Paşa Raporları

Almahara

Baltacı
Öncelikle güzen bir savaş oldu.Marry J ile yapılan savaşta destek atan RÖ klanlarının güzel bir başarısıydı iyi savundular.Marry J klanına iyi savundunuz diyemeyeceğim.Ayrıca bu esnada desteklerini atan Armageddon klanına da bir tebrik göndermek lazım.Bir sonraki opta tekrar marry J klanını savunmanız ricasıyla..Günün savunmacısı olan Marry J klanını günün saldırganı olan Paşa Klanlarını tebrik ediyorum.Güzel ve heyecanlı bir world oluyor.
Şimdilik söyleyebileceklerim bu kadar.Durmak yok yola devam.Rö ve armageddon klanlarıda istediğiniz kadar bu arkadaşları savunun bir sonraki opta daha farklı olacak.İyi eğlenceler şimdiden herkese.
Cenk
Reis merhaba kullanıcı adınız Cenk mi ? Yazı tipiniz onunkine benziyor yoksa cenk olduğunuzu anlamakta güçlük çekiyoruz

Khaos X

Okçu
Öncelikle güzen bir savaş oldu.Marry J ile yapılan savaşta destek atan RÖ klanlarının güzel bir başarısıydı iyi savundular.Marry J klanına iyi savundunuz diyemeyeceğim.Ayrıca bu esnada desteklerini atan Armageddon klanına da bir tebrik göndermek lazım.Bir sonraki opta tekrar marry J klanını savunmanız ricasıyla..Günün savunmacısı olan Marry J klanını günün saldırganı olan Paşa Klanlarını tebrik ediyorum.Güzel ve heyecanlı bir world oluyor.
Şimdilik söyleyebileceklerim bu kadar.Durmak yok yola devam.Rö ve armageddon klanlarıda istediğiniz kadar bu arkadaşları savunun bir sonraki opta daha farklı olacak.İyi eğlenceler şimdiden herkese.
Cenk
sırf tebrik icin ekstra savunma atacagız süphen olmasın ... bu farklı olacak yerine tebrik edip gecseydin daha hoş olurdu be cenk

khaos x

CenkxD

Mızrakçı
sırf tebrik icin ekstra savunma atacagız süphen olmasın ... bu farklı olacak yerine tebrik edip gecseydin daha hoş olurdu be cenk

khaos x
Sorun yok dostum.
Yazi stilimi oyun stilimi ve karakter stilimi zamanla ogrenirsiniz.Yalniz herkes buraya ona buna laf atmaya gelmis biraz daha olgulasmaya ihtiyaciniz var.Zamanla olur oda :)
Iyi oyunlar dilerim

niddaayiz

Kılıç Ustası
marj klanı kendini destekleyemez gümler.
marj klanını rö, arma ve nostra destekler
rö klanını arma ve nostra destekler
arma klanını multileri ve nostra destekler
nostra klanını artık diriliş destekler

pardon diriliş bizim klanımızdı

onlarıda jog desteklesin diyecem de

oda cumaya gitti.

khaos x gel sende cenk i destekle :)

hahahaha :)

Khaos X

Okçu
cenk istesin destekleriz de.. simdi bizim destekleri begenmez o ... ..
diriliş sizin klanınız degil ..üvey evlat muamelesi yapıyorsunuz adamlara.. oyuncuları calmaya calısmak ta nedir ..cok ayıp yaa

CenkxD

Mızrakçı
cenk istesin destekleriz de.. simdi bizim destekleri begenmez o ... ..
diriliş sizin klanınız degil ..üvey evlat muamelesi yapıyorsunuz adamlara.. oyuncuları calmaya calısmak ta nedir ..cok ayıp yaa

Beni bu kadar sevdiginizi bilmiyordum.Tesekkurler...

niddaayiz

Kılıç Ustası
aslında jog da bizim klanımız dı da sonradan yamuk yaptı:)

dünyada akıllara ziyan muhabbetler dönüyor duydukca kopuyoruz:)

bu arada diriliş aranızdaki en kaliteli klan alt klanı olsanıza?

Onur.DGN*

Kılıç Ustası
marj klanı kendini destekleyemez gümler.
marj klanını rö, arma ve nostra destekler
rö klanını arma ve nostra destekler
arma klanını multileri ve nostra destekler
nostra klanını artık diriliş destekler

pardon diriliş bizim klanımızdı

onlarıda jog desteklesin diyecem de

oda cumaya gitti.

khaos x gel sende cenk i destekle :)

hahahaha :)
Ben kendi klanıma destek atarım :) ama sana lazımsa atarım sırf büyüksün diye ezilme diye :))

Onur.DGN*

Kılıç Ustası
aslında jog da bizim klanımız dı da sonradan yamuk yaptı:)

dünyada akıllara ziyan muhabbetler dönüyor duydukca kopuyoruz:)

bu arada diriliş aranızdaki en kaliteli klan alt klanı olsanıza?
Jog sizin mi klan :) yav ben sizle hiç dib konuşmadım. Dib geldi birşeyler söyledi konuştuk hem fikir ve centilmence konuştuk. Hem fikir olduk ama dib konuşmadık ben söyledim ona da yönümüz belli değil şuan dib için erken. Yamuk çizen yok ama hayalini kuran sizsiniz :)

niddaayiz

Kılıç Ustası
Jog sizin mi klan :) yav ben sizle hiç dib konuşmadım. Dib geldi birşeyler söyledi konuştuk hem fikir ve centilmence konuştuk. Hem fikir olduk ama dib konuşmadık ben söyledim ona da yönümüz belli değil şuan dib için erken. Yamuk çizen yok ama hayalini kuran sizsiniz :)

:)
Yahu biz sizle hiç diplomasi yapmadık ki

Jog benim klanimdir diyorsam öyledir. Puhaaahaaa:)

Bu arada kitamda 3 tane jog klanı var onları ne zaman cuma yapacaksınız?

Koronali gibi neden bıraktın kitamda 3 klan?:)

Adamlar her saldırıda biz sizle muttefikiz diyorlar. Her gün onlarla uğraşıyoruz.

Ben hayatımda böyle bir Strateji görmedim.

Kınıyorum seni

Onur.DGN*

Kılıç Ustası
:)
Yahu biz sizle hiç diplomasi yapmadık ki

Jog benim klanimdir diyorsam öyledir. Puhaaahaaa:)

Bu arada kitamda 3 tane jog klanı var onları ne zaman cuma yapacaksınız?

Koronali gibi neden bıraktın kitamda 3 klan?:)

Adamlar her saldırıda biz sizle muttefikiz diyorlar. Her gün onlarla uğraşıyoruz.

Ben hayatımda böyle bir Strateji görmedim.

Kınıyorum seni

Bizden değil topla gitsin :)