Açiklama ( rspawn )

• Konuyu başlatan DeletedUser30496
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30496

Ziyaretçi
RSPAWN klanı , hiçbir savaş sonunda dağılmamıştır ..

Aksine yaşanan bazı olumsuzluklar ve aksilikler sonucu toplu halde hesap silme dönemine girilmiştir. Bu dönemi , bize lanse edilenin dışında ‘savaş sonucu dağılmıştır ‘ diyerek lanse eden ve kendi(lerine) bir menfaat , nam ve unvan sağlama amacında olan arkadaş ve-veya arkadaşları kınıyoruz..

RSPAWN klanı herhangi bir savaş sonunda dağılmayacak kadar büyük bir klandır. Bu büyüklüğünü hesap silme dönemine girilen zaman zarfına kadar girdiği savaşlar ve yaptığı icraatlar da ispatlamıştır.

Bu açıklamayı yapmak istemezdik . Fakat yaşanan gelişmeler bu açıklamayı zorunlu kılmıştır ..

Dediğimiz gibi RSPAWN klanı dağılmamış , toplu halde hesap silme dönemine girmiştir. Ve bunu bir savaşa bağlamak çok talihsiz bir açıklamadır ..

RSPAWN klanı olarak
W10 daki tüm oyunculara geri kalan savaşlarında ve oyun hayatında başarılar dileriz..

Saygılarımızla
RSPAWN yönetimi adına ceh3nnem

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser29784

Ziyaretçi
w10 da başarılı oldugunuz savaşlarda tebrikler, bundan sonraki oynayacağınız dünyalarda başarılar dilerim.

DeletedUser

Ziyaretçi
henüz silinen hesap yok buyrun kaldıgımız yerden devam edelim :):cool:

DeletedUser30496

Ziyaretçi
Ya sana zaten diyecek lafim yok polimige bile girmek istemiyorum tek yaptigin sey bu cunku hadi artik kal saglicakla duymak istediğin 'Cok buyuksun,mukemmelsin,yenilmezsin'gibi sifatlarsa bunlarin hepsini sana yolluyorum tamam yeter ki sus ama sen yaptigin seyin oyun oynamak oldugunu unutan kişilerin en basinda geliyorsun biz aciklamizi yaptik ve W10'a vedamizi ettik kalan sağlar senindir..İyi gunler iyi oyunlar..

DeletedUser30496

Ziyaretçi
Bizde laf ağızdan bir kere çıkar .. Eğer sildik diyorsak hesaplar silinmiştir , ona göre de davranılmıştır. Hesap sileceğimizi 3 gün öncesinden tüm dünyaya söyledik .. Sizinde(leonqq) haberiniz vardı ... O zaman bu tür cümleler kurmamıştınız (leonqq)?

Yalandan polimik olsun diye yorum yapmaya gerek yok .. Sizin klanınızda çoğu kişiyle hatta bu zamana kadar hiç sohbetim olmadığı kişilerle bile konuştuk .. Hepsinin saygıyla bu fikrimizi bakışı , davranışları , konuşması mükemmeldi .. Harbiden esaslı kişiler sonsuz tşkkrlerimi sunarım onlara ..

henüz silinen hesap yok buyrun kaldıgımız yerden devam edelim :):cool:

Ama bu şekil konuşmalara da diyecek hiçbir şeyim yok .. He polimiğe de girmeyecem çünkü biliyorum ki haksız yanın var.. Snden yaşca küçüğüm , tecrüben bnden katca fazla .. Sana terbiyem ve toplumsal ahlak kuralları gereği saygısızlık yapmak istemem .. Ama sana benden küçük tavsiyesi , SAYGI BEKLİYORSAN ÖNCE SAYGIYI HAK EDECEKSİN LEONqq

ceh3nnem

DeletedUser

Ziyaretçi
Kimi Hakaret eder kimi takdir .
bu oyunu ne hakaret nede taktir edilemk için oynuyorum
birileri beni beyensin diyede burda kelimelerle oynamıyorum .
acıyorsun oyunu karsına cıkıyorum kapatıyorsun yokum bundan ibaret .
kimseye saygısızlığım olmadı şimdiye kadar hak edene hak ettiğini vermişimdir.
silmenize gerçekten bende üzüldüm sebep şu yada bu beni ilgilendirmez beni ilgilendiren tek şey var bunun zemini hazırlamak .

sanal ile gerçek arasında evet bir çizgi var bende o çizginin üzerindeyim ne altta ne üstte .
başka serverde beraberde oynayabilirz.
sonuct<a bu oyunda sizin gibi ekp ruhuyla oynayan çok az kişi var.
eğer bir serverde DIablo olacaksa Sizide orda görmek isterim rakip yada yanyana .
bizim politikamızı biliyorsunuz düşmanlıklar sanal dostluklar kalıcı .
Dost Düşman bizde her zaman bir değeri vardır.
kalın sağlıcakla arada burda yine tartışmalara beklerim .thumbup

DeletedUser

Ziyaretçi
yolunuz açık olsun ... keşke biraz daha kalıp savaşın zevkin doruğunu yaşasaydık . başka serverde tekrar karşılaşma umuduyla saygılarımla

kettorinho - w10 - DIABLO

DeletedUser30496

Ziyaretçi
Kimi Hakaret eder kimi takdir .
bu oyunu ne hakaret nede taktir edilemk için oynuyorum
birileri beni beyensin diyede burda kelimelerle oynamıyorum .
acıyorsun oyunu karsına cıkıyorum kapatıyorsun yokum bundan ibaret .
kimseye saygısızlığım olmadı şimdiye kadar hak edene hak ettiğini vermişimdir.
silmenize gerçekten bende üzüldüm sebep şu yada bu beni ilgilendirmez beni ilgilendiren tek şey var bunun zemini hazırlamak .

sanal ile gerçek arasında evet bir çizgi var bende o çizginin üzerindeyim ne altta ne üstte .
başka serverde beraberde oynayabilirz.
sonuct<a bu oyunda sizin gibi ekp ruhuyla oynayan çok az kişi var.
eğer bir serverde DIablo olacaksa Sizide orda görmek isterim rakip yada yanyana .
bizim politikamızı biliyorsunuz düşmanlıklar sanal dostluklar kalıcı .
Dost Düşman bizde her zaman bir değeri vardır.
kalın sağlıcakla arada burda yine tartışmalara beklerim .thumbup

Eğer biz size kızarak oyunu bıraksaydık(sebep olma dediğiniz şey ) , yok şu world de gelin yok bu world e gelin diye cümleler kurardık.. Ama biz ne dedik inşlh ilerde aynı klanda olur yanyana savaşırız dedik.. Eğer kelimelerle oynama lafını bana dediysen bn kelimelerle oynamam . İçimden ne geçerse ağzımdan da o çıkar .. Eğer bir toplum adına konuşuyorsan da kelimelerine cümlelerine dikkat ediceksin ki bnde onu yaptım .. Nyse dediğim gibi polimiğin gereği yok ..

Herkese iyi oyunlar dilerim .

DeletedUser

Ziyaretçi
boş ver bilmesi gereken herkes ne olduğunu iyi biliyor .
Ben işimi Yaparım Gerisi beni ilgilendrz.

DeletedUser

Ziyaretçi
yolunuz açık olsun ... keşke biraz daha kalıp savaşın zevkin doruğunu yaşasaydık . başka serverde tekrar karşılaşma umuduyla saygılarımla

kettorinho - w10 - DIABLO

gorusuruz kardeşim :)
İyi oyunlar sizede

DeletedUser29784

Ziyaretçi
peki bundan sonra w10 un geleceği nasıl olur?? serverda bi ateam-rebel savaşı kaldı başka savaş yok galiba.

DeletedUser

Ziyaretçi
ateam-rebel.. arasinda sava$mi var... hic beli olmu yorrr troll

DeletedUser

Ziyaretçi
Gerçek hayatınızda başarılar yolunuz açık olsun hepberaber hesap silmek de bir duruş örneğidir tebrik ederim klan olmak bu olsagerek.

DeletedUser36718

Ziyaretçi
rebel üyeleri neden ikidebir klandan çıkıp 2 gün sonra rebele katılıyor istatistik girmesin diyemi :S

DeletedUser29784

Ziyaretçi
rebel üyeleri neden ikidebir klandan çıkıp 2 gün sonra rebele katılıyor istatistik girmesin diyemi :S

bu meseleyi şöyle anlatayım sana kardeşim,

kendi aktif olmayan üyelerini toplamak için çıkıp o üyelerinin köylerini topluyorlar,
bazende köy kaybedenler istatistiğe işlemesin diye çıktığı oluyor.

kısacası ucuz işlerle uğraşıyorlar. adamakıllı savaşanlarda var onlara saygım sonsuz.

w10 da girdiğimiz en uzun süren savaş bu oldu. sanırım dahada uzayacak.

DeletedUser36718

Ziyaretçi
aktif olmayanları toplamalarını anlarımda istatistik işi çok saçma