Alarm savaş raporlari

• Konuyu başlatan DeletedUser52052
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser52052

Ziyaretçi
güzel kesimler varda bakalım bizden biri rapor koyar diye açayım başlığı thumbupthumbup

DeletedUser52052

Ziyaretçi
nedense içime doğdu erdal başlıgı bekliyorsun diye :)))

DeletedUser52052

Ziyaretçi
kanka ben kesemiyorum ya adamlar puan kasmış sadece :)) neyse uyursan ölürsün :)

DeletedUser56716

Ziyaretçi
Erdal bütün kesimleri koymamışsın eksik var :)

DeletedUser56716

Ziyaretçi
İlk günün saldırı savunma puanları

p9pl4n.png

Bilmedenoldu*

Yasaklı
her zaman olduğu gibi puana değil, askere önem verdik :) şuan saldırı, savunma ve toplam kesimde birinciyiz, umarım dünya sonuna kadar birinci olarak götürürüz orayı :)))

DeletedUser52052

Ziyaretçi
her zaman olduğu gibi puana değil, askere önem verdik :) şuan saldırı, savunma ve toplam kesimde birinciyiz, umarım dünya sonuna kadar birinci olarak götürürüz orayı :)))

ben yasinden korkuyorum ağa adam 290 puanda 450 baltası var :)) diğerine yazıyorum lan asılsana oynamaya getirdim seni diyorum abi 150 mızrak 200 kılıç var daha nasıl asılım diyor klanımızın mantıgını seviyorum ya asılın deyince boş puana değilde oyunun hakkını vererek oynuyorlar :))

DeletedUser56716

Ziyaretçi
Yanlış hatırlıyorsun 200den fazla var :)

Tek balta değil mızrak ile kılıc ustası savunmasıda var :) Klanın biri gecen beni casusladı köydeki birimleri gördü dediklerine göre asker alma dürtüsü ödülüm birinci seviyemiş ve o kadar asker için ikinci seviye gerekirmiş bu kadar cahil oyuncular ile oynuyoruz ikinci seviye için 5000 birim gerekli ve dünyada o kadar askeri olan oyuncu yok :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar güzel işler çıkarırsınız inşallah.Başarılar diliyorum :)

DeletedUser47241

Ziyaretçi
kanka az önce farkettim saldırı oynuyorum 100 ün üstünde kılıç mızrak basmısım baltaları siz hesap edin :)

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Pro maskın raporu ben söyliyim size 230 balta fazlası yoktur, yarın gece içerkende kafası bozulursa hesabı barbara çeker. o da böyle bi abimiz napıcan :D

DeletedUser52052

Ziyaretçi
Elinize sağlık Alarm :)
Raporların ve başarılarınızın devamı olsun :)

teşekkür ederiz dostum bizde aynı temennileri sizler için diliyoruz :)

Pro maskın raporu ben söyliyim size 230 balta fazlası yoktur, yarın gece içerkende kafası bozulursa hesabı barbara çeker. o da böyle bi abimiz napıcan :D

yok yok hedefleri büyük bu sefer :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından: