadığınızı söyledim, onun dışında bir şey demedim. tekrardan başarılar.

Biliyorum hocam sözüm size değildi zaten yanlış anlattiysam istediğim şeyi soyleyemediysem kusura bakmayın hocam.

Bu arada rapor koyma konusuna gelince savaş kazanmadan rapor koymayı pek etik bulmuyoruz şayet kazanırsak koyarız raporlarimizi inşallah.

Tekrar başarılar alarm klanına