48 SAAT KURALI

• Konuyu başlatan DeletedUser61667
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Daha gerek yok kimlerle oyun oynadığımız ortada ben gerekli cvp ı aldım bukadarsınız :) at gözlüğü bile yok ne taktıysanız :)) o derece bakıyorsunuz böle devam edin
Boşa dil dökmeye gerek yok ortada ne olduğunuz biber sürün kızın anca

Yandan Atmış

Yasaklı
Ben size hücum klanlarının hatalarını sayiyim

1.si cin k55 den 800 köy alırken k54 den bizim 150 tane almamız

2.si cin in son savas 1 e 1 sözüne inanmamız neden sıkılmışlarmışmış

3.sü cin ile anlaşma yapmamız :)

evet k54 den barbar almısız kural ihlali k54 hücum k55 cin köy sayılarına bakalım

Bir oyuncu 17 si girişli 14 ü akşamı saldırı atmış buyrun acıklamasını yapmıs biz köyleri toplatırız Peki ya siz? Bu rampage denilen oyuncu köyü ne zaman veriyim diyip kami kesmiyor mu? 15 inden önce vericektim diyor... azıcık dürüst olun siz insan olunda abeddonu burda doğru konuşturun belli ki size bile yalan söylüyor.. burakaan meselesinde oyuncu abeddon a sormus senin iznini almadan iş yapmam diye burda artizlik yapmasını bilirsiniz anca :)

DeletedUser66077

Ziyaretçi
Oksijen Cin klanını adam sandı ama bunların adamlıkla alakası yok.
Ama biz teke tek savaşmak istiyoruz derler yemeyincede Dejavudan destek alırlar.
forumda artislik yapmaya benzemez biz heme dejavu hemde hucumla savaşırız ama kusura bakmayın siznden b...k olmaz.
Hucum yaırm yamalak bir op yaptı diye atmadığınız takla kalmadı.
Abeddon;
gecen gün
IIISoNDuRaKIII bu arkadaş bizim bir oyuncumuzdan köy aldı bizde doğal olarak dalmaya başladık ve çok güzel bir taktik yaptılar ekip çalışması yaptılar köye giren kamilerde asker kestirmeyip aynı anda tam mislerin önüne destekleri yığdılar...
direk mesaj attım arkadaşa tebrik ederim güzel işçilik diye sizin gibi oyuncularla oynamak zevk veriyor diye...

Demekki senin klanında sende dahil olmak üzere adam yok

seni tanımam etmem ama senin adam olmadığın burda ortaya çıktı sen adam mısın cin deki oyuncuların hepsinin adamlığını ölçüyorsun nerde bizde iyi adam var onun anladın boş konuşup kimsenin canını sıkma

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Hesaba peşkeş çekme olayı ?

Kami ile köy takası oluyor demekki sizin oralarda

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Köyü ne zaman vereyim mi demişim? At yalanı yandaan :d koy takasi teklifini ben yaptım sirf ayip olmasın diye araya insanlar girdi diye, vereceğim köye kami atmak nedir? Vermesen de alacaz mi? Alırsın alırsın ;)

Yandan Atmış

Yasaklı
Köyü ne zaman vereyim mi demişim? At yalanı yandaan :d koy takasi teklifini ben yaptım sirf ayip olmasın diye araya insanlar girdi diye, vereceğim köye kami atmak nedir? Vermesen de alacaz mi? Alırsın alırsın ;)
Mesajlarını okusana canım sen cok kitap okumuşsun aklın ordaki olaylara kaçmış belli:)

Yandan Atmış

Yasaklı
Hesaba peşkeş çekme olayı ?

Kami ile köy takası oluyor demekki sizin oralarda
Tabi canım öyledir gel ben sana skype ta ekranı paylaşiyim ne zaman dağıtmışım o adamın köylerini hemde hangi oyunculara :) hesap zaten sizdeydi 50 kişi hesaba girip birşeyler cevirdiniz kendinize bahane aradınız şurda oyun yapmayın zaten herkes biliyor herşeyi :)

erwl

Okçu
Çok post girilmiş durumum yoktu okuyamadım , merak ettim sadece savaş nasıl gidiyor arkadaşlar başladı mı sağlam çarpışmalar :)

DeletedUser60269

Ziyaretçi
ya hucumdaki kizlar 1 opa katildiniz agzinizin salyasi akiyor

sunu kabu edin cumle alem sizin ne kadar kaypak oldugunuzu biliyor sonrada burda cakcak yapiyorunuz ayip

en buyuk oyuncunuz daliyor sonuc tirt , bir tane zengin abiniz var 90 misi kesiliyor sonra 9 tane koy aldim diye seviniyor

simdi desemki gelin size hessabimi vereyim desem ..... :)))

Yandan Atmış

Yasaklı
ya hucumdaki kizlar 1 opa katildiniz agzinizin salyasi akiyor

sunu kabu edin cumle alem sizin ne kadar kaypak oldugunuzu biliyor sonrada burda cakcak yapiyorunuz ayip

en buyuk oyuncunuz daliyor sonuc tirt , bir tane zengin abiniz var 90 misi kesiliyor sonra 9 tane koy aldim diye seviniyor

simdi desemki gelin size hessabimi vereyim desem ..... :)))

Vah kuzum o 1 op bile ne etki yarattıysa hepiniz acınızı burda dindiricek birilerini arıyosunuz herhalde :)

90 mis hiç birşey 90 ları hesaplıyorsanız durum vahim :)

Zengin abiler sizde ya abeddon değil miydi sırf preye 20.000 tl ayıran var diye hadi inkar etsin zaten cok iyi kıvırıyor :)

DeletedUser60269

Ziyaretçi
Vah kuzum o 1 op bile ne etki yarattıysa hepiniz acınızı burda dindiricek birilerini arıyosunuz herhalde :)

90 mis hiç birşey 90 ları hesaplıyorsanız durum vahim :)

Zengin abiler sizde ya abeddon değil miydi sırf preye 20.000 tl ayıran var diye hadi inkar etsin zaten cok iyi kıvırıyor :)

sen herseye zipliyorsun guzel

barisa dua et yaziyi duzelttim onun icin

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Yaklasik iki kati buyuklugunde oldugunuz dejavu klanini vurun diyen sizdiniz ama.

Yumurta dayandiktan sonra birkac kisinin baskisi ile silerim diyen adamin ozrunu koMediiden oteye gecmez. Temur.melik adamin tarzi bu. Oyunda bi halta yaramaz tek yapabildigi seydir. Yaptirir yaptirir calar cirpar sonra bizim haberimiz yoktu der. Biri bisi yapiyorsa bu klanin sorumlulugundadir kaldiki bunu yaparken bu adam baskalariylada konusuyordu. Tek basina hareket falanda etmiyordu. Sunu klanlardan herhangi birini cevirin sorun isin icindeki adamlari tek tek saysin. Adam ayartmaya calismak falan artik herkes elinden geleni yapsin beyler. Kimsede bu saatten cikicak adamlar icin tek kelime etmesin. Elinize firsat gecince neler olcagini yakup bana saydi zamaninda birbirde oluyor. Yoneticiysen olacak haberin. Yada olmamasi icin oturcan savastan once sartlar boyle boyle diyerek vura vura kafasina sokucan. Haberimiz yoktu lafa bak. Banane yoksa.

2 gun savastiniz destek diyorsunuz ya Ayiktiriyim beyler op yapiyorsunuz nasil bir op sacma birsey anlamadim ama 19 koy fark var suanda sadece ve biz savunan bireysel olarak saldiran tarafiz. Top yekun gelen sizsiniz. 2 bolgeye daha opunuz var Onlardan sonra bizim op girecek bekleyin aradaki farka gore konusursunuz. tekrardan. Cok erken cikardiniz kafanizi.

Kufur meselesi tasrif ettigim birsey degil ama ozellikle cin klanina yaziyorum herkes ediyor beyler bu konuyu buraya tasimaya gerek yok.

Burda herkes birbirini hakli cikarma gayretinde sartlar belli yaptirimlari belliydi. Bu saatten sonra nolursa olsun sonuc Degismicek. Burda yorulmasin kimse. Sabaha kadar konusup burda kucuk dusmekten baska bisi olmaz.

DeletedUser60632

Ziyaretçi
hayır savaşa başladığımızı sanıyorlar ona gülüyorum :D :D abilerinize sorun bakim rampage*i,

yaşları büyük olanlara saygısızlık etmiyoruz diye diğerleri kendini bir şey sanmasın

hangi worldde 1.lermiş de böyle havadan lafları sıkmışlar, pre kastığım hesapla toplamış mıyım toplamamış mıyım??? :D :D 2milyon vs 300k savaşı vermiştik galiba yanlış hatırlamıyorsam? şimdi gelip bazılarının burda konuştuğunu görüyorum, twstats atarım buraya girmeye yüzünüz olmaz ;)

Brskr-RTV

Hafif Atlı
Sevgili Cin klanı üyelerine yaziyorum kışkırtıcı, saldırgan , hakaret içeren mesajlar Yazılmayacak artık savas muhabbeti dışında birsey yazmayin yazana tepkimde aynı olur , apo yukarıda ne güzel yazmış bak daha yazilacak bir şey Yok.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.