48 SAAT KURALI

• Konuyu başlatan DeletedUser61667
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser61667

Ziyaretçi
Şimdi bakın size çok temiz karalama yapacağım gelin hadi. Çünkü karalama diyecekler ben baştan yazayım da :) 35de hesap çalıp o hesaptan 10 köy alıp genel foruma gelip aaa öyle mi olmuş hiç haberimiz yoktu diyen adamları içinizde tutarsanız bulaşır :)

Her neyse;
İçimizde maalesef toplayalım dememe rağmen toplanmayan bir hesap vardı. Bu hesabın sahibi de hücumla arada sa varken hücumdan bir kişiyle konuşuyormuş iyi arkadaş olmuş falan filan.

zMOaBB.png

şimdi savaş öncesi dedik ki oyuncularınızı çekin klana. bunda bişey yok(örnek burakkaan hesabı). ama tamam da sen benim içimdeki adamın köylerini kendi sağlam adamlarına toplatıp o adama (oyun bilgisi 0 bile olmayan tek köyde 20k kılıç basan adama) güvenli bölgenden hesap vereceksin :) Kusura bakmayın ama kimse salak değil. Keza biz bu arkadaşa aynı teklifi yaptık meşgulsün şu aralar madem bakamıyorsun biz hesabını toplayıp sana da güvenli bölgeden aynı büyüklükte hesap verelim dedik ama ne hikmetse kızıp gruptan çıktı :)

GDWP97.png

j6rXqn.png

bir telefon alışverişi de var ama mesajlar silinmiş. Bizden biri silmiş onu da. Tabi işimiz gücümüz yok elimizdeki delilleri yok etmek için can atıyoruz. Bu yüzden sırf elimizdeki delilleri yok etmek için mesajlaşmaları siliyoruz tabi evet.

Bir karalama hikayemiz algı yaratma çabamızın daha sonuna geldik. Bir sonrakinde görüşmek üzere :)

DeletedUser46439

Ziyaretçi
Ne güldüm ya video ya :)) Anca bu kadar özetlenebilirdi. Başka bişey söylemeye gerek kalmamış :))))

DeletedUser60632

Ziyaretçi
hahahajsjasjas diğer konuda da

"adamı klandan atmışlar istatistik için." falan yazıyorlar :D

Şimdi bakın size çok temiz karalama yapacağım gelin hadi. Çünkü karalama diyecekler ben baştan yazayım da :) 35de hesap çalıp o hesaptan 10 köy alıp genel foruma gelip aaa öyle mi olmuş hiç haberimiz yoktu diyen adamları içinizde tutarsanız bulaşır :)

Her neyse;
İçimizde maalesef toplayalım dememe rağmen toplanmayan bir hesap vardı. Bu hesabın sahibi de hücumla arada sa varken hücumdan bir kişiyle konuşuyormuş iyi arkadaş olmuş falan filan.

zMOaBB.png

şimdi savaş öncesi dedik ki oyuncularınızı çekin klana. bunda bişey yok(örnek burakkaan hesabı). ama tamam da sen benim içimdeki adamın köylerini kendi sağlam adamlarına toplatıp o adama (oyun bilgisi 0 bile olmayan tek köyde 20k kılıç basan adama) güvenli bölgenden hesap vereceksin :) Kusura bakmayın ama kimse salak değil. Keza biz bu arkadaşa aynı teklifi yaptık meşgulsün şu aralar madem bakamıyorsun biz hesabını toplayıp sana da güvenli bölgeden aynı büyüklükte hesap verelim dedik ama ne hikmetse kızıp gruptan çıktı :)

GDWP97.png

j6rXqn.png

bir telefon alışverişi de var ama mesajlar silinmiş. Bizden biri silmiş onu da. Tabi işimiz gücümüz yok elimizdeki delilleri yok etmek için can atıyoruz. Bu yüzden sırf elimizdeki delilleri yok etmek için mesajlaşmaları siliyoruz tabi evet.

Bir karalama hikayemiz algı yaratma çabamızın daha sonuna geldik. Bir sonrakinde görüşmek üzere :)

Tamam iyi güzel burada iki arkadaşın kendi aralarında konuşmalarını yayınlıyorsun sıkıntı yok. Tekniker Hücum klanında yönetici değil bir oyuncudur.

Buraya gelip 35 te şu olmuştu yazarsan burada olmayan kişileride kastedersin ve 35 mevzusunda sadece Barzo değil Stalker oyuncularıda altında kalır.

Kaptanfe

Kılıç Ustası
HUCUM yonetiminin bu olayla ilgili bilgisi olsa emin olun benimde olurdu o hesabi toplayacak olsak ilk koy alacaklardan biri de ben olurdum benim haberim olmadigina gore hesapla bi ilgimiz yok

Iki vatandas arasinda konusmus olay HUCUM yonetimine kalmis

Siz simdi ne yapin biliyomusunuz burayi birakin opda mis atacaginiz koyleri koruyun mis atacaginiz ordulari kestirmemeye bakin :)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Tamam iyi güzel burada iki arkadaşın kendi aralarında konuşmalarını yayınlıyorsun sıkıntı yok. Tekniker Hücum klanında yönetici değil bir oyuncudur.

Buraya gelip 35 te şu olmuştu yazarsan burada olmayan kişileride kastedersin ve 35 mevzusunda sadece Barzo değil Stalker oyuncularıda altında kalır.

doğru haklısınız bir oyuncu,

w44anlaşmalarda yazdığı gibi hani gerekilen yapılacaktı?

burakaan hesabını aldınız klana ses edildi mi? bize geçmek isteyen oyuncuya hayır geçemezsin denilmedi mi?
kohlidi saldırı çıkmadı mı?emrivaki konuşulup topalmimar kami atmadı mı? niye gereken yapılmadı derler hocam o zaman :) w44 işte burda hepiniz aynı çatıdasınız, niye hala gereken yapılmıyor da vay kardeş bayramdan önce başlattınız işte savaşı deniyor, sanki konuşulmamış gibi :)

niye haberiniz yok denmiyor zaten burda, çıkıp gereğini yapabilecek misiniz ben onu merak ediyorum?

Yandan Atmış

Yasaklı
Şimdi ahmet dediğim karalama kelimesini kullanmışsın thanksss :))

Arkadaşlar özellikle dışardan okuyan arkadaşlar bu yorumu sizler için yazıyorum ahmet ve burakta ss ler var ahmet beni fazla tanımaz ama burak bilir ben muhabbetim olan bir insana yalan söylemem yanlış varsa belirtirim geçen bir muhabbet oldu direk şüphemi ben söyledim...

Şimdi islamgünesi denilen hesap için tekniker33 bana yazdı bende o adamın pasif olduğunu op ayarlicağımı söyledim arkadaşı oldugunu vuramicağını söyledi tamam dedim ve Peki ne olucak dedim, kendisi bana savas baslayınca hücüma alabilir dediğinde anlaşma gereği alamicağımı belirttim sen konus geliyorsa simdi gelsin dedim...

Fotoğraflarda gözüktüğü gibi ki bende mesajların bir kısmı daha var burak attı cin yöneticisi şifrenin sadece cin klanlarında olduğu bariz belli burdan telefon alışverişi var yok silinmiş gibi karalama yapmayın neden derseniz burak bana söyler söylemez tekniker e ben yazdım tek ulasım noktası oyun sizce bu tezgahları yapıyor olsak bu adama burda farklı şeyler yazdıramazmıyız?

Hesap bizde olsa biz bu hesaba misleri attırıp tüm köyleri şimdiye almış olurduk zaten bu yüzden fazla kasmayın ki o hesaptan sizden köyler alırdık....

Şurda kendinizi dahada düşürmeyin savas istediniz savasınıza bakın şu tezgahlarınızdan karalamalarınızdan vazgeçin...

Bak zaten bizim alt tarafta op yapacağımız ilk oyuncu bu arkadaştı eğer böyle bir düşücencemiz olsa bir gecede bütün köyleri alınırdır. Hücumdan hiçbir yönetici böyle bir şey olmasına hayatta izin vermez

Yandan Atmış

Yasaklı
doğru haklısınız bir oyuncu,

w44anlaşmalarda yazdığı gibi hani gerekilen yapılacaktı?

burakaan hesabını aldınız klana ses edildi mi? bize geçmek isteyen oyuncuya hayır geçemezsin denilmedi mi?

Kim cin klanlarına geçmek istemiş de hayır denmiş yaz bakalım nicki herkes görsün sonra gelsin kendi yazsın :) senin klan baskanın gelsin desin bakalım heromanlar sakaryalelar benim ekipten dedi onlarda gördü kim ney neci burakaan da buraya geldi sonra şöyle saçma sapan ergen yorumlar atmaktan vazgeç artık

DeletedUser60632

Ziyaretçi
"dejavu klanları ıle 02/08/2018 saat 23:59 dan sonra s.a kararı alınmıstır ...bu tarıhten sonra hucum yada dejavudan cıkan 1 tane fakenın hesabını klan yonetımlerı oyuncuya gereken cezayı uygulayacaktır... 2 klanda kendı harıtası dısında tehdıt olusturmaması ıcın organıze barbar alımları yapması yasaktır

cın klanı ıle dunya basında konustugumuzda son 2 klan kalındıgında savaş olacaktı fakat cın ekıbının oyundan sıkılmaması ıcın ıstegı dogrultusunda 1 e 1 savas yapılacaktır .. dejavu klanı yada ıcınden cıkma ıhtımalı olan bır ekıp savasa mudahale etmesı durumunda savas yarıda bırakılıp gereken yapılacaktır.. bu savasa golge dusurmemesı ıcın 2 klan ıcınde sonradan arkadan vurabılecek klan oyuncuları varsa tespıt edılıp ya karsı tarafa verılecektır gecmedıgı takdırde vurup toplatılacaktır.. "

lBuRkl

Mızrakçı
Arkadaşlar şu bir gerçek mi ?

Her hangi bir aileye mensup bir kişi olay yaptığında , her hangi bir sorun cıkardığında o aile sorumlumudur ? evet sorumludur bitmiştir. Kimseyi karalamak veya kimseye tezgah yapmak gibi şeylerle işimiz olmadı olmaz da burada yorum yapmak için yorum yapan arkadaşlar okumayı tercih edin kendinizi rezil ediyorsunuz daha çok.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.