"Şövalye için Yetenek Seti" Sistemi Hakkındaki Görüşleriniz

DeletedUser15291

Ziyaretçi
bir arkadaş watsapdan yazmış "w35 de şovalye çok dandik pre kasıp w36 ya gireceğim" diye.şovalye konusundaki düşüncelerimde yalnız olmadığımı görmek güzel.
umarım sonraki dünyalarda şovalyenin gücü ve yetenek kazanma sisteminde düzenleme yapılır.

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Dandik değil bence guzel yanlarıda var en azından mancı illetinden kurtulmuş olduk bide daha önce basit bi sisteme sahipti sovalya sistemi simdi geliştirilebilirlik olması guzel yani bi sistemi begenmeyenleri anlamıyorum kaç gün oldu dünya açılalı ne ara denediniz ne ara sistemin işleyişini tam anlamı ile fark ettınızde begenmıyorsunuz sizleri anlamıyorum ön yargı oldugunu dusunuyorum

DeletedUser57638

Ziyaretçi
deneye deneye öğreneceğiz hangisi mantıklı diye şuan üretime gidiyorum mantıklımı değilmi oyun başında sonra belli olur :))

DeletedUser60284

Ziyaretçi
şu aşamada üretime gitmek daha mantıklı gibi duruyor ilerledikçe çözülür durumlar

DeletedUser15291

Ziyaretçi
oyun başında gerek yok köyde bina yaptıkca bir şeyler öğreniyor.neyi neye göre öğrendiğini zamanla anlayacağız.

DeletedUser15291

Ziyaretçi
Dandik değil bence guzel yanlarıda var en azından mancı illetinden kurtulmuş olduk bide daha önce basit bi sisteme sahipti sovalya sistemi simdi geliştirilebilirlik olması guzel yani bi sistemi begenmeyenleri anlamıyorum kaç gün oldu dünya açılalı ne ara denediniz ne ara sistemin işleyişini tam anlamı ile fark ettınızde begenmıyorsunuz sizleri anlamıyorum ön yargı oldugunu dusunuyorum

"mancınık illetinden kurtulmuş olduk" ibaresi herşeyi çok açık anlatıyor.bu yeni şovalye saldırı oynayan ve bi şekilde organize olabilen ve çabuk gelişen oyuncuların lehine.

okadar5

Baltacı
artık öyle olsun gece bonusu ıvırı zıvırı bi ton şey var savunmacılar için
1 full çiftlik saldırı 1 full çiftlik savunmayı kesemiyor

DeletedUser41078

Ziyaretçi
"mancınık illetinden kurtulmuş olduk" ibaresi herşeyi çok açık anlatıyor.bu yeni şovalye saldırı oynayan ve bi şekilde organize olabilen ve çabuk gelişen oyuncuların lehine.

lehine mi alehine mi bilmem ama 1 köye 2000mancılık+sovalye koyupta köyü İlah yapamıcaklar artık o bi gercek

DeletedUser15291

Ziyaretçi
lehine mi alehine mi bilmem ama 1 köye 2000mancılık+sovalye koyupta köyü İlah yapamıcaklar artık o bi gercek

işte şovalyenin anlamı da bu .askerlerinin gücüne güç katmak.ve oyuna bir denge unsuru getirmek.yanına 4-5 kişi toplayan işi gücü olmayıp 24 saat köy başı bekleyenlere karşı bir emniyet süpabı görevi görmek.hatta rakip klan içine ani op yaparak bir köy alıp onun yardımı ile bir kıtayı fethedebilmek işte şovalye dediğin bu olmalı.

yani bizde klan oynamayı seviyoruz ki 9-10 senedir bu oyunda takılıyoruz.ama emek harcadığım bir şeyin kolayca elimden gitmesinden hoşlanmam.çünki benim klan dışında da bir hayatım var.önümüzdeki dönemlerde eski fenerli şovalyenin kullanıldığı dünyalar olursa o dünyaya girerim.Olmazsa üç beş bina yapar nefsimi köreltirim.

neyse anlaşıldı frekanslar farklı konuyu uzatmanın anlamı yok.klanlara gönül veren tüm oyunculara yeni şovaleleri ile hayırlı başarılar.

DeletedUser15291

Ziyaretçi
şovalyeyi bir arkadaşımızın köyüne destek attığımızda diyelim ki %6 hammadde bonusu var.destek attığımız köyde bu bonus geçerli olacakmıdır? ya da bizim şovalyeyi ürettiğimiz köyde mi etkili olacak.

DeletedUser47551

Ziyaretçi
şovalyeyi bir arkadaşımızın köyüne destek attığımızda diyelim ki %6 hammadde bonusu var.destek attığımız köyde bu bonus geçerli olacakmıdır? ya da bizim şovalyeyi ürettiğimiz köyde mi etkili olacak.

şovalye edindiği becerileri gönderilen köyde sergileyecek köyle bi alakası yok şovalye becerisi ile alakalı anladığım kadarı ile

DeletedUser41841

Ziyaretçi
Bu şovalye garip geldi bana ya.

Kitap okuma sınırı var mı mesela?

Bulduğumuzu okuyamalı mıyım? Yoksa aynı kategoridekileri mi okumalıyım?

Bana sınır varmış gibi geliyor çünkü yeniden tanımla falan var premium istiyor.sınır olmasa koyulmaz o?

Lolde kabiliyet düzer gibi bence ama bilemedim

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Sınırsız kitap olması için şövalyenin seviyesinin sınırsız olması gerekir dostum. Eğitimde en son 24. seviye gözüküyor şövalye için..

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Süper bir sorum var. Köy kaybedilince şövalye becerileri sıfırlanıyor mu ?

DeletedUser58068

Ziyaretçi
Okçu olan dünyalarda şövalye sisteminde okçularla ilgili yetenek düzenlenebilir.

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Toplam 10 şovalye ve her bir şovalye için toplam 48 kitap vardır.. Fullediğiniz kitaptan 1 adet daha bulabilirsiniz, bulduğunuz bu kitap envanter de kalır, mevcut şovalyeniz için kullanamazsınız ama yeni şovalye için kullanabilirsiniz.

DeletedUser15291

Ziyaretçi
kitap okumuş şovalyenin bi özelliğini bulunca yuppii işte buuu diye sevinen kimse oldu mu acaba :)

DeletedUser49411

Ziyaretçi
Eğitim sonunda çıkan kitapların düzenlenmesi bayağı saçma olmuş. Kılıçı tamamladım ama hala kılıç çıkıyor. Oyunun başında 16.seviyelik kitaplar çıkıyor. Kaç gündür şövalye yerinde sayıyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
eski sistem daha güzeldi özellikler basit en azından eşya bulma heyecanı oluyordu, fenerin çok uçuk olduğu da doğru yüzdesi biraz düşürülerek devam edilebilir.