48 SAAT KURALI

• Konuyu başlatan DeletedUser61667
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Yandan Atmış

Yasaklı
hayır savaşa başladığımızı sanıyorlar ona gülüyorum :D :D abilerinize sorun bakim rampage*i,

yaşları büyük olanlara saygısızlık etmiyoruz diye diğerleri kendini bir şey sanmasın

hangi worldde 1.lermiş de böyle havadan lafları sıkmışlar, pre kastığım hesapla toplamış mıyım toplamamış mıyım??? :D :D 2milyon vs 300k savaşı vermiştik galiba yanlış hatırlamıyorsam? şimdi gelip bazılarının burda konuştuğunu görüyorum, twstats atarım buraya girmeye yüzünüz olmaz ;)
ya robertta okumuş klanlarda 1. ,muhteşem, en iyi, dünyada %1 e giren perfect insan

İnstagram felan ver de takip edip övünelim klanlar 1.sini takip ediyoruz diye

Şimdi w26'dan bu yana yaptığınız müttefiklik bu dünyada sona mi erdi Cin ve Hücum oyuncuları?

Bu soruyu sorma amacım net bir cevap alabilmek, çünkü eğer aranızda sert bir düşmanlık başladıysa ( Bu 11 sayfa bunu gösteriyor sanırım) benim için üzücü oldu.

Yaklasik iki kati buyuklugunde oldugunuz dejavu klanini vurun diyen sizdiniz ama.

Yumurta dayandiktan sonra birkac kisinin baskisi ile silerim diyen adamin ozrunu koMediiden oteye gecmez. Temur.melik adamin tarzi bu. Oyunda bi halta yaramaz tek yapabildigi seydir. Yaptirir yaptirir calar cirpar sonra bizim haberimiz yoktu der. .

Herhalde gece rüyanda bile beni sayıklıyorsun çok korkuttysam 1 bardak su içersin

Her olayda aklına ben gelmeyeyim mazallah yolda başına bir şey gelse yine adımı vericen.

Kohlidi yi ben bu dünyada tanıdım onun haricinde veya Hucum klanında bulunmamızdan başka bir ortak noktamız yok

DeletedUser66351

Ziyaretçi
Yaklasik iki kati buyuklugunde oldugunuz dejavu klanini vurun diyen sizdiniz ama.

Yumurta dayandiktan sonra birkac kisinin baskisi ile silerim diyen adamin ozrunu koMediiden oteye gecmez. Temur.melik adamin tarzi bu. Oyunda bi halta yaramaz tek yapabildigi seydir. Yaptirir yaptirir calar cirpar sonra bizim haberimiz yoktu der. Biri bisi yapiyorsa bu klanin sorumlulugundadir kaldiki bunu yaparken bu adam baskalariylada konusuyordu. Tek basina hareket falanda etmiyordu. Sunu klanlardan herhangi birini cevirin sorun isin icindeki adamlari tek tek saysin. Adam ayartmaya calismak falan artik herkes elinden geleni yapsin beyler. Kimsede bu saatten cikicak adamlar icin tek kelime etmesin. Elinize firsat gecince neler olcagini yakup bana saydi zamaninda birbirde oluyor. Yoneticiysen olacak haberin. Yada olmamasi icin oturcan savastan once sartlar boyle boyle diyerek vura vura kafasina sokucan. Haberimiz yoktu lafa bak. Banane yoksa.

2 gun savastiniz destek diyorsunuz ya Ayiktiriyim beyler op yapiyorsunuz nasil bir op sacma birsey anlamadim ama 19 koy fark var suanda sadece ve biz savunan bireysel olarak saldiran tarafiz. Top yekun gelen sizsiniz. 2 bolgeye daha opunuz var Onlardan sonra bizim op girecek bekleyin aradaki farka gore konusursunuz. tekrardan. Cok erken cikardiniz kafanizi.

Kufur meselesi tasrif ettigim birsey degil ama ozellikle cin klanina yaziyorum herkes ediyor beyler bu konuyu buraya tasimaya gerek yok.

Burda herkes birbirini hakli cikarma gayretinde sartlar belli yaptirimlari belliydi. Bu saatten sonra nolursa olsun sonuc Degismicek. Burda yorulmasin kimse. Sabaha kadar konusup burda kucuk dusmekten baska bisi olmaz.

abeddonun ettiği laflara da bi değinseydin? hani dentiste laf ettiğiniz sözleri kullanması vedat için yazdıkları vs...

şuraya net yazalım.

Vedata yüzlerce kişi bu cin satış yapacak sözünde durmayacak denildi mi? Sonuç: Sözünün arkasında durmadı

En ufak olaydı gelip burda bıdı bıdı yapıldı mı? Sonuç: kralı yapıldı yapılıyor.

Vedata dejayı yanına alacaklar denildi mi? Sonuç : yükleniyor

Şimdi sana direk bikaç soru sorayım

Hacı sen sözünde duramazken, sözlerin yerine getirilmesini nasıl isteyebiliyorsun?
Millete forumda bişey çıksa da koşsak yaftası yapıştırıp forumda bu kadar nasıl yazabiliyorsun?
oyunu oynamıyorum diyip, oynadığını özelden yazıyorsun?
tehdit edip, özelden cevabını alınca nasıl kuzu olup oyuna geri yönlenebiliyorsun?
özün neyse sözün de o olsun.

DeletedUser66459

Ziyaretçi
Yaklaşık 2 katı büyüklüğünde olduğumuz Dejavu bile bizle 2 ay savaştı bu süreçte 1 mızrak bile destek istemedi kimseden :D siz 2 gün dayanamadınız. Ben DdruidD, Kasab38'i özledim sizin muhabbetiniz hiç çekilmiyor :D
Mami naptın oğlum benim canım acıdı :D

DeletedUser61056

Ziyaretçi
BEYLER DEJAVUDAN DESTEK ALIYOR DİYENLER GELSİN BURAYA HESABI BAKICI ATTIRICAM DESTEK GELMESSE SİLECEKMİSİNİZ HESAPLARINIZI HODRİ MEYDAN MAŞASINA GÜVENEN DALAVERİCİLER VARSA BEN HESABIMI KOYUYORUM VARMI KOYAN GÖRELİM ATIP TUTMASINI?

**aNoLifeq**

Yasaklı
ne güzel demissin :D
küfretmiyoruz biz uyarıyoruz ama aynı seyler devam ediyor bi tarafsız kişide gelip haklısınız demedi göz var nizam var yapılanları kabul etme diye bi durumda yok
sen olayları bilmiyorsun belli o uygulanmayan kuralların hepsini hucum yönetimi koydu ama bakıyorumda haklılar ne diyeyim sende haklısın:D:D

Hataları olabilir, kural ihlali de yapmış olabilir. Atladığınız bir nokta var, ezeli rakip değil ezeli dostsunuz. Ne karakter kaldı, ne adamlık kaldı hepinizin yazdıkları duruyor. Bir üst mesajında bile yazmışsın biz adam sanmıştık diye, hiç yakışık almadı bu durum. Ben size yakıştıramadığım için yazıyorum. Benim düşüncem ortamı daha fazla kızıştırıp Dejavuyu savaşa çekmek olduğu yönünde, öyle bir durumda ne Dejavuya yakışır ne de Cin oyuncularına.. Savaşın sonuna kadar bu dediğim şey olmazsa da gelip bu düşünceler içerisinde olduğum için de özür dilerim. Güzel bir savaş olacak, uzaktan takipteyim :) Umarım anlatabilmişimdir :)

Yandan Atmış

Yasaklı
Dejavu destek atmadıysa çin daha cok ağladığından bu foruma gelir maydonoz bey :) umduğunuzu bulamadınız galiba :)şimdide artizlik mod on :)

Amaç savas basladıktan sonra hesap sokup tahrik etmekse tabi doğal sizin bu hareketleriniz şaşırtıcı olmaz :) tabi bunları yaptıktan sonra adamlık da yapmican :)))

DeletedUser61056

Ziyaretçi
O ZAMAN NİYE GEÇTİĞİNİ SORARSINIZ YANDAN MI BAŞKA YERDEN Mİ ANLADIN SEN
HESABIM ORTADA

DeletedUser61056

Ziyaretçi
MAŞASI YİYEN GELİR YOKSA SUSAR OTURUR KUYRUĞUNUN ÜSTÜNE

DeletedUser61056

Ziyaretçi
LA S
Dejavu destek atmadıysa çin daha cok ağladığından bu foruma gelir maydonoz bey :) umduğunuzu bulamadınız galiba :)şimdide artizlik mod on :)

Amaç savas basladıktan sonra hesap sokup tahrik etmekse tabi doğal sizin bu hareketleriniz şaşırtıcı olmaz :) tabi bunları yaptıktan sonra adamlık da yapmican :)))

SEN HARBİ ÇOCUKMUSUN YAŞIN MI UFAK ÇÖZEMEDİM SAVAŞ BAŞLADIĞINDA ADAM AYARTAN SİZ SAVAŞ BAŞLAMADAN KAMİ ATAN SİZ BARBAR ALAN SİZ
BENDE İSPAT EDİCEM YAWRU CEYLANIM MAŞAN YERSE HESABINI KOYARSIN YOKSA KALABALIK YAPMA HADİ YANDAN YANDAN:d

DeletedUser66351

Ziyaretçi
LA S

SEN HARBİ ÇOCUKMUSUN YAŞIN MI UFAK ÇÖZEMEDİM SAVAŞ BAŞLADIĞINDA ADAM AYARTAN SİZ SAVAŞ BAŞLAMADAN KAMİ ATAN SİZ BARBAR ALAN SİZ
BENDE İSPAT EDİCEM YAWRU CEYLANIM MAŞAN YERSE HESABINI KOYARSIN YOKSA KALABALIK YAPMA HADİ YANDAN YANDAN:d
millete diyorsun da sen çocuk gibi hareket ediyorsun şu an?
hadi sana efendice sorayım.
Bu kadar köy kaybeden TSK dejavu ile barbar problemi mi yaşadı acaba , klan değiştirmiş de sebebi nedir acaba

DeletedUser61056

Ziyaretçi
sen cvp ver senin anlayacağın dil bu bebeğim giriyormusun iddaya girmiyormusun?
ozaman attığın hitamın altında ezileceksin
sordunmu sebebini anca destek aldı zart zurt yazdınız:D
gerçi kızarlar hmmm derler en kötü acıbiber sürerler
o kadar emin olan herkesi bekliyorum güvenen gelsin yoksa yandan yandan hadiiii

DeletedUser61056

Ziyaretçi
o kadar yazdıklarınızı yutacakmısınız bakalım bekliyorum ?

DeletedUser61056

Ziyaretçi
gerçi size güvenilmez bakıcı alıp askerleri dışarıda atarsınız:D:D

DeletedUser66351

Ziyaretçi
neyse muhattap olunacak biri değilmişsin sen çocuk gibi koştur buralarda hadi eyv

Durum
Konu yanıtlara kapalı.