ŞİZOFREN-TRİCKS-CEDCAL PAKTI

• Konuyu başlatan DeletedUser64609
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Barbo eskiden forumlara pek girmezdin bu ara nereye baksak biriyle tartışıyorsun :) forum oyundan daha heyacanlı geldi sana heralde :)
fark etmişsindir yeni bi jenerasyon geldi, ben bilirim ben yaparımcı bi tayfa. azimli değil de hırslı. hırsından gözleri dönüyor, daha gençken bizde de olduğu gibi :D beyaza beyaz dedik diye suçlu oluyoruz :D artık burdan yorum yapmak daha sarıyor çünkü oyun diye bir şey kalmadı, faturasını ödeyemeyen adam bile parasını oyuna basıyor öyle bi dönemdeyiz ki. gördüklerimi söylüyorum işte kim ne der diye umrumda olmadan adem bey; ama ya anlamıyorlar ya anlamazlıktan geliyorlar, ya da ben anlatamıyorum :)

oyun oynamayı ben bırakalı yıllar oluyor zaten ama yine de şu tiplere şlak şlak, biliyorsun bizi :D bu arkadaşların da zamanında 1 köyle 9 köylerini almıştım o yüzden bana sinirleri hala geçmemiş sanırım :D :D

DeletedUser65896

Ziyaretçi
Bu pakt tricksin alarmı yem etmeye çalışmasıyla kurulmamış mıydı?

Hala alarma darbeyi vurmadılar? Şizoyu mu kandırıyorlar yoksa alarma darbe vurmak için son raddeyi mi bekleyecekler? :D

ŞURAYA BİRİ HAYIR ÖYLE KURULMADI DESİN DE ORTALIK ŞENLENSİN xD

Eğleniyor muyuz? dhdjdjsjdjfjsjdjsjdjcjfdhdjdjdjf

Vurduk 3 klan birleşti tek klan oldular baş edemediler bi saha vurduk 3 klan pakt kurdunuz ama siz de biliyosunuz ki bu da yetmeyecek Nirvana iyi dirense de yakında düşecek mevcut şartlarda savaşı kazanamayacağınızı bildiğiniz için dostlar arasına fitne sokmaya çalışıp Alarm acaba der de vurur mu diye düşünüyosunuz ama o işler öyle olmuyo işte yılların verdiği güven var siz bilmezsiniz biz düşse de müttefikimizi vurmayız sizin gibi :D

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Yahu fitneyi sokan sizsiniz :D

ALARM ın pakt dışı kalması başlı başına fitnedir. Bunu geçtim ŞİZOFREN in pakta olup, sizin alarm ile anlaşmanızın olması yine fitnedir. CEDCAL klanı da keza benzer durumda... TRİCKS klanı paktı, bize göre yapmadı. TRİCKS zaten bunu planlamıştı. Bir hamlesi de SANCAK klanına NİRVANA ve NWO ya yöneltmekti. SANCAK yemedi. TRİCKS arkada çok yorulmadan, sınırlarını genişletip dünya kapatma hayali kurmaya devam etsin :) Tek ricam var BANLANMAYIN :)

Xyp9x

Kılıç Ustası

ALARM ın pakt dışı kalması başlı başına fitnedir. Bunu geçtim ŞİZOFREN in pakta olup, sizin alarm ile anlaşmanızın olması yine fitnedir. CEDCAL klanı da keza benzer durumda... TRİCKS klanı paktı, bize göre yapmadı. TRİCKS zaten bunu planlamıştı. Bir hamlesi de SANCAK klanına NİRVANA ve NWO ya yöneltmekti. SANCAK yemedi. TRİCKS arkada çok yorulmadan, sınırlarını genişletip dünya kapatma hayali kurmaya devam etsin :) Tek ricam var BANLANMAYIN :)
Olm sen hastamısın burda kendi kendi konuşuyorsun. Kimse seni ve çöp klanını kaale almıyor hala burda bişiler ispatlama çabalarındasın az sal la bu forumu insanlar bıktı senin boş yorumlarını görmekten. Önce tek başınıza bi başarı elde edinde sonra belki seni adam yerine koyup konuştururlar çöp tenekesi seni

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Olm sen hastamısın burda kendi kendi konuşuyorsun. Kimse seni ve çöp klanını kaale almıyor hala burda bişiler ispatlama çabalarındasın az sal la bu forumu insanlar bıktı senin boş yorumlarını görmekten. Önce tek başınıza bi başarı elde edinde sonra belki seni adam yerine koyup konuştururlar çöp tenekesi seni

Bak kardeşim, nereye nasıl yorum atacağımı kimseye soracak değilim. Aynı zamanda kimin neyi görmekten hoşlanacağını hoşlanmayacağını dert edecek biri de değilim.. Zaten mümkün olduğunca uzak durup günde 1-2 post harici yazmıyorum da artık. Velhasıl kelam burada yorumlara laf edecek karışacak sen değilsin... Çok rahatsız oluyorsan nickime tıkla, yoksay butonuna bas. Bu ara çok trend bu.. Ama gelipte bana laf ebeliği yapma.

DeletedUser65896

Ziyaretçi

Bu oyunda en çok senin çelişkilerine gülüyorum ya en yakın sınıra 30 birim mesafede olmadan oynayamayan bi klana göre çok cüretkar konuşmalar bunlar oyun başından beri kaç op yaptınız merak ediyorum (barbarlarla olan savaşınız hariç o konuda elinize su dökecek klan yok :D) madem biz sancağı öne atıp kullanmaya çalıştık sen oyun başından beri napıyosun UDWnin arkasına saklandın baktın yenildi sonra gittin sancağın arkasına saklandın Nirvanadan sonra yönümüz sancak olduğunda kimin eteğinin altına saklanmaya çalışacaksın hep birlikte göreceğiz. Diğer klanların yaptıkları diplomasilerle ilgili fikir beyan etmek sana mı kaldı. Bak güzel kardeşim 3lü 5li pakt kurdunuz çıkıp dedik mi size kurmayın sizi kullanıyolar diye hayır tek dediğimiz birbirine sövenler söyledikleri lafı nasıl yuttu oldu aman ayrılın o sizi kullanıyo vs yapmadık. Diplomasiyle ilgilenmiyorum ama sizin gibi muhteşem IQmu kullanarak bende bi düşüneyim dedim Şizofrenin pakta katılması neden sağlandı diye evet Alarm Tricks çok yakın klanlar ve birbirlerine güvenleri çok eskiye dayanıyo. Alarm-Şizo savaşı var bu savaş esnasında ne Şizo başka cephe ister ne de müttefikimiz Cedcal haksız mıyım bu konuda ? Hani süper zekalısınız çok iyi harita okuyosunuz ya şizo savaşa dahil olup cedcali vursa üfff yorumları yapıyosunuz ya işte Alarm savaşı varken Şizo zaten bunu yapamazdı yaparsa cedcali ve kendisini intihara sürüklerdi kazansa bile kaybederdi Alarm cephesi varken kimse o kadar büyük bi cephe daha istemez. Cedcal de aynı şekilde her yeri düşmanla sarılıyken Şizo cephesini istemez. İşte burada ortak çıkarlar devreye giriyo karşılıklı sözler devreye giriyo. Şizo da NWOnun kendisini vurmaya gücünün yetmeyeceğinden emindi. Alarm tamamen Şizoyu düşürmeden NWOnun Şizoyu vurmaya yüreği yetmez bunu öngörmüş olacaklar ki cedcalle pakt olup o sınırlarını güvenceye almışlar burada cedcal de şizo da büyük bi diplomatik başarı sağladı. Gelelim Alarma Alarm klanları zaten bi pakta dahil olamaz eğer ki Şizo kuzeyi seçseydi Alarm güney paktına girerdi zaten kuzey paktını hiç bi zaman seçmeyeceğini de biliyoruz güney paktına girse en yakın sınırı bile 100 birim olacak mantıken onlar da tarafsız kalmayı seçti. Trickste Alarm Şizo savaşına müdahil olmayacak onlar savaşına kaldığı gibi devam edecek. Yani bu pakta Şizonun girmekteki amacı benim fikrimce Kuzeyle savaşmak değil Güneyle savaşmamak Güneyin pakta davet etme sebebi de Cedcale olası bir cephe daha açılmaması. (Yapılan anlaşmalarla ilgili en ufak bi bilgim dahi yok hepsi tamamen tahmin)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
fark etmişsindir yeni bi jenerasyon geldi, ben bilirim ben yaparımcı bi tayfa. azimli değil de hırslı. hırsından gözleri dönüyor, daha gençken bizde de olduğu gibi :D beyaza beyaz dedik diye suçlu oluyoruz :D artık burdan yorum yapmak daha sarıyor çünkü oyun diye bir şey kalmadı, faturasını ödeyemeyen adam bile parasını oyuna basıyor öyle bi dönemdeyiz ki. gördüklerimi söylüyorum işte kim ne der diye umrumda olmadan adem bey; ama ya anlamıyorlar ya anlamazlıktan geliyorlar, ya da ben anlatamıyorum :)

oyun oynamayı ben bırakalı yıllar oluyor zaten ama yine de şu tiplere şlak şlak, biliyorsun bizi :D bu arkadaşların da zamanında 1 köyle 9 köylerini almıştım o yüzden bana sinirleri hala geçmemiş sanırım :D :D

Hannibal nickiyle yöneticilik yaptığın klan da casusluk yaptığın dönemleri de biliriz biz senin boşver yeni jenerasyonu biz henüz tost için eskiyemedik senin kadar ;)

DeletedUser68376

Ziyaretçi
Ben hala anlamadım kim kime teklif yapmış niye yapmış niçin yapmış. :)

UDW kadrosu Şizofrene CEDCAL savaşı için geçtiği açık ve net bunun haricinde tekliflerden haberim yok ima edilen şey ne onuda anlamadım.

Birinden kendi taklidini yapmasını istersen göreceksin ki bocalayacaktır ve yapmacık üç beş hareket yapacaktır. Halbuki normal davransa taklit yapmasına gerek kalmaz.

Sen de bu postunla mala yatmaya çalışmışsın ama bocalamışsın. Ayrıca çaba sarfetmene gerek yok doğal ol.

ursan

Baltacı
daha önce de bir yerde yazmıstım, tarih tekerrürden ibaret. bundan birkac ay önce udw klanının yaptıgını yapıyor su an tricks. udw, kendi mütleri (gassal-pk-sancak) birbiri arasında didişirken; kendi gemisini yürütmeye calısıyordu. su anda da tricks; müttefikleri didisirken gemisini gayet güzel yürütüyor. umarım sonunuz udw gibi olur pis kaka tricks klanı :p

tricks klanının ilk etapta bu paktı tricks-cedcal-sancak olarak kurmak istedigini biliyorum. (belki adı pakt degil, müttefiklik olacaktı) bu pakt kurulsaydı ve basarılı olsaydı, ileride yalnız kalmıs bir sancak vs diger klanlar olacaktı. su andaki durumda da güney paktı basarılı olursa; yalnız kalmıs bir sizofren klanı vs diger klanlar olacak. biz bunu görüp tricksi reddettik; sizofren reddedemedi. alarm klanıyla olan iliskileri bile bile reddedemedi..

neyse, en azından güzel savaslar oluyor/olacak :)

-AzraiL-

Yasaklı
Alarm vs Şizofren Savaşı'nın gidişat durumuna göre trickers-cedcal birine savaş açacak.zayif olan pakt dışına çıkarılacak muhtemelen.

**nOrm**

Mızrakçı
Şizofrenin alarm yetmezmiş gibi cedcal ve tricks klanına neden cephe açmadığını mı sorguluyoruz, hadi ama daha iyisini yapabilirsiniz.

Karşınızda bu oyunu gerçekten çok güzel okuyan oyuncular var. Bu oyuncuların yanında aktif savaş tecrübesi olan, sınır tutan dediğimiz oyuncu grupları var. Amiyane tabirle mermiye kafa atan cinsten.

Oyuna bakıyorum , savaşlara savaşanlara bakıyorum bir de girip foruma bakıyorum bu kadar zıtlık olmaz yani. Foruma girince A haber kanalı izliyor gibi bambaşka dünyalar anlatılıyor sanki.

Çok büyük bir ihtimalle Nirvana klanı dağılıcak, sancak klanına geçişler olacak, aile klanlarıda sancak klanına katılabilirler bilmiyorum durumlarını. Bir süre tek vücut olarak savunma hattı kurmak isteyeceklerdir.

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Hannibal nickiyle yöneticilik yaptığın klan da casusluk yaptığın dönemleri de biliriz biz senin boşver yeni jenerasyonu biz henüz tost için eskiyemedik senin kadar ;)

Yazsana hepsini :d bossun cidden dhdjdj bahsettigin worldde herkes benden casusluk yapmamı istediği halde yapmadim, bunu iki taraf da kabul eder :d laf vurmak için terbiyesizlesen bir mahluksun sen. Diyaloga girmek istemiyorum senin gibi bir aşağılıkla ama zorluyorsun :))

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Ugura da vedata da sorabilirsin istedigine ama yalandan vazgec, toprak kabul etmez seni :)

Despi*

Casus
Kuzey paktı şizoyu düşüneceğine savaşa odaklansın :d
Dünyada illa ki diplomasiler değişir

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Yazsana hepsini :d bossun cidden dhdjdj bahsettigin worldde herkes benden casusluk yapmamı istediği halde yapmadim, bunu iki taraf da kabul eder :d laf vurmak için terbiyesizlesen bir mahluksun sen. Diyaloga girmek istemiyorum senin gibi bir aşağılıkla ama zorluyorsun :))

Aaaaa terbiyeli kardeşe bak sen "mahluk","aşağılık". Gerçekten kendinizle her postunuz da çelişmeyi bu kadar omurgasız olmayı başarabilmenizi her geçen gün hayranlıkla seyrediyorum. Senin gibi 4k kitap yutmuş sayısız ansiklopedi bitirmiş Robert kolejinden davet almış biri kendini savunamayacağı yerden darbe alınca bu kadar çabuk hakarete düşmemeli hiç yakıştıramadım. Senin gibi üstün zekalı birine yakışmayan şeyler yapıyorsun çok çok ayıp :)

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Aaaaa terbiyeli kardeşe bak sen "mahluk","aşağılık". Gerçekten kendinizle her postunuz da çelişmeyi bu kadar omurgasız olmayı başarabilmenizi her geçen gün hayranlıkla seyrediyorum. Senin gibi 4k kitap yutmuş sayısız ansiklopedi bitirmiş Robert kolejinden davet almış biri kendini savunamayacağı yerden darbe alınca bu kadar çabuk hakarete düşmemeli hiç yakıştıramadım. Senin gibi üstün zekalı birine yakışmayan şeyler yapıyorsun çok çok ayıp :)
Uza