ŞİZOFREN-TRİCKS-CEDCAL PAKTI

• Konuyu başlatan DeletedUser64609
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ben hala anlamadım kim kime teklif yapmış niye yapmış niçin yapmış. :)

UDW kadrosu Şizofrene CEDCAL savaşı için geçtiği açık ve net bunun haricinde tekliflerden haberim yok ima edilen şey ne onuda anlamadım.

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Serhatçım lütfen mizah anlayışını geliştir. Twitter’daki iki üç cümleden ibaret bir mizah anlayışıyla buraya kadar oluyor işte :)
Ben hala anlamadım kim kime teklif yapmış niye yapmış niçin yapmış. :)

UDW kadrosu Şizofrene CEDCAL savaşı için geçtiği açık ve net bunun haricinde tekliflerden haberim yok ima edilen şey ne onuda anlamadım.

Herkese nasip olmuyor ne yazık ki vakvaklarla savaşmak :) Biz de çok keyif aldık sizin gibi güzel insanlarla savaşmaktan. Her gecenin sonunda gelen tebrik ve teşekkür mesajlarınızı unutmuyorum bu yüzden de fazlasıyla size saygı duyuyorum :) hazır arayı yapmışken aldığınız köyleri de geri versenize :)
boşa uğraşmayın laf anlatamasınız onlara biz kimin ne yaptıgını cok iyi biliyoruz sayı duydugumuz oyuncularsınız bir on gün sürtüştük cok keyif aldım sizle savaşmaktan ama onlar bilmezler..

yakında görüşürüz herkes ile tartışmaya giripte canınızı sıkmayın :)

ursan

Baltacı
vakvak ekibi kimdir, su an nerededir bana birisi söyleyebilir mi acaba? ben olayı hic anlamadım da :)

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Bu pakt tricksin alarmı yem etmeye çalışmasıyla kurulmamış mıydı?

Hala alarma darbeyi vurmadılar? Şizoyu mu kandırıyorlar yoksa alarma darbe vurmak için son raddeyi mi bekleyecekler? :D

ŞURAYA BİRİ HAYIR ÖYLE KURULMADI DESİN DE ORTALIK ŞENLENSİN xD

Eğleniyor muyuz? dhdjdjsjdjfjsjdjsjdjcjfdhdjdjdjf

DeletedUser53646

Ziyaretçi

Hala alarma darbeyi vurmadılar? Şizoyu mu kandırıyorlar yoksa alarma darbe vurmak için son raddeyi mi bekleyecekler? :D

Ahahah fitne fesatın ete kemiğe bürünmüş haali :D

DeletedUser67142

Ziyaretçi

Seni mi kıracaz öyle kurulmadı diyim de at ssleri heves yapmışsın için de kalmasın :D

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Gerekli mercilere attım ben, artık stratejileri geregi ister biliyor gibi davranirlar ister bilmiyor gibi, benlik bi durum yok ortada :D

Sizinle burda tartisip da daha bir kere hata kabul ettiginizi görmedim ben ve Aşık Veysel'in de dediği gibi böyle insanlarla muhabbeti kestim inan kastim sana değil :) başarılar, ins siz kapatirsiniz dunyayi.

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Ne güzel dünya be , bi laf ortaya sonra devamını getireme.Atıyosan o lafı ortaya delikanlı gibi lafının arkasında duracaksın varsa o ssler atacaksın buraya.Ama sen zaten Alarm hakkında kötü bişeyler olsun da bende gelip Alarma sallayayım derdindesin seni çok iyi tanıyoruz biz bu konuda zaten.

DeletedUser66224

Ziyaretçi
:D?

sjdbdnfjfjcjxj nerde sakat var beni buluyor. Git şu mesajları bi daha oku.

Ne güzel dünya be , bi laf ortaya sonra devamını getireme.Atıyosan o lafı ortaya delikanlı gibi lafının arkasında duracaksın varsa o ssler atacaksın buraya.Ama sen zaten Alarm hakkında kötü bişeyler olsun da bende gelip Alarma sallayayım derdindesin seni çok iyi tanıyoruz biz bu konuda zaten.

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Gerekli mercilere attım ben, artık stratejileri geregi ister biliyor gibi davranirlar ister bilmiyor gibi, benlik bi durum yok ortada :D

Sizinle burda tartisip da daha bir kere hata kabul ettiginizi görmedim ben ve Aşık Veysel'in de dediği gibi böyle insanlarla muhabbeti kestim inan kastim sana değil :) başarılar, ins siz kapatirsiniz dunyayi.

Namık Kemal’i bilir misin?

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Gaza getirmeye falan çalışıyorsunuz herhalde, neyse önemi yok :)

Şu dünyada ne dediysem çıktı mı, çıktı. Üstte yazdıklarım da gerçekleşince bir daha konuşuruz. Benim hiiiiiç acelem yok, 1aya birbirinize söverken gelip selam verip gideceğim :D