ŞİZOFREN-TRİCKS-CEDCAL PAKTI

• Konuyu başlatan DeletedUser64609
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67834

Ziyaretçi
Oyundan kopan veya koparilan,toplanan herkes zaten foruma hucum eder. En azindan yeni dunya acilana kadar :) Onemli olan oyle destansi savaslar ciksin ki bu aglamalar hatirlanmasin bile.

The JUDGE

biri daha teori yayınlarsa ağzına kürekle vurucam okumaktan sıkıldım.Hak eden ve sabırlı olan taraf kazansın.Trickste çok sevdiğim insanlar var,direk oynamasa da cedcal de beraber iş yaptığım çok yakın bir dostum var,dünya sonunu Nwo ve Tricks'in görmesini isterim gönlüm bundan yana.

Eminbasgan

Milis
Eğer triks-nirvana-cedcal-alarm- şizo birleşip sancaka vurursa sancak yıkılır fakat eğer nirvana cedcal alarm şizo sancak birleşip trikse vurursa triks yıkılır. Peki cedcal tricks şizo sancak alarm birleşip nirvanaya vurursa nolur derseniz benim şahsi fikrim nirvananın yıkılacağı yönünde. E peki boşluk bir klan var diyelim bu klan nirvananın köylerini desteklediğini söyleyip 1 mızrak dahi atmazsa ne olur? O zaman nirvana kesin yenilir. Boşluk klanı destek atmadığı için değil sırf boşluktan medet umduğu için yenilir. Bunlar benim şahsi fikirlerimdir asla algı operasyonu veya nifak gibi tü kaka şeylerle haşa hiç ilgili olmaz olamaz olması dahi teklif edilemez yalnızca benim heybetli möhteşem ulaşılamaz seviyemde cevap verilenlere cevap verilecektir çünkü şahsi fikirlerimdir hiçbir yerden tüyo almış değilim şahsi fikirlerimdir alakası yoktur seviyelidir öyledir çünküdür şahsi..

THE EMİNBASGAN

pNc*

Casus
Eğer triks-nirvana-cedcal-alarm- şizo birleşip sancaka vurursa sancak yıkılır fakat eğer nirvana cedcal alarm şizo sancak birleşip trikse vurursa triks yıkılır. Peki cedcal tricks şizo sancak alarm birleşip nirvanaya vurursa nolur derseniz benim şahsi fikrim nirvananın yıkılacağı yönünde. E peki boşluk bir klan var diyelim bu klan nirvananın köylerini desteklediğini söyleyip 1 mızrak dahi atmazsa ne olur? O zaman nirvana kesin yenilir. Boşluk klanı destek atmadığı için değil sırf boşluktan medet umduğu için yenilir. Bunlar benim şahsi fikirlerimdir asla algı operasyonu veya nifak gibi tü kaka şeylerle haşa hiç ilgili olmaz olamaz olması dahi teklif edilemez yalnızca benim heybetli möhteşem ulaşılamaz seviyemde cevap verilenlere cevap verilecektir çünkü şahsi fikirlerimdir hiçbir yerden tüyo almış değilim şahsi fikirlerimdir alakası yoktur seviyelidir öyledir çünküdür şahsi..

THE EMİNBASGAN

Sonuna kadar katılıyorum :D

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Yazsana yakışıklı sonun da bir fıkra da isterim bak :D

Şimdi ben dünden bugüne dünyayı şöyle bir yorumlayayım.

Dün Tricks-Nirvana savaşıyordu.
Bugün Tricks-Nirvana savaşıyor.
Dün Şizofren-Alarm savaşıyordu.
Bugün Şizofren-Alarm savaşıyor.
Dün Gassal&UDW-Sancak savaşıyordu.
Bugün Gassal&Sancak-Cedcal savaşıyor.

Bu hesaplara göre
Yarın Tricks-Nirvana savaşacak.
Yarın Şizofren-Alarm savaşacak.
Yarın Gassal&Cedcal-Sancak savaşacak.

Teori gibi teori be. Formüllü hemi de.

Fıkra olarak da şunu anlatayım;

"Nirvana bir gün Tricks'i topluyormuş"

DeletedUser52961

Ziyaretçi

THE EMİNBASGAN

Müthiş bir yorum tek atmışsın basgan

The JUDGE

ursan

Baltacı
Ne tür bir cinsiniz şemaliniz var ya? Bu nasıl bir iftira? Bu nasıl çirkin ithamlar seni kınıyorum.Ya bu kadar saçma bu kadar art niyetli bu kadar şeytani sözler olamaz.
Biz alarm ile dostuz bu adamlar şizofrenle savaş açmış trickersin burada suçu ne?
Trickers müttefikinin bir cephesini kapatmış ve alarma yamuk da yapmadan onların keyfini bölmeden fiilen güneydeki cephe riskini bitirmiş şizofrenle okey demiş.Burada trickersin suçu ne?

Şizofrenin sizin gibi karakteri belli olmayan bir topluluğa katılmamış olması çok canınızı yakmış ..1 ay oldu hala aşamadınız hala benimseyemediniz bu durumu.

Burda trickersın yaptığı ne bir suç vardır ne bir hata vardır.Trickers şizo-alarm savaşında dış kapını dış mandalı kalmış ve daima müttefiklerini korumak adına hamleler yapmış bir klandan başkası değildir.

Gerçekten bu karakterde insan olmaktan utanç duymuyor musunuz? Biraz insan dürüst olmaz mı ya ? Oyun bile olsa az karakterim düzgün olsun demez mi?Oyununuzu oynayın karşı tarafa o ağızlarınızdan çıkan pis sözlerinizle nifaklar ekip algı yaratıp bölmeye çalışarak zafer mi kazanacağınızı sanıyorsunuz?
Noldu ya siz hani foruma girmezdinizi?Neden şimdi çıkmaz oldunuz :)

bu kadar ciyaklattığıma göre gercekten de bam teline dokundurmusum :)
tricksin sucu ne demene karsılık "udw nin sucu neydi cevresinde mütleri savasırken?" gibi karşı cevaplarla söylediklerinin hepsini birebir -o zamanki udw nin yaptıklarıyla- benzetebilirim ama zaten içine oturmuş yazdıklarım, daha da fazla koymasına gerek yok :)
zira bu mesajından anladım ki ben ne kadar çok dokundurursam o kadar koyacak sana ve yazdıkların o kadar çirkinleşecek. ilk cevapta bu kadar edepsizleşebildigine göre 2-3 post sonra cigerinin kaç para olduğunu ortaya dökeceksin :)
görmek istemiyorum kaç paralık olduğunu, üzgünüm..

DeletedUser47573

Ziyaretçi
bu kadar ciyaklattığıma göre gercekten de bam teline dokundurmusum :)
tricksin sucu ne demene karsılık "udw nin sucu neydi cevresinde mütleri savasırken?" gibi karşı cevaplarla söylediklerinin hepsini birebir -o zamanki udw nin yaptıklarıyla- benzetebilirim ama zaten içine oturmuş yazdıklarım, daha da fazla koymasına gerek yok :)
zira bu mesajından anladım ki ben ne kadar çok dokundurursam o kadar koyacak sana ve yazdıkların o kadar çirkinleşecek. ilk cevapta bu kadar edepsizleşebildigine göre 2-3 post sonra cigerinin kaç para olduğunu ortaya dökeceksin :)
görmek istemiyorum kaç paralık olduğunu, üzgünüm..
İşiniz gücünüz algı yaratmak.Trickersa laf atmaya çalıştın alarm konusunu da şizofren konusunu da söyledik.Adamlar bu işten önce savaş açtı ve savaşıyor? Kabahat kimin? Ha sen anlamak istemiyor değil algı yaratmak istediğinden safa yatmaya konuyu başka yere çekmeye devam :)

Şu yazıcan cevabım şu bana ne udw'den.. Udw müttefikinin bile ayarını yapardı attığı her adımda "negatif anlamda".Biz pozitifini yapıyoruz ;) + ile - yi karıştırıyorsan ilk okul sıralarına dönmende fayda var.

DeletedUser64119

Ziyaretçi
Şu 50 nin konuları bir yerde birleştirsek.. İyice dallandı takibi zor

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
ulan gözümde canladı şuan o zmanlar neden susmuş bura fati sende az değilsin ... nı attın beni buraya getirdin :D

Ramazan UDW ye çok sallamışlar gelip bi sen savunmuşssun:)
bi kaç çelişkili post gördüm herkesin UDW hakkında bi fikir sahibi olduğunu gördüm dedim bende karalıyayım bi şeyler:)
sonra aklıma geldi ulan bu konu altında niye böyle şeyler konuşmuş bunlar onuda geçtim ben niye cevap veriyorum şimdi onlar zamanında ete para vermemiş birbirini yemiş doymuşlar dedim sonrada güldüm sildim yazdıklarımı:D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Ramazan UDW ye çok sallamışlar gelip bi sen savunmuşssun:)
bi kaç çelişkili post gördüm herkesin UDW hakkında bi fikir sahibi olduğunu gördüm dedim bende karalıyayım bi şeyler:)
sonra aklıma geldi ulan bu konu altında niye böyle şeyler konuşmuş bunlar onuda geçtim ben niye cevap veriyorum şimdi onlar zamanında ete para vermemiş birbirini yemiş doymuşlar dedim sonrada güldüm sildim yazdıklarımı:D

Bana mı soruyorsun?