"Şövalye için Yetenek Seti" Sistemi Hakkındaki Görüşleriniz

Tanımsız

Okçu
balta %30, hafif atlı %20
kılıç ve mızrak %20 en son değerler sanırım. Çok önyargılı olduğunuzu düşünüyorum. Şövalye olmadan ne yapıyordunuz ?

DeletedUser

Ziyaretçi
mesela ben defans oynamak istiyorum sürekli atak kitabı geliyor (ya da tam tersi). kitabı değiştirmek istiyorum hop 100 premium puan (o da şansa tabi, istediğim kitap gelmeyebilir). premium puan harcatmak için güzel bir yenilik olmuş. tebrik ederim.

Tanımsız

Okçu
Şimdi burada adminlerin değil, sistemin namına konuşuyorum; sistemede şövalyenizi sürekli geliştirebildiğiniz için, yeni kitaplar sürekli gelmeye devam edecek. (bir miktar oynadığım çin biliyorum) Bir süre sonra çoğu eşyayı zaten buluyorsunuz.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Kitaplara yenileri devamlı eklenecek ve beceri ağacı genişleyecek. Bu yüzden de şövalye kendisini yenileyen dinamik bir sisteme sahip olacak.

DeletedUser15291

Ziyaretçi
balta %30, hafif atlı %20
kılıç ve mızrak %20 en son değerler sanırım. Çok önyargılı olduğunuzu düşünüyorum. Şövalye olmadan ne yapıyordunuz ?

fenerli şovalye olmayan dünyalara girmiyordum! şart mı her dünyaya girmek?
Bu yeni şovalye özellikleri ile 4 veya 5 dünyada pre kasıp sonrasında girdiğim dünyada bunları harcayıp bir şeyler yaparım die düşünüyorum :)

DeletedUser60632

Ziyaretçi
geçen yapılan anketin faydası oldu sanırım bu değişiklikte, oyuncuların fikirleriyle harmanlanıp çok güzel bir değişiklik yapılmış, kocaman bi alkış :D

Tanımsız

Okçu
fenerli şovalye olmayan dünyalara girmiyordum! şart mı her dünyaya girmek?
Bu yeni şovalye özellikleri ile 4 veya 5 dünyada pre kasıp sonrasında girdiğim dünyada bunları harcayıp bir şeyler yaparım die düşünüyorum :)

Oyun ilginiz zaten çok sınırlıymış. Oyunu bırakmanız her açıdan faydalı olur o zaman.

DeletedUser15291

Ziyaretçi
Oyun ilginiz zaten çok sınırlıymış. Oyunu bırakmanız her açıdan faydalı olur o zaman.

o sizin görüşünüz kendinize saklasanız daha uygun olur.
yeni şovalyeyi denedikten sonra ilk yazdığım yorumdaki kanaatimde değişme olmadı.bu yenisi şovalye olmamış bildiğimiz bayrak olmuş.beceri kitaplarının zaman içinde gelmesi ile şovalyenin gücü bayrak etkisinden pek fazla olmayacak.bu benim görüşüm.
şovalyeyi deneyin sonra benim düşünceme katılmazsanız.eyvallah derim.saygılar

DeletedUser58068

Ziyaretçi
Anlayamadım tek şey bir şövalye 48 yeteneğide açabiliyor mu

DeletedUser58068

Ziyaretçi
Şövalya kaç seviye oluyor maksimum 24 mü 32 mi

DeletedUser

Ziyaretçi
açamaz tabi o zaman bir esprisi olmaz :) 24 max leveli. 24 özellik açacak şimdilik.

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Sovalyelerden kültür akıyor artık isyan edecek beni artık eğitime gönderme diye :D

DeletedUser58068

Ziyaretçi
Tek yazmayan şey maksiumum kaç seviye oluyor bir şövalye neden yazmıyor destek ekibi forumda zaten yazıyor bu diyor yok kardeşim yok varsa söyleyin öğrenelim tek eksik bu maksimum kaç seviye oluyor ve bu soru en kritik soru 2 gündür 1 tane kademe basmadım bu sorunun cevabını bilmedigim için çünkü iptal etmek 150 pp istiyor