Açiklama ( rspawn )

• Konuyu başlatan DeletedUser30496
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30496

Ziyaretçi
Bn sana karşı tavrımı asla değiştirmem .. Çnkü gerçekten çok efendi birisin , saygılısın .. Hani adam gibi adam derler ya o cinsten .. Atalarımız ne demiş , yiğidi öldür ama hakkını yeme . Bn snn hakkını asla yemem , yaptığın icraatlara da oyun bilgine de sana da saygım sonsuzdur . Bunu zaten hitaplarımdan anlarsın . Örnek verdiğin yusuf abi nin profilinde uzun zamandır o yazı yazmaktadır kardeşim . Bn bu oyuna başladığımdan beri belki de :) Orda bi yanılgıya düşmüşsün . Biz dedik ki bizimle birlikte gelen arkadaşlar varsa buyursun gelmeyen arkadaşların abilerin canı sağolsun dedik herkesle helalleştik ve hesapları sildik .

Hani forumda yazılanları engelleyemem diosun ya kardeşim bu sadece forumda yazılmamıştır . Bu forumda da yazıldı çizildi . Hatta silinen bir konuda da bu konuda da kaçtı kelimesi geçmektedir . Biraz forumları inceleyip yorum yaparsan sevinirim .

Hesap silme olayı zaten aklımızda vardı . Bunu sana zaten muhabbetlerde hep dile getirmiştim .. Ve eklemiştim belli olmaz belki seni yanıltırız diye . Hatta sen olsan nasıl bi taktik izlerdin diye sorum da olmuştu .Savaştan sora konuşuruz diye .. Bizim aklımızda bazı planlar vardı ama çarşıdaki hesap eve uymadı . Çnkü gerçekten çok talihsiz şeyler oldu ki bunlarda insan da heves bırakmadı . Bunları burda belirtmicem ama merak edersen özelde söylerim..

sen tutdurmusun ıttıfak kurmaya calıstınız dıye bende sıze dıyorum kı sız zaman kaybı olurdunuz bıze baba ve usta klanı kamı atmıs ee bızden once onlarla savasıyordunuz bız gırınce mı ıttıfak arar olduk neyse sız gıdın baska serverlarda oynayın bır savas cıktımıda bız klanca hesap sıllıyoruz dıyın kacın forumda da kendınızı haklı gosterın olur mu bu arada kertnez acıklar mısın bana bılmıyorumda

Bu sizden bir arkadaşın bizim klandan bir arkadaşla konuşması esnasında geçen ifadeler kardeşim . Eminim diyorsun fakat bunları ben yazmıyorum ..

Sürekli yazdığım yazıdan bahsediyorsun . Suçu buna bağlıyorsun . Biraz düşün neden yazıldı acaba diye . Bn içinizden bikaç kişiyle anlaşamadım ki bu da gayet doğal bana yapılan hakaretler ve tehtitler vardı . Kışkırtılmadığım sürece kimseye sivri dille yaklaşmam , hata yaptıysam da özürümü dilerim haksızımdır . Fakat bn haksız yanımı görmüyorum . Snn ekibindeki bazı arkadaşlar eğer beni kışkırtmasaydı bnde yorum felan yapmaz işime bakardım .. Eleştirilmeyi bir yere kadar çekerim . Ama işin ucu eleştirilmek öte tarafa geçerse bnde yorumumu yaparım .. Herşeye eyv. Ama bizim ekibden kimsenin adamlığına laf söyletmem .. Bu sözcüğümü umarım anlarsın .. Hiç biri adam deil dendiğinde bu alay konusu , dalga geçme deil resmen hakarete geçer . Kim olduğunu ve de nerde geçtiğini söylemicem .. Ama bizim ekibimizden herhangi birinin adamlığından şüphe eden gidip bakar , adam mı değil mi diye . Umarım anlatabilmişimdir durumu kardeşim .. Lafım size deil , boyundan büyük laf söyleyenlere .

Mümkünse kısa yaz cvbı :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser30626

Ziyaretçi
vala son 2-3 gündür yoktum. silinen formda ne yazıyodu görmedim. normalde incelerim yoksa. silindiği için inceleme fırsatım olmadı. başınıza gelen talihsizliğe diablonun şansı diyelim.

paranoya nın yazdığı yazılar burada senin açtığın başlıkta yazılmış yazılar. yani şunu anlamıorum. sen bu başlığı açtın respawn oyuncusu diyo diablo tek başına olsaydı bizim için çerezdi. diablo oyuncusu diyo kaçtınız. respawn oyuncusunun yazdığını görmeyip bizim oyuncu üzerinden yorum yapılıyo. bence artık kapansın arkadaşlar. vala kusura bakmayında artık bu iş tat dökmez olmaya başladı. siz hesap sildiniz tamamdır. yoksa yenerdiniz bizi hesap silmeseydiniz.

DIABLO DAN HİÇKİMSE BU BAŞLIK ALTINDA ARTIK YORUM YAZMASIN ARKADAŞLAR. YORUM YAPANI GÖRÜRSEM ÇOK AĞIR KONUŞURUM. Bİ AĞIRLIĞIMIZ VAR MUHAFAZA EDELİM.

DeletedUser30496

Ziyaretçi
iyi güzel söylüyorsun dostum fakat o söylenen söze karşılık bu söylenen söz nedir ? Siz de diyorsunuz çerezsiniz diye bizim oyuncularımız da diyor , bunun neresi garip .. Garip olan yazılan o cümledir.

O başlık silinmeseydi inan snde anlardın ne olduğunu , hatta sana bikaç msj yollardım bana gelen fakat cezası kesildiği için yollamıcam . Bi teşfik olmasa durduk yere kmse laf söylemez burda .

Forumda herkese sevimli gözüküp de özelde ne yazdığını bilmeyenler olduğu sürece bn haksız olmam .

DeletedUser

Ziyaretçi
zaten bu oyuna hiç bir klan hiç bir savaş yüzünden yıkılmaz.. Her zaman DIABLO ile savaşa girilir.. Nedense olumsuzluklar o savaş sırasında olur nedense savaşta yenildiğinizden değilde hep o olumsuzluklar yüzünden hesap silersiniz..

Bir laf var üstadlar.. BÜKEMEDİĞİN ELİ ÖPECEKSİN diye.. en azından tebrik etme erdemine sahip olsaydınız bari :D insanları güldürmeyin üzerinize herkez biliyor ;)

DeletedUser30496

Ziyaretçi
zaten bu oyuna hiç bir klan hiç bir savaş yüzünden yıkılmaz.. Her zaman DIABLO ile savaşa girilir.. Nedense olumsuzluklar o savaş sırasında olur nedense savaşta yenildiğinizden değilde hep o olumsuzluklar yüzünden hesap silersiniz..

Bir laf var üstadlar.. BÜKEMEDİĞİN ELİ ÖPECEKSİN diye.. en azından tebrik etme erdemine sahip olsaydınız bari :D insanları güldürmeyin üzerinize herkez biliyor ;)

Bence biraz forumu inceleyip , arkadaşlarına sorsaydın da öyle cevap verseydin . Hiç değilse daha olumlu bir fikir sunardın . Ben tebriklerimi ilettim zaten ..

Daha yorum yapmıcam bu konu hakkında çnkü gereken cevapların hepsini verdim . Okumadan araştırmadan cevap vermek olsun da ne olursa olsun mantığıyla yapılan yorumlardan bunaldım . Ne olduğunu bilmeden geliyorsunuz buraya yorum yapıyorsunuz :) ( bazı kişiler )

Hadi bakalım herkese iyi oyunlar .

DeletedUser34133

Ziyaretçi
sanırım karıştırıyorsun üstad . w10 da hala devam ediyorum ama pek kasmıyorum

DeletedUser34973

Ziyaretçi
sanırım karıştırıyorsun üstad . w10 da hala devam ediyorum ama pek kasmıyorum

hayır karıştırmıyorum:)

35efekaan30 bu hesapla geldin oynadın hesap eldeğiştirdiyse bilmem:)

naruto1979
ayıktın mı

gibi ismiler vardı gene mi hatırlamadın:)

DeletedUser34133

Ziyaretçi
ben tolga değilim. benim nick nailart. zamanında w10 a açmadan önce tolga abının hesaba bakıyordum o zaman aldım hala kullanıyorum :D tolga abi oyunu bıraktı hesabını da başka br oyuncuya devrettik