A Few GOOD Men vs RENK

DeletedUser60242

Ziyaretçi
Mis mesafesinin önemli oldugu bir dünyaya yay atmanın zararları ektedir :) dilediğin kadar ordu savun köy alamıyorsun. Ama yakındır :)

"30 saat köyümü lütfen almayın arkadaşlarımın yanına taşınıyorum"

Neden 30 saatti anlatsana biraz :)

Bir de sınıra taşın, mis mesafen uzak bana. Senin köyünü ben alacağım :)

InFlames06

Baltacı
"30 saat köyümü lütfen almayın arkadaşlarımın yanına taşınıyorum"

Neden 30 saatti anlatsana biraz :)

Bir de sınıra taşın, mis mesafen uzak bana. Senin köyünü ben alacağım :)
Kimin ne dediği beni ilgilendirmez biz geldiğimizde ötersin :) ben demiş gibi bir imaj veriyorsun yakışmıyor bu ama gelıcez az kaldı. o zaman saatle işimiz kalmayacak :)

DeletedUser60242

Ziyaretçi
Kimin ne dediği beni ilgilendirmez biz geldiğimizde ötersin :) ben demiş gibi bir imaj veriyorsun yakışmıyor bu ama gelıcez az kaldı. o zaman saatle işimiz kalmayacak :)

Alacağımız köyde insaniyet gösterdik patladık akabinde köyün adı senin nickin olarak değiştirildi. Bu durum da sana yazar benim gözümde.

Tabi efendim bekleriz tabi. Buyrun gelin. Geldiğinizde de ötecek tarafı deneyimleyerek öğrenmiş oluruz :)

DeletedUser66224

Ziyaretçi
40-50fark vardır herhalde, good önde. Renkin 3 Savaşı'ndan 2'si kapandı sayılır. Ama 1 düşman az gelmiş olacak ki bi tane daha savaş ilanı verildi :D niye böyle yapıldı ben de bilmiyorum :p

Gayet zevkli geçmeye başladı oyun renk açısından, yay atılmıştı bölgeler şimdi tamamen temizlendi. Düşmanlar birer birer eriyor da en dişlisi good sanırım. Bir de good sınırına mis mesafemiz yetişmiyor, ucu ucuna :D ama şöyle constructor gibi herifler konuşmaya devam ederse bakalım neler olur :D

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Constructor da ridvandir kesin, bu kadar boşu sadece kendisi yapabiliyor keza sjsjsjsk :D

UNCHARTED

Dük
Valla şu sınıra bi çıkamadık gitti yeter gayri ben köy bakayım oralardan barbar falan alayım bir şeyler :D

UNCHARTED

Dük
Hocam 1 ay oldu zaten 25 klansınız taktınız sınıra her gün aynı muhabbet,sınırdakiler sınır değil mi ? oradaki ekipte gayet presini bastı,oyununu oynadı :) Sen gelince tek toplayacaksan bizi söyle şimdiden bırakalım :)

Hahahajaaj reis demek istediğim bizim bir o kadarda yerin altında var gelelimde adamlar rahatlasın :D

Ama işte sürekli bi cephe açıyoruz oraya gelmekten ziyade sağda solda düşman bırakmadan gelelim diyoruz :)

DeletedUser66224

Ziyaretçi
15 klanmışız bu arada galiba isimleri düzenlememişler :D thingle parsla eski trs ile ve ismini vermek istemediğim bir klanla daha savaşıyorduk bireysel olarak hem aşağıda, hem yukarıda nasıl savaşalım 1.ayda :D tüm savastigimiz klanlari saysan 40 klan yapıyor zaten hadi diyelim 25 klan olsak bile :d

Olayın unchartedin ya da x kisisinden ziyade daha haritasal olduğunu düşünüyorum. Zaten 3 aşağı 5 yukarı herkes aynı oynuyor artık bu seviyede.

UNCHARTED

Dük
15 klanmışız bu arada galiba isimleri düzenlememişler :D thingle parsla eski trs ile ve ismini vermek istemediğim bir klanla daha savaşıyorduk bireysel olarak hem aşağıda, hem yukarıda nasıl savaşalım 1.ayda :D tüm savastigimiz klanlari saysan 40 klan yapıyor zaten hadi diyelim 25 klan olsak bile :d

Olayın unchartedin ya da x kisisinden ziyade daha haritasal olduğunu düşünüyorum. Zaten 3 aşağı 5 yukarı herkes aynı oynuyor artık bu seviyede.

Son cümleni okumamış olayım ben hepinizden iyi oynuyorum :p

InFlames06

Baltacı
Alacağımız köyde insaniyet gösterdik patladık akabinde köyün adı senin nickin olarak değiştirildi. Bu durum da sana yazar benim gözümde.

Tabi efendim bekleriz tabi. Buyrun gelin. Geldiğinizde de ötecek tarafı deneyimleyerek öğrenmiş oluruz :)

şimdi öyle bır muhabbetten benım haberım yoktu ama ben savasta bedava köy verdırerek klana ihanet etmem ben tek cepheye bı dusmedik dıplomasılerı bı bıraksanızda savassak artık zaten dusecez artık tek bu seferde sızı görelım bakalım tekte tek cephede ya da iki cephede nasıl olucaksınız havadan konusabılıcekmısınız :)

**crixus**

Casus
şimdi öyle bır muhabbetten benım haberım yoktu ama ben savasta bedava köy verdırerek klana ihanet etmem ben tek cepheye bı dusmedik dıplomasılerı bı bıraksanızda savassak artık zaten dusecez artık tek bu seferde sızı görelım bakalım tekte tek cephede ya da iki cephede nasıl olucaksınız havadan konusabılıcekmısınız :)
Bir yanlışın var yalnız onu düzelteyim hemen ; Şimdi size savaş açan klanların hiç birine biz illede renki vur vur vur baskısı yapmadık adamlar size savaş açıp bize ortak savaş daveti gönderiyorlar kaldı ki hiç birinin savaşına girmedik kendi klanımızın istatistiği mevcut sadece 1vs1 savaşta ama ben sizin bize ikinci bir cepheyi açtırmak için kimlere mesajlar attığınızı kimleri aradığınızı aracılarınızıda biliyorum o yüzden boşver hocam sabaha kadar konuşuruz burada gerek yok saygıyı bozmaya

InFlames06

Baltacı
Ha bu arada op yaparken actıgımız başlığı sıldıren adamlar bana burda laf vurma
Bir yanlışın var yalnız onu düzelteyim hemen ; Şimdi size savaş açan klanların hiç birine biz illede renki vur vur vur baskısı yapmadık adamlar size savaş açıp bize ortak savaş daveti gönderiyorlar kaldı ki hiç birinin savaşına girmedik kendi klanımızın istatistiği mevcut sadece 1vs1 savaşta ama ben sizin bize ikinci bir cepheyi açtırmak için kimlere mesajlar attığınızı kimleri aradığınızı aracılarınızıda biliyorum o yüzden boşver hocam sabaha kadar konuşuruz burada gerek yok saygıyı bozmaya
saygı bozmalık bır durum yok zaten, ayrıca baska klana yapılanın bızımle bır ılgısı yok kendı yaptıgınız bır kac seyden kaynaklanmıs öğrendığım kadaryıla bunlar benı ılgılendırmez zaten. benım kastım su ıstatıstıgı konuşup duruyoruz ya yukarda yay seklıyle durusumuzdan kaynaklı dedıgımde havadan havadan laf yedım arkadasınız bıraz heyecanlı bellıkı, sızıde merak edıyorum cephenız artarsa ne olacagını ne kadar dayanacagınızı bunu belırttım.Belkıde şaşırtınız bılemem orasını ama hıc sanmıyorum tahmınen.