A Few GOOD Men vs RENK

UNCHARTED

Dük
O Kerem55 bu Kerem55 mi? Sjsjsksldkdjırğsn

Abi sorma birde diyorlar yok biz good klanının casuslarını ortaya çıkarmak için böyle yapıcaktık biz çıktığımızda onlarda çıkacaktı bizde ondan sonra bak bunlar bunlar haindi dicektik diyor böyle dansöz görmedim ben destroyed.06 uğur du sanırım adamların mesajlarını okuyorum bi yandan bunun yalanları dinliyorum Gül Gül öldüm

Kerem desen ayrı bi dünya zaten gelmiş oda diyor arkadaşların gazına geldik falan dedim gazla mı çalışıyorsun ahahdjajdj

DeletedUser66224

Ziyaretçi
gece çok güzeldi ama cidden çok eğlendim :D bi yandan sigara çekiyorum bi yandan bunları misliyorum kjasdklaş yine oynamadığımız worldde free köyleri topluyoruz :d mertcim sağolsun nere vurduysa misi çıktım ama he hjadksldas

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Hagi'm nasil oynamadigin dünya ? Toplamda 5000 birim toplamassin,50 dostluk kurmuşsun,pazari 100 kere kullanmişsin,100k maden yagmalamişsin ve 100 kere hemen tamamlayi kullanmişsin.30.000 kusurde birim kesmişsin

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Yok lan bence oynuyoda fazla kasmiyo klana guvenmediginden dolayi semihcim. Bakalim ilerleyen gunlerde kasacak mi

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Yok lan bence oynuyoda fazla kasmiyo klana guvenmediginden dolayi semihcim. Bakalim ilerleyen gunlerde kasacak mi
klana güveniyorum aslında ama 5-6 yıldır oyunlarla ilgilenemiyorum :D ilerleyen günlerde de kasmam ama free köye karşı zaafım var. 3. günde 1 milyon yağmayı açamadığım hiç bir dünyada oynamadım :D

twstatstan hannibal ve bursatexası kontrol edebilirsin tr1 klansavaşlarından beri :D

doak

Mızrakçı
kerem55 hakettiğini bulmuş elinize sağlık saçma sapan insanları aranız da bulundurmazsanız herkes için iyisi olur özellikle hainleri:;)