"Şövalye için Yetenek Seti" Sistemi Hakkındaki Görüşleriniz

DeletedUser41356

Ziyaretçi
eğitim süreleri eğitim aldıkça uzayacakmıdır

DeletedUser37127

Ziyaretçi
Şövalye ölünce eğitim sıfırlanacak mı?

Şövalyeyi başka bir köyün şövalyesi yapabiliyor muyuz?

DeletedUser59599

Ziyaretçi
bence güzel oldu ama eksikleri var bu oyunun age of empires tarzı artık hareketli savaşlar olsa güzel sövalyeleri biz kontrol etsek savaşın kaderini oyuncunun yetenegi belirlese?

DeletedUser38381

Ziyaretçi
tribalwars2deki sisteme benzetilmiş hatta geliştirilmiş şimdi gerçek stratejiler ortaya çıkacak oyun dengelendi.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
bence güzel oldu ama eksikleri var bu oyunun age of empires tarzı artık hareketli savaşlar olsa güzel sövalyeleri biz kontrol etsek savaşın kaderini oyuncunun yetenegi belirlese?

Siz oyunları çok karıştırmışsınız :)

DeletedUser15291

Ziyaretçi
Alethia Feneri benzeri bir özelliği yoksa fazla bir işlevi olmaz gibi.

Tanımsız

Okçu

Oyunun kendisi olmasada stratejisi ve bir cok ozelligi age of a benziyor. Ama cidden trollukten ciktigini dusunuyorum senin yaptiklarinin :)
Pek takilmasan forumda¿?¿?

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Şovalye

sürpriz buydu galiba, efsaneye benziyor heh :D yapanların ellerine sağlık ama tam bilgisi olan var mı?

deneyim kazandırırken şovalyeyi hareket ettirebiliyor muyuz?

illa pre kastırmayacaksınız dimi :(

DeletedUser60632

Ziyaretçi
Şövalye deneyimi

Bir şövalye seviye atlamak için deneyim kazanabilir. Seviye atlamak bir Beceri Puanı kazandırır ve bu puan Beceri Kitabı okumak için kullanılabilir.

Eğitim
Bir şövalye deneyim puanı kazanmak için özel eğitimler görebilir. Eğitim esnasında, şövalye savaşlara katılamaz ve bonus veremez. Eğer eğitim sırasında konuşlandığı köy fethedilirse, ölür ve bir fayda alamaz.

Bina İnşa Etme
Bir şövalye kendi köylerinizdeki bina inşaatlarını denetleyebilir. Eğer inşaatın başlamasından bitimine kadar köyde kalırsa deneyim kazanır. Deneyim miktarı bina maliyetine bağlıdır.

Saldırı
Bir şövalye saldırıda orduya liderlik ederek deneyim kazanabilir. Deneyim miktarı yenilen birimlerin miktarına bağlıdır. Kendine saldırdığında şövalye deneyim kazanmaz.

Savunma
Bir şövalye kişisel olarak köyü savunduğunda deneyim kazanabilir. Deneyim miktarı saldıran birimlerden yenilenlerin miktarına bağlıdır. Şövalye kendi birimlerinin saldırısına karşı yaptığı savunmadan deneyim kazanmaz.

Diğer oyunculara verilen destekler
Şövalye kişisel olarak diğer oyunculara verdiği desteklerden deneyim kazanabilir. Deneyim miktarı destekte geçirdiği süreye, desteklenen köydeki birimlerinin sayısına ve saldıran birimlerden yendiği birimlerin miktarına bağlıdır. Deneyim günlük olarak, şövalye savaştığında ve destek birimlerinin miktarı değiştiğinde verilir. Şövalye kendi birimlerine karşı destek verdiğinde deneyim kazanmaz.

DeletedUser15291

Ziyaretçi
Bu şovalye değil bildiğin bayrak olmuş ama şovalye olmamış.Etkileri gördüğüm kadarıyla çok sıradan.
şovalyeyi çektiğin köye saldıranın pişman olması gerekir ki şovalyenin oyunda bir ağırlığı olsun.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Bu şovalye değil bildiğin bayrak olmuş ama şovalye olmamış.Etkileri gördüğüm kadarıyla çok sıradan.
şovalyeyi çektiğin köye saldıranın pişman olması gerekir ki şovalyenin oyunda bir ağırlığı olsun.

Şövalyenim tüm yeteneklerini doğru şekilde açan birine saldır sonra bu yorumu yap. Daha 2 saat içerisinde ne çabuk etkilerini kavradın :)

kingstone

Ağır Atlı
Şövalyenim tüm yeteneklerini doğru şekilde açan brine saldır sonra bu yorumu yap. Daha 2 saat içerisinde ne çabuk etiklerini kavradın :)

saldıran taraf da şövalyenin tüm yeteneklerini doğru açıp şövalye ile saldırırsa güçler eşit mi oluyor yoksa yine savunmacıdan taraf ağır mı basıyor?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
saldıran taraf da şövalyenin tüm yeteneklerini doğru açıp şövalye ile saldırırsa güçler eşit mi oluyor yoksa yine savunmacıdan taraf ağır mı basıyor?

Bunu deneyip göreceksiniz, her şeyi biz açıklarsak o zaman neden oynuyorsunuz :)

DeletedUser15291

Ziyaretçi
Şövalyenim tüm yeteneklerini doğru şekilde açan birine saldır sonra bu yorumu yap. Daha 2 saat içerisinde ne çabuk etkilerini kavradın :)

kılıç %5 mızrakcı %5 oranlarını görünce bu yorumu yaptım.atıyorum sonrasında %25-30 etkisi olsun pek bi cazibesi yok.
Önceki A.fenerindeki gibi 10 kat bir etki yapan özellikleri varsa eyvallah haklısınız.
örneğin:
benim gibi iş güç sahibi kişiler 24 saat köylerin başında bekleyemiyoruz.ben bir müşterimle 2 saat toplantıya girdim yada bir projeyi acilen bitirip döndüğümde köyüm sizlere ömür olmuşsa hiç hoşuma gitmez doğrusu.