Paşa Raporları

CenkxD

Mızrakçı
Neden herkes preye odaklanıp suclayıcı yorumlarda bulunuyor anlamıyorum :) Oyunculugu pre degil tecrube disiplin ve azim gösterir.Bunuda görüyor olacağız merak etme :) Sorun yok dostum oldugu gibi devam.Sende öğreniceksin zzamanla haklısın tabi :)Olan ortada tüm dünyada herşeyin farkında o yüzden eğlenmeye devam edelim.İyi oyunlar hepinizi seviyorum küçüğüyle büyüğüyle :)

İyi eğlenceler

CenkxD

Mızrakçı
Bu arada Cenk sen değilsin galiba o yazdıktan sonra en altta Cenk yazardı :)
yok ta kendisiyim ben karşıya hitap etmem gerektiği durumlarda yazarım onu.İkili konuşmalarda tekrar kendimi belli etmemin gereği yoktur.Pek globalde yazısmamıssın sanırım bilmiyorsun araştır nasıl oluyormuş onuda öğren derim daha tecrübe etmen gereken çok şey var gibi .Teşekkürler

Onur.DGN*

Kılıç Ustası
Neden herkes preye odaklanıp suclayıcı yorumlarda bulunuyor anlamıyorum :) Oyunculugu pre degil tecrube disiplin ve azim gösterir.Bunuda görüyor olacağız merak etme :) Sorun yok dostum oldugu gibi devam.Sende öğreniceksin zzamanla haklısın tabi :)Olan ortada tüm dünyada herşeyin farkında o yüzden eğlenmeye devam edelim.İyi oyunlar hepinizi seviyorum küçüğüyle büyüğüyle :)

İyi eğlenceler

Böyle düşman dost zor bulunur :)

Napolyon2.0

Yasaklı
paşada esaslı 3 klan var
oyun ortalarında alttaki 3 klan direk küme düşecek diğer 3 klanda mavi kutudaki klanlar ile birleştirilir gibi duruyor

IMG_20200812_192730.jpg

niddaayiz

Kılıç Ustası
paşada esaslı 3 klan var
oyun ortalarında alttaki 3 klan direk küme düşecek diğer 3 klanda mavi kutudaki klanlar ile birleştirilir gibi duruyor

16344 adlı eklentiyi görüntüle

Analizin çok hoşuma gitti. Tebessüm ettirdin.

Gecerliliğini kaybetmiş bir resimle hem seni hemde rakipleri biraz aydınlatayım dedim.

abc.png

Bu eski yapılanma idi.

Savastıgımız klanlar, rakip bölgesel ve rakip kıtalar arası klanlar tarafından desteklenmeye başlayınca, yeni yapılanmaya geçildi. Rakiplerimiz buna strateji diyor. Biz ise buna cesitli yorumlar yapıyoruz. Zaten anlamışsınızdır.

Yeni yapılanma düzenleme asamasında.

4 adet operasyon klanı (3'ü infaz tim, 1'i akıncı tim) ve ayrıca bölgesel 6 adet (2'si preci, 2'si muhabbetine gelen dostlar, 2'eleme hattı) tim klan olmak üzere 10 klan olarak devam edecek.

suan ortalama 30 kişiden olusan 13 klan mevcuttur. Şuanki durum yeni düzenlemelerden kaynaklıdır.

sanırım dalga geçmeye çalıştınız:)

BAŞLICA DÜŞMAN VE SAVAŞ İLANI OLAN KLANLAR.

Marj
Rö klanları
Dst klanları
13.cuma klanları ve artıkları 3 adet bölgemize koronalı gibi atılmış eski jog klanı
ve Güneydogu kıtasında bulunan büyük küçük ayırt etmeksizin tüm klanlar.

KITALAR ARASI PACKTIMIZ BULUNMAMAKTADIR.

HARİTA

cde.png

Khaos X

Okçu
paşam hic kimse müttefik degil misiniz .aman paşam yapmayın etmeyin güntürk var diriliş var ..
hepsinin arkasında paşa klanı var demediniz mi ??

niddaayiz

Kılıç Ustası
paşam hic kimse müttefik degil misiniz .aman paşam yapmayın etmeyin güntürk var diriliş var ..
hepsinin arkasında paşa klanı var demediniz mi ??

:) yahu oyundan bir habersiniz gecende ostra klanıydı sanırım jog klanı sizin klanınız demişti:)

töbe töbe.

yazısmada müttefikimiz yok seklinde bir yazı geçmiyor.

merak ediyorsanız kılavuzunuzu degiştirme tavsiyesi ile onuda yazayım.

gntrk klanı müttefikimiz. diriliş ile özel rica sonucu dip yapılmıştı ve marj klanından kacan baya bir oyuncu diriliş klanına sıgınınca diriliş ile olan s.a anlaşması nötr edilmişti.

gntrk klanı ile karsılıklı saygı olarak diplomasilerimize karışmıyoruz. VE GNTRK ÜN DİPLOMASİSİ OLAN KLANLAR EN SON BİLDİGİM KADARIYLA, ostra, rö, v.s v.s

HATTA hatırlarsan bizi arayıp telefonla senle bir saat konustuk. sen geldin bana saçma bir sekilde hem ostra yı hem rö yü hemde gntrk ü sikayet ettin 1 saat hayatından vakti sacma sapan bir sekilde caldın.

ostraya kızdın rö ye kızdın. ulen demediğini koymadın millete.

bizde sana kısa , net ve kibar bir sekilde.. devamını biliyorsun.

Yahu dostlarının arkasından konusan siz.

kıtamızdaki cücük klanı destekleyen siz.

komple birleştiniz kıtamıza destek yıgıyorsunuz..

sonrada burada ahkam kesiyorsunuz.

siz gercek misiniz?

yahu arkadaş susun artık boş boş konusmayın oyununuzu oynayın,

ayıptır yahu biraz buyuyun artık..

Onur.DGN*

Kılıç Ustası
Analizin çok hoşuma gitti. Tebessüm ettirdin.

Gecerliliğini kaybetmiş bir resimle hem seni hemde rakipleri biraz aydınlatayım dedim.

16345 adlı eklentiyi görüntüle

Bu eski yapılanma idi.

Savastıgımız klanlar, rakip bölgesel ve rakip kıtalar arası klanlar tarafından desteklenmeye başlayınca, yeni yapılanmaya geçildi. Rakiplerimiz buna strateji diyor. Biz ise buna cesitli yorumlar yapıyoruz. Zaten anlamışsınızdır.

Yeni yapılanma düzenleme asamasında.

4 adet operasyon klanı (3'ü infaz tim, 1'i akıncı tim) ve ayrıca bölgesel 6 adet (2'si preci, 2'si muhabbetine gelen dostlar, 2'eleme hattı) tim klan olmak üzere 10 klan olarak devam edecek.

suan ortalama 30 kişiden olusan 13 klan mevcuttur. Şuanki durum yeni düzenlemelerden kaynaklıdır.

sanırım dalga geçmeye çalıştınız:)

BAŞLICA DÜŞMAN VE SAVAŞ İLANI OLAN KLANLAR.

Marj
Rö klanları
Dst klanları
13.cuma klanları ve artıkları 3 adet bölgemize koronalı gibi atılmış eski jog klanı
ve Güneydogu kıtasında bulunan büyük küçük ayırt etmeksizin tüm klanlar.

KITALAR ARASI PACKTIMIZ BULUNMAMAKTADIR.

HARİTA

16346 adlı eklentiyi görüntüle

1 opta ben istiyorım kesimde geri kaldık malum :)