ŞİZOFREN-TRİCKS-CEDCAL PAKTI

• Konuyu başlatan DeletedUser64609
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62793

Ziyaretçi
Biz tuttuğumuz eli bırakmayız şizofrende sonuna kadar savaşıcaz kesim puanına bakılırsada senin toplan kesiminden daha fazla saldırı kesimim var ama bu demek olmuyor yarın bigün alrm ile savaş bittikten sonra size yönelmicez o gün gelir o gün konuşuruz ozamana kadar konuşmamalısın bence sen korkup savaşlardan kaçtığını herkes biliyor yada diplomasiyi nötre çekip anında köy topladığını neyse ne geçmiş geride kaldı savaşta cedcal klanlarına başarılar baltaları keskin olsun

DeletedUser64878

Ziyaretçi
Bazı :) şeyleri :) yazmayım :) dedim :) ama :) dayanamadım :)

" Vak vak ekibi olarak bize gelin. Köylerinizi destekleyelim. Ceddal klanı ile savaşın. Sancak klanı ile konuşurum, size kimse saldırı çıkmaz."

"Biz onlarla sınır olmak istemiyoruz. Online süreleri ve oyunu bilen oyuncuları çok. Siz savaşın biz destekleyelim"

diyen kişi buraya gelsin!!!

DeletedUser64878

Ziyaretçi
Bu şey değil mi eski savaştım klanla dost oldum diye "-yala" tarzı hakaretler edip, w50 ezelinden beri savaştığı klanla şimdi dost olunca aşk mesajları gönderen #VAKVAK ekibi :) Beyler sorun yok ilişki tarzınız beni hiç ilgilendirmiyor. Ancak boş yapmasaydınız keşke.

İnsanlara ettiğin hakaretler ve sonrasında hakaret ettiğin kişilerle olan yakınlığın forumda, başlıklarda hala duruyor. Yakın olduğun kişilere yazdığın ve sonrasındaki hakaretlerin de duruyor.

Bize hangi teklifle geldiğini de biliyoruz.

Şimdi neler yazıyorsun.

Az edep yahu.

.....

Saygı içinde herkesle konuşurum. Bu kimseyi ilgilendirmez.

Lütfen biraz edep.

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Noluyor olum :) yine birileri başlığımıza çökmeye çalışmış nedir sizdeki bu korku :) serhatçım biz senin gibi sevdiğimiz insanları aldatmıyoruz be canım. Biliyorum vakvak ekibi içine dert oluyor Udw bitti diye sevinecekken bi baktın ki karşında kapı gibi bi vakvak ekibi var yine sıkıştırmış seni kendi haritana. Hayır önceden barbara falan operasyon yapıyordunuz şimdi barbar da kalmadı :)
Biz dostun da düşmanın da mert olanını severiz seni o yüzden hiç sevemedik. Yaklaşık 10 gün cedcalle güzel bi sürtüşmeye girdik aldık-verdik, kestik-kesildik ama iki taraf da durumdan keyif almış olacak ki günün sonunda karşılıklı tebrikleştik. Biz oyunda sadece rakibiz düşman değil. O yüzden sohbet de ederim, aşk da yaşarım. Burada seni korkutan durum nedir ?

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Şuan bütün server vakvakların üstüne oynuyor, algı yaratmayın. Dünyayı vakvaklar olarak biz kapatacağız. İçeride adamlarım var, gerekli görüşmeleri yaptık tüm savaşlar bitince herkes hesap silip köylerini bize bırakacak bedava dünya kapatacağız.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ya gelip burada birilerine "Tü kaka" demeyeceksiniz
Ya "Tü kaka" dediğiniz işi gelip yapmayacaksınız.

@kızılgafa Lafım yapanlara.

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Burada bir günah çıkarma durumu söz konusu arkadaşlar gitmeyin Serhat’ın üstüne daha fazla. Adam geçmiş günahlarının bedelini ödüyor.

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Bazı :) şeyleri :) yazmayım :) dedim :) ama :) dayanamadım :)

" Vak vak ekibi olarak bize gelin. Köylerinizi destekleyelim. Ceddal klanı ile savaşın. Sancak klanı ile konuşurum, size kimse saldırı çıkmaz."

"Biz onlarla sınır olmak istemiyoruz. Online süreleri ve oyunu bilen oyuncuları çok. Siz savaşın biz destekleyelim"

diyen kişi buraya gelsin!!!
Aramızda kalacak demiştik ama şuan bütün büyüyü bozdun bro.
Biz vakvakları yakından takip ediyoruz cedcal dahil olmak üzere herkes sizden çekiniyor, bu haritada cedcali yenecek tek ekip vakvaklar, siz cedcali vurun ben de klan ismini vakvak olarak değiştireyim, sonrasında da hesap silip köyleri size bırakayım dediğini söylememişsin neyse ki..

Despi*

Casus
Biz vakvakları yakından takip ediyoruz cedcal dahil olmak üzere herkes sizden çekiniyor, bu haritada cedcali yenecek tek ekip vakvaklar, siz cedcali vurun ben de klan ismini vakvak olarak değiştireyim, sonrasında da hesap silip köyleri size bırakayım dediğini söylememişsin neyse ki..
Cedcal bitene kadar o bölgeyi yani eski udw bölgesini bize verin teklifi konusu mu bu :d

DeletedUser64878

Ziyaretçi
"yakından takip ediyoruz" kısmını unuttum, evet.

"Siz durdurursunuz" dedi. "Siz yenersiniz" demedi.

"Arka taraftan köy verelim" dediğini de yazayım mı :D

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Cedcal bitene kadar o bölgeyi yani eski udw bölgesini bize verin teklifi konusu mu bu :d
Udw bölgesi sizin olsun, üstüne bir de vakvak olalım, siz vurun biz destek atarız dediler abi. Bizim zaten dünya kapatmak gibi bi hedefimiz yok,buraya ekip toplamaya geldik, zaten yeni bi oluşumuz, burayı siz kapatın dediler. Biz de ileride vakvak oluruz dediler.

DeletedUser68297

Ziyaretçi

Bu teklifi, pazarlığı yapan kim ?

DeletedUser64878

Ziyaretçi

1- Gizli bir teklif aldık. Bahsettiğim cümleler aynı şekilde kuruldu.
2- ilk madde reddedilince bonservisimizi şizofren klanından istediler.

Olay ilerleyişi bu şekilde oldu

DeletedUser64878

Ziyaretçi
Neyse...

Olaylar bu şekilde arkadaşlar. Ayrıntı isteyene detaylı bilgi ilerleyen zamanlarda verilir.

Şimdi diyeceksiniz ki, "Kim yaptı bu teklifi?"

Cevap: sizce kim olabilir kflflföflflg

ZOOM

Baltacı

boşa uğraşmayın laf anlatamasınız onlara biz kimin ne yaptıgını cok iyi biliyoruz sayı duydugumuz oyuncularsınız bir on gün sürtüştük cok keyif aldım sizle savaşmaktan ama onlar bilmezler..

yakında görüşürüz herkes ile tartışmaya giripte canınızı sıkmayın :)