Katil Aramızda 2

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Ortalama Biri

Misyoner
Bu arada ilk oyunda suikastçı yoktu. Bu elde çok güçlü olduğunu fark ettim. Yeni güncellemede hem açık oylama için karga hem de dengeleme için suikastçıyı güçsüzleştirmeyi planlıyorum.
Oyunu oynayanlar da geri bildirim yaparsa güzel olur

SungurAlp

Markiz
Bu arada ilk oyunda suikastçı yoktu. Bu elde çok güçlü olduğunu fark ettim. Yeni güncellemede hem açık oylama için karga hem de dengeleme için suikastçıyı güçsüzleştirmeyi planlıyorum.
Oyunu oynayanlar da geri bildirim yaparsa güzel olur

Evet çok güçlü :D şuan oyun onun elinde

Ortalama Biri

Misyoner
Gece herkes eve kafası karışık şekilde gitmişti. Suikatçı @SungurAlp in arkasından dedikodu çıkarmasına sinirlenmiş olacak ki meyve bıçağı ile doğramıştı.
Kurt adam kahin olduğunu söyleyen @StayCool un kendisini ifşa edeceğini düşünüp yemişti.

Kurt adamları tebrik ederim.

3nsar

Kılıç Ustası
Çok fazla geri bildirim olucak ama ne yapıcağım konusunda o kadar kanser oldum ki anlatamam

SungurAlp

Markiz
Ya ben kendimi feda edicem diyorum, verilen oylama ile sonuç belli, bana kurt diyenleei göreyim şimdi.

SungurAlp

Markiz
Ben elimden geleni fazlasıyla yaptım, kendime oy vermedim, çünkü strafenin ne yaptığını anlamamıştım.Emin olmak istedim.Çünkü kimse kafamda net değildi.

3nsar

Kılıç Ustası
Bu oyunda benim kazanmam mucize gibi birşey köylüler çok güçlü bunun düzenlemesi lazım oynayan herkez sizi birbirinize düşürdüm yedim falan kusura bakmayın. Teşekkür ederim oyun için bu kadar hoşuma giden bir oyun olmamıştı hala kazandığıma inanamıyorum

Ortalama Biri

Misyoner
Rolleri açıklayayım
Strafe suikatçı
StayCool Kahin
Sunguralp karga
3nsar ve ölümlü dunya9 Kurt adam
Azrail muhafız
Tapates influencer (Görevi ilk tur Sunguralp in atılmasını sağlamaktı.)
Vivere köylü
Faraza diktatör
Tibelda avcı

SungurAlp

Markiz
Bu oyunda benim kazanmam mucize gibi birşey köylüler çok güçlü bunun düzenlemesi lazım oynayan herkez sizi birbirinize düşürdüm yedim falan kusura bakmayın. Teşekkür ederim oyun için bu kadar hoşuma giden bir oyun olmamıştı hala kazandığıma inanamıyorum

Tebrikler, dikkatleri iyi üstüme çektin. İyi yediniz hepiniz. Bir daha yapmayın bunu, kesin olarak toplu bu kurt demeyin sonra kurt gelir hepiniz yer, suç şüphelendiğinize kalır ve sona kalanların kafası karışır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.