48 SAAT KURALI

• Konuyu başlatan DeletedUser61667
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser61056

Ziyaretçi
ne oldu yemedimi maşa:D:D
o zaman adam gibi konusucan bi varsayım atıp üstüne oturmıycan
çocukmuş biz buna ... olma diyoruz halk arasında
erkekler ne oldu daha yorum yazmayın güvenemediğiniz seyler hakkında varsayımcılar sizi

DeletedUser61056

Ziyaretçi
bugüne kadar ne yazdıysanız hepsi varsayım çıktı hala utanmadan laf ediyorsunuz ?

DeletedUser66351

Ziyaretçi
ne oldu yemedimi maşa:D:D
o zaman adam gibi konusucan bi varsayım atıp üstüne oturmıycan
çocukmuş biz buna ... olma diyoruz halk arasında
erkekler ne oldu daha yorum yazmayın güvenemediğiniz seyler hakkında varsayımcılar sizi
sana adam sandım düzgünce sordum. kalıbının ve yaşının adamı ol şaklabanlık yapma

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Hataları olabilir, kural ihlali de yapmış olabilir. Atladığınız bir nokta var, ezeli rakip değil ezeli dostsunuz. Ne karakter kaldı, ne adamlık kaldı hepinizin yazdıkları duruyor. Bir üst mesajında bile yazmışsın biz adam sanmıştık diye, hiç yakışık almadı bu durum. Ben size yakıştıramadığım için yazıyorum. Benim düşüncem ortamı daha fazla kızıştırıp Dejavuyu savaşa çekmek olduğu yönünde, öyle bir durumda ne Dejavuya yakışır ne de Cin oyuncularına.. Savaşın sonuna kadar bu dediğim şey olmazsa da gelip bu düşünceler içerisinde olduğum için de özür dilerim. Güzel bir savaş olacak, uzaktan takipteyim :) Umarım anlatabilmişimdir :)
bek*r normalde daha yazmayacaktım da senin yazdığını gördüğüm için yazıyorum kardo :d bilmiyorum hangi klan üyelerinden bahsediyorsun hangilerine başarılar diliyorsun ama forumdaki şu bilgi kirliliği fena. kaç world beraber oynadık 14 yıl boyunca şu foruma sadece 3 world için girdim. 1i klasik biri 32, bi de burası. birisi senin hakkında uydurma bilgileri foruma saçıyor gelip cevabını vermeye çalıştıkça ergen damgası yiyoruz, ağlamış oluyoruz :) hepsini kanıtlayabilirim, varsa kanıt koysunlar ortaya? barbar marbar muhabbeti var gir bak twstatstan kim napmış olmadı bi hesap aç ben sana tüm kanıtları atayım kanka :D yakışcak yakışmayacak bir şey yok ortada vallahi gir 44e hepsini ortaya koyayım, normalde uğraşmam da sen değerlisin sana uğraşırım :D

senin haricinde biri buna cevap yazmasın ben uzatmak istemiyorum muhabbeti. adam hesabını ortaya koydu yine tatmin edici bir cevap yok. ben daha fazla kimseyle tartışmıycam yeteri kadar karşılıklı hakaret ettik :D yalan söylemeyen herkese iyi oyunlar

rtroxx

Kılıç Ustası
Bu ne kuyruk acısıdır arkadaş. Sabahtan beri sorulan soru neden geçti,destek aldı veya almadı orayı kimse bilemez. Madem adın gibi herşeye maydanoz oluyosun bu konuya açıklık getir. Konu dışına çıkma kimse sana ver bakıcılık bakacaz edecez demedi insan yerine koyduk soru sorduk

Yandan Atmış

Yasaklı
LA S

SEN HARBİ ÇOCUKMUSUN YAŞIN MI UFAK ÇÖZEMEDİM SAVAŞ BAŞLADIĞINDA ADAM AYARTAN SİZ SAVAŞ BAŞLAMADAN KAMİ ATAN SİZ BARBAR ALAN SİZ
BENDE İSPAT EDİCEM YAWRU CEYLANIM MAŞAN YERSE HESABINI KOYARSIN YOKSA KALABALIK YAPMA HADİ YANDAN YANDAN:d

Len maydonoz..

Burda dansözlük yapma onun bunun adını verip klana sokucan sen tahrik etmek amaçlı ,,, sonrada ıh destek yok mıh şu yok hadi yavrum yandan yandan ;)

DeletedUser60269

Ziyaretçi
yandan yandan sen burda cok konusuyorsun ya

biraz sus da motorun sogusun , ama pardon senin gorevinde burda olabilir demek senide bu sekilde gorevlendirdiler

DeletedUser61667

Ziyaretçi
şu oyundaki nicklerinizi de yazın ciddiye alamıyorum yazmayanları bence 2 taraftan kimse de ciddiye almasın :)

ayrıca şu islamboy olayına gelince açık ve net şekilde olayı anlattım ssleri vs koydum. ne olursa olsun kritik bölgedeki 70 köylük hesabı savaş başladıktan sonra kendi klanına çekmeye çalışmak üye bazında bile olsa yanlış. bunun savunulacak bir yanı yok.

bazı saçma sert mesajlar geçmiş de ne gerek var yani. ben burda @yandan atmıs a laf ediyorum başka bir grupta muhabbet ediyoruz. çünkü konuşmaya yüzümüz oluyor. şu saçma sert muhabbetlerden kurtulun ya.

bir de şu reel hayatta ne başarın var vs muhabbetini bi geçin ya valla komik oluyor. @Atakan Bey Hazretleri bu arkadaş başlattı bu muhabbeti de komik yani :D 2 taraf da kendini nasıl diyim mal varlığıyla övünen boş insan durumuna düşürüyor :D cevap hakkı doğmadıkça bunları vurgulamak falan komik yok şuyum buyum.

ayrıca benim dayım papua yeni gine cumhuru reyizi gelip söylüyor muyum hiç :D

Yandan Atmış

Yasaklı
yandan yandan sen burda cok konusuyorsun ya

biraz sus da motorun sogusun , ama pardon senin gorevinde burda olabilir demek senide bu sekilde gorevlendirdiler

Vah canım vaaah desene hepinizi foruma çektim tek başıma :) tüm cin yönetimi burda bu kadar mısınız 20 kişi burda bana yetiştirmeye çalışıyosunuz :( vah vah gel accuk öğretiyim:)

**aNoLifeq**

Yasaklı
@SunTzu Sağol kardeşim sende benim için değerlisin. Forumdaki konulardan yola çıkarak düşüncelerimi söyledim umarım kırmamışımdır :) Mesele ağlamak, ergen damgası yemek değil. İki tarafın kalitesini bildiğim için bu durum şaşırttı beni, forumdaki yazışmalar bende öyle bir algı yarattı dile getirmek istedim :) Uzun süre olan dostluğun böyle ihlallerin yok etmesi üzdü, keşke olayları bu şekilde buraya yansıtmak değil de daha usturuplu bir şekilde çözüme gidilseydi iki taraf içinde daha iyi olacaktı.

Hücumun yazıları da hoş değil bu arada yanlış anlaşılmasın, umarım bu şekilde ilerlemez. Gerekli kişiler bu durumlara el atar da daha fazla hakaretler havada uçuşmaya devam etmez :) Güzel bir savaş olacak, takipteyim..

Gönlüm senden yana @SunTzu :p

DeletedUser60632

Ziyaretçi
@SunTzu Sağol kardeşim sende benim için değerlisin. Forumdaki konulardan yola çıkarak düşüncelerimi söyledim umarım kırmamışımdır :) Mesele ağlamak, ergen damgası yemek değil. İki tarafın kalitesini bildiğim için bu durum şaşırttı beni, forumdaki yazışmalar bende öyle bir algı yarattı dile getirmek istedim :) Uzun süre olan dostluğun böyle ihlallerin yok etmesi üzdü, keşke olayları bu şekilde buraya yansıtmak değil de daha usturuplu bir şekilde çözüme gidilseydi iki taraf içinde daha iyi olacaktı.

Hücumun yazıları da hoş değil bu arada yanlış anlaşılmasın, umarım bu şekilde ilerlemez. Gerekli kişiler bu durumlara el atar da daha fazla hakaretler havada uçuşmaya devam etmez :) Güzel bir savaş olacak, takipteyim..

Gönlüm senden yana @SunTzu :p
estağfurullah bro oyun yüzünden kırılacak bir dostluk değil bizdeki, hatamı gör bana salla gram koymaz :D savaşsak bile rakip oluruz en fazla, düşman değil :D cansın sen :D

DeletedUser61056

Ziyaretçi
Bana dansöz diyen arkadaş aynaya bak. Nasılda kıvırtıyorsun farkında değilsin ortaya attığınız iddiaya cvp verdim hesabımı koydum ama öle böle
Siz kendinizle karıştırıyorsunuz ondan inanmıyorsunuz
Bakmak isteyen destek geliyor mu gelmiyormu yazsın

Yandan Atmış

Yasaklı
Bana dansöz diyen arkadaş aynaya bak. Nasılda kıvırtıyorsun farkında değilsin ortaya attığınız iddiaya cvp verdim hesabımı koydum ama öle böle
Siz kendinizle karıştırıyorsunuz ondan inanmıyorsunuz
Bakmak isteyen destek geliyor mu gelmiyormu yazsın

Yav canım hadi desene istedik alamadık,,, veya tezgah ayarladık hücum gaza gelsin forumda sallasın diye :)

Bana mantıklı bir açıklama yap bakayim niye op yerken geçti bu eleman :) amacınız fitnelik hadi yavrum yandan yandan;):p

DeletedUser53035

Ziyaretçi
Ya sen ne anlatıyorsun ben öldürseler dejavuya geçmezdim fakat bu dünyada oynayan herkes biliyor ki benim geçmem de ekibimi geçirmem de dejavudan cine geçeceğimiz olmamdı. Tabi ki kendimi ve ekibimi düşünüyorum başka kimi düşünecektim ? Baktım ki sizin sözünüzde duracağınız yok beni dejavuda oyalıyorsunuz hücumdan korkunuza klana alamıyorsunuz üstüne dejavu adıyla beni savaşmaya zorluyorsunuz gittim hücuma geçtim dejavuyu vurmaya başladım. Bu kadar komik duruma düşürme kendini :D Ben bunu açık açık söylüyorum gayette kendimi düşünerek hareket ettim hücumun dejavuya savaş açmasını sağlayıp gittim dejavuyu vurdum çünkü benim meselem taa baba klanına dayanıyor. Konuyu çok dağıttın ben ufak meseleler için dostum dediğin adamla aranın bozulmamasını istiyorum dedim sen nereye bağladın :)

iyi yada kötü hiçbir hucum oyuncusu dejavu klanı yada oyuncuları hakkında yorumda bulunmasın

DeletedUser61056

Ziyaretçi
destek istedik alamadık derken?
ha ha siz her giriş çıkışta destek mi diyorsunuz bu kadar basit düşüneceğiniz aklımıza gelmedi havadan nem kapanlar?
bi iddaa attınız hesabımı koydum gir iddaya atayım bak ne için girmiş:D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.