Açiklama ( rspawn )

• Konuyu başlatan DeletedUser30496
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30496

Ziyaretçi
hocam ortam bıraz sakınken yazayım dedım sızler bıze msj atıp klanca hesap sılıyoruz demedınız mı? bızde sızlere kararınıza saygı duyup baska serverlarda gorusmek uzere dedık ama sızın bıze gonderılen msjlarda kararımızdan dolayı bızle dalga gecmeyın dıye bır sey yazıyordu sımdı kalkmıs bıze atar yapıyorsunuz bazılarınızın profılınde klavye delıkanlısı olma gıbı yazılar vardı sımdı ıse oyunda yapamadınızı burda klavye karsısında yapmayın kendınızı kucuk dusurmeyın hesap sılmeseydınız ancak bıze zamam kaybı yaratacaktınız ve klanınız oyle yada boyle yıne dagılacaktı neyse artık hesaplar sılınmıs sızde cekıp gıtmıssınız bu konuyu fazla uzatmaya gerek sanırım :)

dıablolu olmak bır ayrıcalıktır ben bu ayrıcalıgı en derınden yasadım :cool:

Dotum , bak 1. sayfada neden hesap silindiği yazıyor .. Bu konuda daha bişey söylemicem fakat komutanımız dediğiniz adamın gerçek yüzü düştü ortaya .. Onu savunan arkadaşlar vardı nerlerde onlar göremiyorum ..

Leonqq banned .....

Bakın hesaplar barbara düşüyor , snde onları toplamaya uğraş yalandan polimik ortamı çıkmasın .. Belki bnm köyleri barbara düşünce alırsın :)

DeletedUser

Ziyaretçi
o yazıyı okudum ve dıablo klanını kucuk dusurmek ıcın sankı yazılmıs gıbı ben sana dıyorum sadece zaman kaybı olacaktınız bunu sende bılıyorsun bırde yazdıgın yazıda barbar dusunce mı koy alabılırdım sende guldurme benı keske hesapcıklarınızı sılmeseydınızde senınle bıraz savassaydık hadı sıze gule gule baska serverlarda gorusmek uzere bır daha karsımıza cıkmamak uzere :cool:

DeletedUser

Ziyaretçi
Kertnezmisin kardes sen:D leonq respawndan korkusuna w10daki butun klanlara girip ittifak kurmaya calsti kilitli bslikta tarhleriyle war bnu soyledikce acklamak yerine hakarete basvurdu ban yemesinden anlamssndr diablo tek basina cerezdi cunku:D

DeletedUser

Ziyaretçi
sen tutdurmusun ıttıfak kurmaya calıstınız dıye bende sıze dıyorum kı sız zaman kaybı olurdunuz bıze baba ve usta klanı kamı atmıs ee bızden once onlarla savasıyordunuz bız gırınce mı ıttıfak arar olduk neyse sız gıdın baska serverlarda oynayın bır savas cıktımıda bız klanca hesap sıllıyoruz dıyın kacın forumda da kendınızı haklı gosterın olur mu bu arada kertnez acıklar mısın bana bılmıyorumda

DeletedUser30496

Ziyaretçi
o yazıyı okudum ve dıablo klanını kucuk dusurmek ıcın sankı yazılmıs gıbı ben sana dıyorum sadece zaman kaybı olacaktınız bunu sende bılıyorsun bırde yazdıgın yazıda barbar dusunce mı koy alabılırdım sende guldurme benı keske hesapcıklarınızı sılmeseydınızde senınle bıraz savassaydık hadı sıze gule gule baska serverlarda gorusmek uzere bır daha karsımıza cıkmamak uzere :cool:

O yazıda kücük düşürücü bir durum olduğunu görmüyorum , sen görebiliyorsan buraya kopyala hep beraber tartışalım .. Burda polimik olsun diye yok küçük düşürücü yazılar vardı gibi cümleler kullanmazsan sevinirim .. Zaman kaybı olurdunuz diyorsun , o belli olmazdı .. Komutanın burda sürekli yazdı , hiçbir klanla ortak hareket edilmemiştir diye . USTA klanı formuna gir , ordan kullandığınız ortak sayfayı aç ve sayfanın ilk başındaki leonqq tarafından yazılan yazıyı okursan eğer orda diğer klanlara tşkkr ettiğini görürsün .. Peki sana sorarım madem ortak hareket yok neden tşkkr ediliyor ? Bn ortak neden haraket edildi , tek gelseydiniz şöyle böyle olurdu demiyorum . Tabiki ortak hareket edilcek . Bi ittifak kurulcak sonuçda klanlar savaşı .. Bak çoğul yani .. Ama bunu gizlemenin bir anlamı yok . Açıklayıcı oldu mu arkadaşım ?

He barbar köy alımına gelince , bir köyüme 12-13 full ordu attığını biliyorum .. Bnm bildiğim kami atılırken ordular bölünür bir köye 12-13 full saldırı ordusu atılmaz .. Ve sonucunu da biliyorsun sanırım , ordularının hepsi pert :)

Daha istersen burda tartışırız konuşuruz . Ama gördüğün gibi bn delillerle geliyorum karşına , susma hakkına sahipsin . Avukat çağırabilirsin .. :)

Bu arada konuşma uslubunu düzeltirsen sevinirim .. Kaçtınız ettiniz gibi cümlelerin devam ederse bnm de sana karşı konuşma stilim değişebilir.. Komutanın dikkat etmedi , sonucuna katlandı ..

Hadi bana eyv. :) :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
sen tutdurmusun ıttıfak kurmaya calıstınız dıye bende sıze dıyorum kı sız zaman kaybı olurdunuz bıze baba ve usta klanı kamı atmıs ee bızden once onlarla savasıyordunuz bız gırınce mı ıttıfak arar olduk neyse sız gıdın baska serverlarda oynayın bır savas cıktımıda bız klanca hesap sıllıyoruz dıyın kacın forumda da kendınızı haklı gosterın olur mu bu arada kertnez acıklar mısın bana bılmıyorumda

olaylari bilmedigin belli az o kafanin icindeki calistir bizim siniri brak mislerin gidemedigi usta klaniyla savasmamiz mumkunmu? Kertneze gelince bi kus turu olma ihtimali var ama by zmm aramzda kelimeye sn ne anlam yuklersen odur ben saf anlaminda kullandim:D

DeletedUser30626

Ziyaretçi
RSPAWN klanı , hiçbir savaş sonunda dağılmamıştır ..

Aksine yaşanan bazı olumsuzluklar ve aksilikler sonucu toplu halde hesap silme dönemine girilmiştir. Bu dönemi , bize lanse edilenin dışında ‘savaş sonucu dağılmıştır ‘ diyerek lanse eden ve kendi(lerine) bir menfaat , nam ve unvan sağlama amacında olan arkadaş ve-veya arkadaşları kınıyoruz..

RSPAWN klanı herhangi bir savaş sonunda dağılmayacak kadar büyük bir klandır. Bu büyüklüğünü hesap silme dönemine girilen zaman zarfına kadar girdiği savaşlar ve yaptığı icraatlar da ispatlamıştır.

Bu açıklamayı yapmak istemezdik . Fakat yaşanan gelişmeler bu açıklamayı zorunlu kılmıştır ..

Dediğimiz gibi RSPAWN klanı dağılmamış , toplu halde hesap silme dönemine girmiştir. Ve bunu bir savaşa bağlamak çok talihsiz bir açıklamadır ..

RSPAWN klanı olarak
W10 daki tüm oyunculara geri kalan savaşlarında ve oyun hayatında başarılar dileriz..

Saygılarımızla
RSPAWN yönetimi adına ceh3nnem

uğur neden böyle bi açıklama gereği duyduğunu anlayamadım. diablonun lanse ettiği diyerek bahsettiğin şeyler senin kendi düşüncelerin olsa gerek. yani şimdi diablo respawnı hiç yıpratmadımı. hesap silmenizde hiçmi etkisi yok:D

yazılan yazıların hepsini okudum. gerçekten gereksiz konuşmalar yapılmış her iki klan tarafından da.

şimdi şunun herkes tarafından bilinmesi lazım. DIABLO bu güne kadar onlarca klan sildi. ama karşımızda hiçbir klan son köy son askere kadar savaşamadı. herkes bi şekilde hesap sildi ve gitti. kimisi ailevi sorunları bahane etti kimisi psikolojik sorunlarını. kimisi iş hayatını kimisi de online süresini.

her neyse demek istediğim şudur ki:

bizim on sürelerimiz çok yüksek, keza oyun tecrübemizde aynı şekilde. ve en önemlisi çok inatçı sabırlı ve azimliyiz. güçlüyüz kararlıyız. dayanıklıyız. bu yüzden yenilmemiz çok zor...

şimdi respawn ın hesap silmesi ile alakalı bikaç konuya değinicem.

- bugüne kadar biçok klan yıktık. hepsi çeşitli bahanelerle hesap sildiler. ama burak bana hesap silmeden önce mesaj atması ve bulunduğu durumu belirtmesi hoşuma gitti açıkcası. yorulduğunu klanda tüm kararların kendisinden çıktığını ve artık dayanamadığını söyledi. ben onun konuşmalarından şunu anladım. respawnın hesap silmesinin savaştan kaçmak olarak nitelendirilmemesi ve alay konusu yapılmaması ki zaten öyleydi.

bunu daha kendisi bana söylemeden hesap silmeniz diablo tarafından alay konusu yapılmayacaktır dedim. oda aynen bende bunu duymak istiyordum dedi ve teşekkür etti. ve hiçbiyerde de alay konusu yapılmadı.

burada delil veya kanıt istiyorsanız en büyük delil diablo respawn savaşının kazanan tarafının diablo kaybeden tarafının respawn olduğu gerçeğidir.

hesap silmeden hemen önce profilinde yazdığın yazılar, sonrasında formdaki konuşmaların, ardından tasvip ve taktir ettiğin ben ve tasvip ve taktir etmediğin erol abiyi aynı kefeye koyarak ordularını yine hesap silmeden önce ikimize sallaman, son olarak burada bu başlığı açmak sureti ile hala bişeyler ispat etme kaygısı ve telaşı içerisinde olman senin ne büyük bi çelişki içerisinde olduğunun göstergesidir benim için.

yukarıda yaptığın açıklamaların bi bölümünü çok talihsiz olarak buldum ve üzüldüm.

Aksine yaşanan bazı olumsuzluklar ve aksilikler sonucu toplu halde hesap silme dönemine girilmiştir. Bu dönemi , bize lanse edilenin dışında ‘savaş sonucu dağılmıştır ‘ diyerek lanse eden ve kendi(lerine) bir menfaat , nam ve unvan sağlama amacında olan arkadaş ve-veya arkadaşları kınıyoruz..

Dediğimiz gibi RSPAWN klanı dağılmamış , toplu halde hesap silme dönemine girmiştir. Ve bunu bir savaşa bağlamak çok talihsiz bir açıklamadır ..

kalınla belirttiğim açıklamalarını gerçekten çok talihsiz buldum.

DIABLO klanı respawn dan kat kat üstün klanlarla savaşıp onları mağlup ederek, yeri geldiği zaman uzun süre 4-5 klana karşı savaşıp yine bu savaşlardan zaferle ayrılarak (respawn klanının yaptığı gibi hiçbir düşmanımıza 4-5 klan bir oldunuz, ittifak kurdunuz, teke tek gücünüz yetmedimi vs tarzı diyaloglara girmedik.) en önemlisi çok zorlu savaş süreçlerinde dayanıklılığı kararlılığı ve azmi ile dimdik ayakta durmuştur.

respawn klanı için şunu söylemeyi istemiyordum ama söylemek zorundayım. w10 da savaştığımız klanlar içinde bizi en az zorlayan klan oldunuz. diğer bi değişle dediğiniz gibi diğer klanlardan farklıyız. bizi onlarla karıştırmayın filan demiştiniz. gerçekten farklıydınız. direnç namına pek bişey göremedik. lakin ben kişisel diyaloglardan son derece memnundum. taki bu metni görene dek. yine de talihsiz olarak nitelendirmekle yetiniyorum.

diablo klanının respawnı yıktığını lanse etmekle ne menfaati olabilir.( ki diablo klanı savaşın galibidir.) ün nam konusuna gelincede sizinle savaşımıza kadar biz edineceğimiz kadar ün de nam da şan söhret de edindik. diablo respawn savaşı başladığında sonucunun belli olması bunun en büyük göstergesiydi zaten.

son olarak şunu herkesin bilmesinde fayda var. diablo klanı respawna karşı kimseyi kışkırtmamıştır. aksine bize teklifler gelmiştir. diablo klanı savaşa baba ve usta klanlarından sonra dahil olmuştur. daha sonra da farklı bikaç klandan bize teklif gelmiştir. bu savaşta yanınızda olmak istiyoruz gibisinden. ve bizim cevabımız respawn kısa süre sonra dağılacak olmuştur. kibarca bu savaşta kimseye ihtiyacımız olmadığı belirtilmiştir...

sana tek sorum olacak. eğer diablo ile savaşa girmeseydiniz bugün respawn hesap siler miydi?

ben klanıma hiçbir platformda respawn savaşı ile alakalı hiçbir şekilde konuşulmamasını söyledim. buraya başlığı açıp bu konuşmaların yaşanmasına sebep olan uğurdur. diablo klanı adına konu bidaha açılmamak üzere kapatılmıştır. respawn klanı ile bi alakamız kalmamıştır. savaşımız tamamlanmış respawn klanında yer almış ama yöneticileri hesap silince ortada kalmış olan oyunculara diablo klanı sahip çıkarak düşmanlığın sanal olduğunu göstermiştir. bu konu hakkında bu saatten sonra diablo tarafından yorum yapılmayacaktır.

respawn ailesine hem sanalda hem reelde başarılar dilerim. sağlıcakla kalınız.

DeletedUser

Ziyaretçi
olaylari bilmedigin belli az o kafanin icindeki calistir bizim siniri brak mislerin gidemedigi usta klaniyla savasmamiz mumkunmu? Kertneze gelince bi kus turu olma ihtimali var ama by zmm aramzda kelimeye sn ne anlam yuklersen odur ben saf anlaminda kullandim:D

yahu hala usta klanından mı bahsedıyorsun sen hala yok mu boyle oldu yok soyle oldu dıyorsunuz bende sıze olan oldu sız bu wordden gıttınız dıyorum baska bır sey soylemıyorum kertneze gelırsek sahsıma karsı bır hakaretse kusura bakma ben senın sevıyene ınmeye sıze karsı bır hakaretım olmadı ama goruyorum kı hesap sılmenız cok koymus sıze:D:D:D

ali abı gereken cevabı vermıstır fazla da bır sey yazmaya gerek yoktur zaten 1 hafta sonra foruma bıle ugramazsanız artık :d

DeletedUser

Ziyaretçi
bitmez bu savas hic bi zaman. müttefikler bile birbirnden daha cok köy alip veriyor:)

DeletedUser30496

Ziyaretçi
Forumamı uğramıcam , bi sen kafayı yemişsin ..

Ali , o açıklamayı ben yapmak istemedim ama snn üyelerin bunu bana zorunlu kıldı . Orda bunu zaten belirttim . Sen biz hesap silmeden önce ne dedin kardeşim , kimse bunu kaçtı olarak yorumlamıcak dedin söz verdin değil mi diablo adına ? Bizde hesap sildik mi kardeşim ? Peki sana sorarım şimdi , neden biz hesap sildikten sora asılsız cümleler geçiyor kardeşim formunuzda ? Bana sakın yok felan deme .. Neyin ne olduğunu görüyorum . Yok savaş sonucu dağıldılar , yok bizim rezervimiz , yok kaçtılar , yok onlar oyuncu mu , yok onlar kim ? Ne bu bilader ? Kim kendini kaf dağının tepesinde görüyor .. Bunları diyen kim ? Açıklamada açıkca belirttim , kimi kasdettiğimi ? Neyin peşindesiniz hala .. Bi ekip hesap silmiş gitmiş .. Savaş bu kaybetmek de var kazanmak da .. Savaşın sonu gözükmemiş, ama hala sizin ekipten bazıları bişeylerin artistliğin de ispatında..

Yukarda belirttim , kimse kaçtı olarak yorumlamıcak dedin . Saygı duyuyoruz dedin .. Peki bilader dedin de kaçtı yorumları neden piyasada dönüyor ? Sizden bi eleman beni evimin önüne gömmekle tehtit etti , dediniz ki kusura bakma sanal reel e karışmasın .. O Erol dediğiniz abiniz de bunu dedi . Sora bi baktım aaa samsunda adamları varmış beni evden alcaklarmış .. Ettiği hakaretleri buraya yazmiorum , özelde duruyor . Kusra bakma biri beni böle tehtit edip hakaret ederse bnm elim armut toplamıor , bnde gerekn cevbı veririm ..

Ordu attın diorsun , evet .. Hatta çoğunluğunu da sana attım . Bi muhabbetimiz var die . Öylesine gırgırına .. Bunun neresini anlamıyorsun ? Sn ciddi olarak mı attım sanıosun .. İSTATİSLİK olsun diye .. Beni tanıyamamışsın istatislik meraklısı deilim .. Rspawndan her bireye sorarsan sölerler . Hatta sizde olanlara da. Ama ordular baya bi döktürmüş sanırım .. Bunu şöyle hesapla , hesap silmemize rağmen bir kişinin verdiği hasar ortada .. İşte size cvp vermedik verseydik bunun hasarı ağır olurdu . Oyundan soğumayın istedik :)

Klana bizden üye almışsınız ee bu doğal bn zaten karşı çıkmadım ki . Oyuna devam edenler , illa bi ekipde yer alacaktı . Gittiler diye onları mı suçlıcam ..

Herkes bize teklif etti diorsun ortak savaşlım diye . E bu da normal .. Daha öncede dediğim gibi klanlar savaşı bu .. İttifaklar olucak , olmayacak diye bir şart yok . Ama bunu değerli üyeniz abiniz Leonqq forumda gizliyor . Neden gizliyorsun kardeşim , ortak hareket edilmiş . Gizleme gereğini neden duyuyorsun ?

Rspawn diablo ile savaşa girmeseydi hesap silermiydi diye bir soru sormuşsun . Evet bunu sana özelde zaten belirtmiştim .. Neden soruosun ki bunu bana aç msjları oku kardeşim .

Daha bir sürü konuşma olmuş ama aklımda kalanlara cvplarını verdim . Daha cevaplanması gerekn varsa yazın cevaplayım .

bunu daha kendisi bana söylemeden hesap silmeniz diablo tarafından alay konusu yapılmayacaktır dedim. oda aynen bende bunu duymak istiyordum dedi ve teşekkür etti. ve hiçbiyerde de alay konusu yapılmadı. .

Sana tek soru bu cümlen üzerine , alay konusu olmadığından eminmisin ?

DeletedUser30626

Ziyaretçi
@@SonPadisah@@ isimli arkadaşın profilinden alıntıdır.,,

Bazen Dost sizi kandırır, aldatır yüzüstü bırakır.Nice zorlu sınavdan , nice beladan ,nice mutluluktan , acıdan , sevdadan ,el ele , yürek yüreğe , can cana çıktığınız dostunuz sizi aldatmıştır. En zayıf noktanızı yakalamış ve oraya acımasızca saldırmıştır. Sebep ne başka bir kadın , ne başka bir adam , ne başka bir dost , ne başka bir sevda ne de paradır.

SEBEP SADECE BİR OYUNDUR !!!

bu arkadaş gibi biçok kişinin profilinde benzer şeyler yazıyo. yani büyük olduğunu iddia eden bir klan hesap silme kararı almışsa tüm hesapları aynı anda sile alınır. hiçbir üyesi yarı yolda bırakılmaz. helede ortada bir savaş varsa sadece yönetim olarak bi karar alıyorsanız bunu tüm klana kabul ettirmek zorundasınız. aksi halde biz büyük bir klanız diyerek sadece kendinizi kandırırsınız.

şimdi benim verdiğim söze gelelim. ben hiçbir umuma açık alanda hesap silmeniz alay konusu yapılmayacak kaçtı olarak yorumlanmayacak dedim. biz kendi özelimizde kendi formumuzda konuşmuşuz. bu normal deilmi sence. herkes gece gündüz ordu sallamış. savaşmış çırpınmış didinmiş. bu insanlar öyle yada böyle bi zafer elde etmiş. bunun haklı gururunu elbette kendi özelinde yaşayacak. sevinecek yada ti ye alacak. bunlar doğal. klan profilimize yazılan dağılan respawn klanı rezervemizdir yazısı ise bir diablo geleneğidir. bunun örneklerini daha önceden görmüş olmanız lazım. bir savaşın sonundaki ganimet savaşın hakkını verenlerindir. bu bizim kuralımızdır. bu kuralı takmayan tanımayan olursa onlarda bigün rezervemiz olurlar.

şimdi şuda çok önemli. be kardeşim sen hesap silmiş gitmişsin. kalbinde kurt olmasa bizim özelimize girip formda yazılanları deşelemezsin.

HERŞEYİ BİLMEK HUZURSUZLUK VERİR. eğer ki sen bizim forma girip bakmasan yada baktırmasan formda ne konuşuldu bilmesen huzursuz olmaz burada açıklama yapmak zorunda kalmazdın. ve herşeyden önemliside sen bir yönetici olarak hesap silme kararı alıyosun. bunu kendi klanına kabul ettiremezken kalkıp bana diyosunki sen söz verdin sizin üyeleriniz formda alay ediyo dalga geçiyo. benden savaşın hakkını vermiş arkadaşlarımın formda bi yorum yapmasını dahi yasaklamamı bekliyosun. bu nasıl bir muammadır. ben her ne kadar bordolumavimde olsam klan arkadaşlarımın kendi klan formunda yorum yapmasına engel olamam. onlar bu güne kadar ben kime dediysem daldı gereken neyse yaptı. hesap silinecek dedim hiçkimse neden diye sormadı benden önce sile bastı. kusura bakmayın ama kendi klan formumda hiçbir arkadaşımı susturamam herkes yorum yapmakta serbest. formu merak edip girersen de karşılaştıklarınada katlanırsın.

bir de hala daha karşılık vermedik diyosun:D

güzel kardeşim karşılık verseydiniz tutanmı vardı.. ben sana ne dedim. kendimi respawn klanı komutanı yerine koydum respawn klanı için hiçbir çıkış yolu bulamadım, eğer ki komutanınız respawnı bu durumdan kurtarırsa beni çok etkiler benden de iyileri varmış dedrtir dedim. demedimmi.. ben kendimi övmeyi sevmem övmek içinde söylemiyorum ama 10 yıllık oyun tecrübem var ve ilk bir yıldan sonra hep bulunduğum klanlarda komutanlık yaptım. çok kaliteli bi oyuncu deilim. gerçekten oyunculuk olarak diablo da orta sıralarda yer alıyorum. puanımda buna işaret. ama deyim yerindeyse bu oyunun kitabını yazdım. bir klanla savaşa girdikmi o klanı a dan z ye incelerim. üyelerinin on durumunu kendi yöneticilerinden daha iyi tesbit ederim. op yapılması gereken oyuncuları çok iyi seçerim. her klanın bir zayıf noktası vardır. diablonun da var elbet. ama bu zayıf noktayı bulamazsan hiçbir klanı yenemezsin. bende respawnı o şekilde kilitledim işte. zayıf noktanızı buldum girdik. karşılık vermediniz deil veremediniz. diabloya op yapmak yerine babayı tercih ettiniz. savaş başladığı ilk gün size dedikki bizimle savaşmak size sadece tecrübe kazandırır. farkında olmasanız bile ilerde oyuna devam ederseniz. bu kazanımlarınız size çok yardımcı olacak. ayrıca her ne kadar bişeyi iyi bilirsen bil bir bilene danış. ben klanda diğer yöneticilere kendi fikrimi sunarım herkesin de fikrini alır yine kendi bildiğimi yaparım. birde bir kişinin iyi yaptığı tek bi iş olur. aynı anda hem diplomat hem komutan hem başkan hemde yönetici olamaz. siz bir tek bu yüzden yenildiniz. burrak yönetim anlamında tek başına kaldı klanda 2. adam eksikliği her yerde kendini gösterdi. burakda makina deilki elbette yorulacaktı. ve neticede yoruldu ve doğru bildiği şeyi yaptı. hesap silme kararı aldı. bende saygı duydum. eğer onu anlamasam bunu hiçbir şekilde kabul etmezdim. ama rakibimi ne hale getirebileceğimi tahmin edebiliyorum. burakda tek başına bi yere kadar direndi.

respawnın bu savaşı kazanmasını en çok isteyen bendim. benide hayal kırıklığına uğrattınız. neticede sizden büyük beklentilerim vardı. neyse artık bu konuyu kapatalım. dünya küçük ilerde bigün biyerde yine karşılaşırız. dost yada düşman hiç fark etmez. dosluğumuzda düşmanlığımızda çok şiddetlidir. yeterki karşımızda ki dostluğunda da düşmanlığında da samimi olsun.

ugurcum en sondaki soruna cevabım:

hiçbişeyden bu kadar emin olmamıştım:D

DIABLO klanı adına bu savaşla ilgili söyleyeceğimiz sözümüz kalmamıştır. ileriye dönük dostlukdan bahsediliyo. birbirimize karşı olan saygımızıda yitirmeyelim. tekrardan respawn ailesine her alanda başarı diliyorum. herşey gönlünüzce olsun...

DeletedUser29784

Ziyaretçi
bordolumavim cehennem arkadaşlar biraz kısa yazı yazarak kendinizi ifade edin yav bu ne böyle sanki destan yazıyorsunuz:D

DeletedUser34133

Ziyaretçi
s.a millet :) diablo nun şu huyuna her zaman imrenmişimdir . hiç bir zaman için sıkılmıyorlar ne olursa olsun :D

w10 - Nailart