A Few GOOD Men vs RENK

DiOny SoS

Hafif Atlı
Yok çaylak kalktıktan sonraki raporlar :) Perşembe gecesinden kalmış savunma raporları, saldırı raporları ise bu sabahın operasyonu daha birkaç fetih raporu da varmış öyle paylaşılmayan :) Açıkçası bizim taraftan kimse renki ezdiğimizi falan ifade etmemişti sen hariç :) Savaş gayet kıyasıya bir şekilde geçiyor hatta renkin bizden bariz üstün olduğu sayıca fazlalık konusu da var ancak biz alıştık bu duruma her dünya aynı şey idare ediyoruz bir şekilde :) Güncel istatistik zaten paylaşılmış,her iki tarafa da başarılar diliyorum :)

bende sizin tarafta değilim zaten sizden daha ezdiğini iddaa eden yok bu benim kendi görüşüm :) başarılar

Sana gelince kimsenin hava yaptığı yok farkındaysan sadece rapor ve istatistik paylaşıyorum. Yapılan kesimler üzerinden kimseyi rencide etmeye kalkmıyorum. Seninle karşılaşırsak daha iyisini sen yaparsın. Hadi kolay gelsin :)

siz biraz fazla ciddisiniz heralde ekip olarak :) birgün olurda aynı dünyaya düşersek değerlendirmesini yaparız daha mı iyi daha mı kötü diye sanada kolay gelsin :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
bende sizin tarafta değilim zaten sizden daha ezdiğini iddaa eden yok bu benim kendi görüşüm :) başarılar

siz biraz fazla ciddisiniz heralde ekip olarak :) birgün olurda aynı dünyaya düşersek değerlendirmesini yaparız daha mı iyi daha mı kötü diye sanada kolay gelsin :)

Ahahaha Hasan sana şekli koydular bence anlaşın aynı dünya da başlayın :D

DiOny SoS

Hafif Atlı
Ahahaha Hasan sana şekli koydular bence anlaşın aynı dünya da başlayın :D

olum sen gaz almayı kesip gazlama evrene mi geçtin :D forumda oluyo böyle şeyler gireceğimiz zaman kıtamız belli açıklıyoruz bekleriz denemek isteyen arkadaşları :)

kirletmeyin başlığı adamların

DeletedUser63716

Ziyaretçi
World yavaş, normal oyuncular için normal ordular. Full kami basan sayılı worldde

**crixus**

Casus
ExByax.png
ExBxuy.png
ExBIMh.png
ExBaX8.png
ExBgu1.png
ExBBJG.png
ExBvHQ.png
317803_large