A Few GOOD Men vs RENK

DeletedUser66224

Ziyaretçi
1 ay 0 savla sanırım sadece sen ve senin bölgedeki arkadaşlar oynadı dostum, çünkü 2 hafta öncesine kadar ios ekibinin 5 saat mesafemdeki köyde bile 11k-11k sav vardı. Bu yüzden en azından Good-Renk sınırına savunma bulmakta zorlandığınızı düşünmüyorum tebrik konusuna gelince oyundan seninle birebir konuştuğumuzu hatırlıyorum.

Yeri gelmişken biraz reklam yapayım :)

Buda kilit raporuydu ama uzun zamandır yoğunluğumdan dolayı rapor atmıyordum fırsat bulmuşken bir tane atayım :p
EskjuG.jpg
Güzel rapor eline sağlık :D Dünyada 43 saat mis mesafesi sınırı var biliyorsun, bu yüzden bizim diğer sınırlar bitince biz de üste gelelim çok uzağız dedik burda. O bile yanlış anlaşıldı üstteki adamlar oyuncu değil miydi ye getirildi :D bunun kimseye bi yararı olmaz bence, tek istediğim 2-3 şarlatan yüzünden şuradaki ortam bozulmasın.

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Bir de mis arası başlıkları siliniyor, az çok kimlerin bunu yapabileceğini de biliyoruz.sinirler geriliyor haliyle. sizin tarafınızda böyle bir şey yaşanmadı diye biliyorum? doğru mudur?

StayCool

Okçu
İnsan gibi oyunumuzu oynuyoruz

kandırmayalım şimdi birbirimizi lütfen 1 aydır savaşıyoruz kaç adamınız üst sınırda pre bastı oyununu oynadı,silindi.Tamam hadi diyelim ki hiç aktif adam almadık o bir ay boyunca ama 60 köy almışız, insan der ki madem öyle sizin aktif ekip hiç mi iletişime geçmiyor oyuncularıyla,ara atmıyor veya geri mis atamıyor düşen köylere bu kadar zayıftı demek ki yönetim kadronuz bilginize...Biz ne kadar gerektiğinde tebrik ettikçe o kadar yok bu yok şu diye bahanelerle ağlayıp durdunuz, emin olun sadece halinize gülüyorduk.Bu dünya oyuncuları RENK klanlarını sadece kaybettikleri köylere uydurduğu bahanelerle hatırlayacak maalesef.RENK klanlarında hatrı sayılır bir sürü oyuncu var yine de bence bu boş laflarınız sadece onların üzerine leke oluyor.İki arada bir derede kaldık(kibarcası) sakin sakin oynumuzu oynuyoruz umarım keyifli geçen bir savaş olur.

Aktif ekibin çoğu alt sınırda malesef dediğim gibi yay atmak yanlıstı yay erken atıldı üst kısma daha az aktif oyuncu düştü ve cok cabuk pes ettiler yaydan dolayı sizin en uçtaki mis mesafeniz bile bizim ağır atlıdan önce giriyor. ağlayıp durdugumuz flan yok world basında bi hata yaptık cezasını çekiyoruz ama arkadasımında dediği gibi ilk 10 da kesimde 3 renk klanı var ilk 15te 6 goodun savası sadece bizle ordular sadece bize misler sadece bize bütün odağınız bizde en az 12-15 klan trs ile ugrastık daha sonrası 8-10 klan pars ile ugrastık simdide 8-10 kadar legio klanıyla ugrasıoruz bunun üstüne birde iyi bir ekip olan siz varsınız ne kadar odaklanılabilirse o kadar odaklanıyoruz size world basında 1 kami ve 4 misin önemini sizde en az bizim kadar iyi biliyorsunuzdur

Shaigan

Mızrakçı
Pars 5 klandı, ilk opta neredeyse hiçbir köyü savunmadılar, ikinci opta hesap sildiler.Birden fazla cephede savaştınız doğru ama Pars muhabbeti geçince olay ciddiyetini kaybediyor, yapmayın

UNCHARTED

Dük
Peçete dağıtıyorum renk klanlarına ağlamayın oyununuza bakın :D

Yengeniz üşüdü seri maden atın :p