"Şövalye için Yetenek Seti" Sistemi Hakkındaki Görüşleriniz

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
35. Dünya ile birlikte aktif edeceğimiz "Şövalye için Yetenek Seti" sistemi hakkında detaylı bilgileri buradan alabilirsiniz.

Bu başlık altından görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Görüşlerinize önem ve değer veriyoruz.

Klanlar Türkiye Takımı​

Tanımsız

Okçu
Ben bunu gayet olumlu buldum.
Premium özellikler yinede etkin olacak ama artık premiumsuz hesap kalmadı. Hem bu özellik oyuna renk katacağı gibi, kimsenin girmeyeceğini düşündüğümüz bu worldte bize pre kasma fırsatı kazandiracak. :)

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Gerçekten tebrik ederim şuanki durumdan daha kötü olamayacağı için güzel bir değişiklik olacağını düşünüyorum.Dünya özelliklerini biraz daha oyuncu çekecek şekilde ayarlayabilirseniz bu değişiklikleri daha çok oyuncu görüp daha sağlıklı geri dönüşler elde edebilirsiniz bence.Emeğinize sağlık..

DeletedUser60284

Ziyaretçi
gayet başarılı bi çalısma olmuş inş verimli olur

DeletedUser49411

Ziyaretçi
Şövalyenin, eğitim süresi ne kadar? Bu konu hakkında bilgi bulamadım da.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Şövalye sistemi çok güzel olmuş. Artık bir köye fener at mancınıkla savun devri bitiyor. Çok daha stratejik hareket etmek gerekiyor. Sadece savunma ve saldırı değil köy gelişimini de etkileyecek olması, birden fazla şövalyeye sahip olma gibi hususlar oyuna zevk katacaktır.

DeletedUser43647

Ziyaretçi
Şövalye fener dışında bir işe yarar olmuş kısaca

DeletedUser49411

Ziyaretçi
Eğitim süresi de kısaymış. Güzel bir çalışma olmuş. İnşallah kısa zamanda çözeriz :)

Tanımsız

Okçu
En unutulmamasi gereken sey bina basim sureleri boyunca sovalye koyde bulunmali.
öyle cok fazla xp kasiliyo.
Ben fazla bakamadim. Mesela bi koye destek attik hangi koyun sovalyesinin istatistigi etkili oluyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
hoş bir özellik yukardada söylendiği gibi fener at mancınıkla savun olayı gitmiş hoş olmuş :)

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Keşke bir deneme şansımız olsaydı. Şimdi olayı çözene hatalı gelişim yapmayız inşallah. Birden fazla şövalye olayı aslında çok büyük bir yenilik.

DeletedUser28743

Ziyaretçi
güzel bir şey benziyor birde w35de ön kayıt olmayacakmı

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Keşke bir deneme şansımız olsaydı. Şimdi olayı çözene hatalı gelişim yapmayız inşallah. Birden fazla şövalye olayı aslında çok büyük bir yenilik.

Becerileri sıfırlayabilir, tekrar yapılandırabilirsiniz. Doğruyu bulana kadar deneme yapmanıza sistem izin verecektir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Sanırım ben sana destek atıyorum ya diyelim ki bende nasıl eğitildiyse, yani mancınığa göre mi vs vs ona göre sende iş görüyor.

Aynı şey gibi sanırım fener tak destek at :D

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Fener takıp yollamak gibi değil mi ? Mantık aynı, işleyiş biraz daha detaylı

Mantık ve işleyiş birlikte biraz daha farklı. Çünkü bu sefer bir tek fener takıp yollama değil birden çok kombinasyon takıp yollayacaksınız. Her birisi ayrı paydalarda etki edeceği için birbirini nötr etme şansı da var.