Açiklama ( rspawn )

• Konuyu başlatan DeletedUser30496
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser29784

Ziyaretçi
yanlız toplaya toplaya yakında 5 kişi kalacaklar:D

keşke şimdi rebelden 3-5 kişi gelsede atışsam biraz şunlarla:D

DeletedUser29784

Ziyaretçi
aktif olmayan hesaplar toplanmak için çıkılıyor, istatislik için zaten kesinlikle değil, zaten izin de verilmez. neyse o dur

OZMOZ

allahaşkına sallama ya jion bikaç köy kaybetti kaçtı klandan. biz adamı klandan attınız sandık meğer kendi cıkmış 2 gün sonra geri döndü. ogulcan 2 ay önce geldi içimizden 5-6 tane barbar aldı onları ondan geri alırken nasıl klandan kaçtı bunları görmedigimimizimi sanıyon ?

DeletedUser

Ziyaretçi
allahaşkına sallama ya jion bikaç köy kaybetti kaçtı klandan. biz adamı klandan attınız sandık meğer kendi cıkmış 2 gün sonra geri döndü. ogulcan 2 ay önce geldi içimizden 5-6 tane barbar aldı onları ondan geri alırken nasıl klandan kaçtı bunları görmedigimimizimi sanıyon ?

herkes neyin ne olduğunu biliyor sana verilecek cevabım yok benim

DeletedUser29784

Ziyaretçi
bana atacak kami mis falanda yoktur şimdi senin elinde thumbup

DeletedUser29784

Ziyaretçi
bu gidişle w10 da kalan tüm klanlar bize savaş ilan edecek:D

yakında "ATeam vs W10" diye bi konu açarsam şaşırmayın:D

DeletedUser29784

Ziyaretçi
en iysi tribalwarsta oyuna devam etmektir arkadas..
türk sunucularında artık millet savaşmaktan çok çakallık peşinde koşturuyor.

stilci

Baltacı
Ben yolumdayımda heralde sen yanlış adama denk geldin..

Konuşmayı ögrende gel..
Yol alıp almıyacagımı senden ögrenecek degilim..

Diyecegim tek şey hiçbi naneyi haketmiyosunuz..
Siz Birer ''KAVANOZ İÇİNDEKİ BOŞ İNSAN'' Modülünü temsil ediyosunuz..

İşine gücüne bak..
Madem o kadar iyiydiniz savaş başlamadan size demiştik bak sizde digerleri gibi olmayın zevkli bi savaş istiyoruz silip gitmiyesiniz dedik..:)

Yok biz herkes degiliz herkesi sileriz bilmem ne cart curt ettiniz ama hani nerde?
Aldınız torinodan adamları öne saldırınız baktınız kırıldı savunmalar sınıra yönetim geliyor hadi silelim..
Eee diabloyla savaştınız diye sıkıntıdan ve uraşamamaktan sildiniz fake ve saldırıları karşılayacak zamnınız kısıtlıydı diyoruz..
Yok biz esti sildik diyosunuz..
Eee o yıkılan adamlar kimin klanındaydı? Respawn degilmiydi..
Diablo sınırda kaç oyuncunuzu yıktı diyoruz verdiginiz cevap su o adamlar respawn oyuncusu degildi..
Siz klanınızdaki bi oyuncuyu ancak bu kadar savunabilecek kadar acizsiniz..

Neyse öpüldünüz :)
Bu kadar yeterdi sanırım başka cevap yazılmıyacaktır..

DeletedUser30496

Ziyaretçi
Ben yolumdayımda heralde sen yanlış adama denk geldin..

Konuşmayı ögrende gel..
Yol alıp almıyacagımı senden ögrenecek degilim..

Diyecegim tek şey hiçbi naneyi haketmiyosunuz..
Siz Birer ''KAVANOZ İÇİNDEKİ BOŞ İNSAN'' Modülünü temsil ediyosunuz..

İşine gücüne bak..
Madem o kadar iyiydiniz savaş başlamadan size demiştik bak sizde digerleri gibi olmayın zevkli bi savaş istiyoruz silip gitmiyesiniz dedik..:)

Yok biz herkes degiliz herkesi sileriz bilmem ne cart curt ettiniz ama hani nerde?
Aldınız torinodan adamları öne saldırınız baktınız kırıldı savunmalar sınıra yönetim geliyor hadi silelim..
Eee diabloyla savaştınız diye sıkıntıdan ve uraşamamaktan sildiniz fake ve saldırıları karşılayacak zamnınız kısıtlıydı diyoruz..
Yok biz esti sildik diyosunuz..
Eee o yıkılan adamlar kimin klanındaydı? Respawn degilmiydi..
Diablo sınırda kaç oyuncunuzu yıktı diyoruz verdiginiz cevap su o adamlar respawn oyuncusu degildi..
Siz klanınızdaki bi oyuncuyu ancak bu kadar savunabilecek kadar acizsiniz..

Neyse öpüldünüz :)
Bu kadar yeterdi sanırım başka cevap yazılmıyacaktır..

Gülün la gülün .. Bu çocuk çok komik :)

DeletedUser

Ziyaretçi
haha yeni leonq geldi bu daha boş be:D bir de konuşmayı öğren diyor ya arkadaş acaba yazdığı cümlelere dikkat etmiş mi hiç. uraşmak nedir abi :D hadi sende köyüne kardeş URAŞTIRMA bizi:D

DeletedUser

Ziyaretçi
hocam ortam bıraz sakınken yazayım dedım sızler bıze msj atıp klanca hesap sılıyoruz demedınız mı? bızde sızlere kararınıza saygı duyup baska serverlarda gorusmek uzere dedık ama sızın bıze gonderılen msjlarda kararımızdan dolayı bızle dalga gecmeyın dıye bır sey yazıyordu sımdı kalkmıs bıze atar yapıyorsunuz bazılarınızın profılınde klavye delıkanlısı olma gıbı yazılar vardı sımdı ıse oyunda yapamadınızı burda klavye karsısında yapmayın kendınızı kucuk dusurmeyın hesap sılmeseydınız ancak bıze zamam kaybı yaratacaktınız ve klanınız oyle yada boyle yıne dagılacaktı neyse artık hesaplar sılınmıs sızde cekıp gıtmıssınız bu konuyu fazla uzatmaya gerek sanırım :)

dıablolu olmak bır ayrıcalıktır ben bu ayrıcalıgı en derınden yasadım :cool:

Son düzenleme bir moderatör tarafından: