A Few GOOD Men vs RENK

DeletedUser67142

Ziyaretçi
@C Pre çağrı Selim’i salın foruma da biraz kavga çıksın ne bu böyle altın günü toplanmış kadınlar gibi kibar kibar laf sokuyorsunuz birbirinize :D

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Forumda sağa sola salça olmak yerine git 1000 daha kitap oku da bizim gibi boş adam olma
Sağa sola salça mı? Bilmediğim konularda insanlara ithamda bulunan ben değilim, bildiğim bir şey varsa onu da konuşmaktan çekinmem, merak etme :)

Keşke biraz da siz okusanız, anlardın belki cümlelerimi shsjsajsj

Kimseye boş demedim, boş yapabilecek seviyede dedim. Hala da boş yapmaya devam ediyosun :) güzel bir tespitte bulunmuşum.

DeletedUser54313

Ziyaretçi
Bunlar nokta virgüle önem gösteren insanlar bize keleş gibi boş beleş insanlar lazım yani renk ne yaparsanız yapın başınızda @sessizask* gibi bir bela var bırakın kanka bu savaşı ciddi söylüyorum manyak olursunuz

DeletedUser64783

Ziyaretçi
olm neden üstüme oynamaya çalışıyorsunuz 2-3 gündür. Ben burada yatmaya geldim savaşmaya gelsem sınıra giderdim k53 çok hoştur :D

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Selim kulağıma geldi sen arkamdan ileri geri konuşuyormuşsun. Hayırdır?

InFlames06

Baltacı
:):) güzel savaş oldugğu fılan yok azıcık karakterleri olsa actıgmız forumda mıs arası baslıklarını her opta ıcerden tanıdıkları bır karakter yoksunu iki yüzlü daha değişik tabırlerımde varda yuregı varsa bana ulaşır derım ona zaten her neyse buna ıhtıyac duymazdınız gelmıs burda sekıl yapıyorsunuz ustten konusuyorsunuz daha duzgunce bır yanlış yapmadan savasamıyorsunuz yok bu nyaptıgınızla alacagınız köyde sızı kurtarmayacak dahada bu foruma gırmıyorum her sey ortada iki yüzlü şahsıyetleri kullanarak kazanmayı calısan arkdaşlar tebrıgı fılan haketmıyor.Emek hırsızlarıyla bızım ışımız olmaz .

UNCHARTED

Dük
:):) güzel savaş oldugğu fılan yok azıcık karakterleri olsa actıgmız forumda mıs arası baslıklarını her opta ıcerden tanıdıkları bır karakter yoksunu iki yüzlü daha değişik tabırlerımde varda yuregı varsa bana ulaşır derım ona zaten her neyse buna ıhtıyac duymazdınız gelmıs burda sekıl yapıyorsunuz ustten konusuyorsunuz daha duzgunce bır yanlış yapmadan savasamıyorsunuz yok bu nyaptıgınızla alacagınız köyde sızı kurtarmayacak dahada bu foruma gırmıyorum her sey ortada iki yüzlü şahsıyetleri kullanarak kazanmayı calısan arkdaşlar tebrıgı fılan haketmıyor.Emek hırsızlarıyla bızım ışımız olmaz .

İyide kanka şimdi öyle bir şey varsa bizim hatamız bence ana kadromuz belli sadece onlarda yetki olsun böyle bir problem kalmaz ortada bence Emrah sarhoştur o siliyordur forumları djakskakskas

erkan baba

Kılıç Ustası
İyide kanka şimdi öyle bir şey varsa bizim hatamız bence ana kadromuz belli sadece onlarda yetki olsun böyle bir problem kalmaz ortada bence Emrah sarhoştur o siliyordur forumları djakskakskas
Değilmiş işte sorun orada başlıyor normalde direk oklar onu gösterirdi :D