SCORPİON vs NOBLE SAVAŞI

katilmesqut

Yasaklı
yeni rakı yıllardır düzeyli bir ilişkimiz var seninle, sen bile anlamadıysan kime anlatabilirim ki derdimi :(

Edit-5423547

Acemi
Yani Veysel bey öncelikle sizi canı gönülden tebrik ediyorum muazzam bir hitabetiniz ve muazzam bir kitle kontrol yeteneğiniz var.Ben sizinle bu konuda baş edemem yaptığınız meslek gereği bu özellikleriniz gerçekten ön planda belli ki.Savaşın ilk başlangıcında bizim cephemize bir hazırlığınız olduğunu sizde bizde buradaki bir çok kişi de biliyordu.Burada kalkıp kasırga savaşını bahane ederek arkanızdan vurulduğunuzu belirtmeniz size karşı büyük bir antipati oluşturdu.(Defalarca bu konuyu Lord mumru burda izah etti tekrar detaya girmeyeceğim.).Savaş başladıktan sonra ilk op yapılmış alınan köyler alınmış ve bizim açımızdan stratejik bir yeri olan rise yi cezası kalktığı gibi vurduk diye bir tek zalim ilan edilmediğimiz kaldı buna da anlam veremedik bir türlü.Ne yapsaydık elimizde çiçekle surlara dayanıp rica ile mi isteseydik? Başka bir konuya atlamadan şunu da belirteyim bizim üyelerimizden de konunun aleviyle tahrik edici ve gurur kırıcı mesajlar geldi kabulümdür o konuda buradaki bazı arkadaşlara ayak uydurduğumuz için özür dileriz.
Kendiniz de belirttiniz bu bir savaş ve strateji oyunu.Sanallıktan ibaret olan bu alem için bu kadar suçlayıcı tavırlar takınmasanız sizin için daha iyi olabilir diye düşünüyorum.
Bir süre önce kendi söylemiş olduğunuz ''polemiğe gerek yok raporlarımız konuşsun'' lafına riayetinizi beklerdim ama görünen o ki başaramıyorsunuz.Zaten tartışmanın başından beri bir tutarsızlığınız vardı böyle şeylerle karşılaşmakta sürpriz olmadı benim için.
Ben buradaki bir çok oyuncu gibi çok büyük bir oyun tecrübesine sahip olmayabilirim kabul.Ama buradaki düzen gerçek hayatın bir yansıması olduğu için çokta yabancılık çekmedim.O yüzden benden size bir kardeş tavsiyesi.Siz siz olun takdir etmeyi bilin.Ama öyle göz boyamak için değil gerçekten takdir etmeyi bilin.Nasıl ben sizin üstün hitabet yeteneğinizi ve üstün kitle kontrolünüzü can-ı gönülden tebrik edebiliyorsam sizde oyunda emek veren gecesini gündüzüne katan arkadaşlarımın hareketlerini tebrik edin takdir edin.Bir iltifatın arkasına bir de sümen altı laf bağlamadan.
Son olarak belirtmek isterim ki klan üyeniz olan ve aynı zamanda meslektaşınız olan zakk (Deniz Abi) çok güzel ve iyi bir insan.Ondan feyz almanızı ve bir an önce mağdur edebiyatınızı bırakmanızı tüm kalbimle dilerim.Umarım tüm güzellikler sizinle olur.Sevgilerle :)

zek38

Acemi
Veysel Bey ben size taa ne zaman söyledim PSC de başladığımı bunu tekrar açıklamayacağım. Tekte alırız dediğiniz PSC nin ekibini bilseniz hesap sil yaparsınız buna eminim. 4 kat daha büyüksünüz tek opta ne kadar köy almanız gerektiğini ben söylemiyim ki 15 civarı köy aldık diye biz suskunluk kararı almışken burada tekrar iğnelemeler yapıp üstüne tekrar özür dileyip ne yapmaya çalıştığınıza anlam veremiyorum gerçekten. Artık bu tartışmalar bitsin sizi raporlarım kısmından takip etmek istiyorum.

GermanBaby

Baltacı
Sadece raporlar paylaşılsa kesimler gösterilse ve saygı çerçevesinde kalınsa bu forum amacına ulaşmış olurdu ne yazık ki öyle olmadı burada kimse kimseyi savaş için suçlayamaz kaçınılmaz bir olaydı ve oldu eskiyi konuşmayı bırakıp sadece kesimlerle ve raporlarla gelsek çok iyi olurdu.Bu bir oyun kazanılır veya kaybedilir bu olaylar saygı çerçevesinde olması önemli olay bu oyunu bu yüzden oynuyoruz zevk almak ve eğlenmek için ama bu tatsız olaylar ne zevk alma ne de eğlence bıraktı umarım devamı bu şekilde olmaz saygılarımla *Alp Er Tunga.

Öncelikle herkese merhaba,

Birtakım raporlar paylaşmışsınız, birtakım da şahsi düşüncem olarak içi boş diyebileceğim sözler sarf etmişssiniz. Ki bu sözlerin başında 2-3 haftada PSC ekibini w59 dan silmek sözü başta gelmektedir. İnanın en çok biz isterdik bu fütursuzca sözün arkasının dolu olmasını. Çünkü biz yıllardır çeşitli dünyalarda savaşan, bu oyunun amacını ve oynanışını bilen ve heyecanını hiç kaybetmeyen bir ekibiz.
Kısaca PSC olarak yapmış olduğumuz 1.5 operasyondan bahsetmek gerekirse, 25 köye gidilip Rise isimli ciddi emek harcayan ,ki kendisini cidden tebrik ederim ama bu denli zaman harcamaması içinde öneride bulunurum, ailecek neredeyse 24 saat online süresine sahip oyuncunuzun ana köyü ve bugün barbara düşen rexend isimli oyuncunuz köyü hariç 23 ünü almış olarak döndük. Bu gidilen 25 köyde muhtemelen bir çok içimizde kalan ve sizlerin pasif diyebileceğiniz oyuncular vardır ona hiç şüphem yok. Ancak korumak için seferber olduğunuz rise safakgucin gibi kendi ekibinizce güzel işler yapan değerli oyuncularınızdan da köyleri düşürebilmesini bildik. Hatta ve hatta oyunculuğumuzun ve tecrübemizin nişaneleri olarak 5 ila 0 ms arasındaki sürelerde mis aralarına ordu atmalar mis arasına mis atmalar gibi hareketlerimizi görüp takdir etmek yerine forumlarınızda "bu adamlar yazılımcı, bu adamlar script kullanıyor, bu adamları şikayet edin özellikle ilk 5 oyuncusunu şikayet edin, bu adamlar çok garip adamlar" diye attığınız naralar hala kulaklarımızda. Sizle ilgili bir çok yanlışı gün yüzüne çıkartırız ama konu raporlardan da çok dışarı çıkmasın. Ayrıca bu operasyonu sadece ve sadece kaç kişi düzenlediğimizi siz bizden daha iyi bilirsiniz.

Hıı unutmadan söyleyim, merak etmeyin yenilen banlar tamamen talihsizlik sonucu yenmiş olup sizin ettiğiniz şikayetlerle uzaktan yakından alakası yoktur. Biraz boşuna sevindi bazı arkadaşlarınız, ben şikayet ettikten sonra ban yemiş bunlar diyerek.

Şimdi gelelim sizlerin bir kaç gündür sürdürmüş olduğunuz, kendinizce bazı oyuncularınızın inanılmaz başarılı, bazı oyuncularınızın ise tatmin olmayı bırakın aşırı memnuniyetsiz olduğu operasyonunuza..

Siz zaten almış olduğunuz, alıp tutmuş olduğunuz, hatta alıp tutamamış olduğunuz köylerin bile raporlarını paylaşmışsınız. En çok kendi köyümü almış olduğunuz raporlar arasında görünce güldüm. O konu için bilhassa mini bir açıklama yapacağım.

Siz kesim raporlarını atmışsınız ancak operasyona kaç oyuncu ile katıldığınızı, kaç köye, kaç ordu, kaç misyoner ile geldiğinizden hiç bahsetmemişsiniz. Ben de elimde olan bazı raporları bu nedenle paylaşmak istedim.

adamgibiadam sav.png Onur Dipsiz sav 2.png Onur Dipsiz Savunma.png onur mezarlık sav.png
Samet savunma.png zek sav 2.png
Zek sav 3.png zek sav 4.png
zek sav.png

Yukarıda yapılan paylaşımlar elimde olan raporlardan sadece bazıları. Ne yazık ki 10 adet rapor ekleyebildiğimiz için sadece, kesilen misleri birazdan ekleyeceğim. Lütfen takip etmeye devam ediniz.

Öncelikle herkese merhaba,

Birtakım raporlar paylaşmışsınız, birtakım da şahsi düşüncem olarak içi boş diyebileceğim sözler sarf etmişssiniz. Ki bu sözlerin başında 2-3 haftada PSC ekibini w59 dan silmek sözü başta gelmektedir. İnanın en çok biz isterdik bu fütursuzca sözün arkasının dolu olmasını. Çünkü biz yıllardır çeşitli dünyalarda savaşan, bu oyunun amacını ve oynanışını bilen ve heyecanını hiç kaybetmeyen bir ekibiz.
Kısaca PSC olarak yapmış olduğumuz 1.5 operasyondan bahsetmek gerekirse, 25 köye gidilip Rise isimli ciddi emek harcayan ,ki kendisini cidden tebrik ederim ama bu denli zaman harcamaması içinde öneride bulunurum, ailecek neredeyse 24 saat online süresine sahip oyuncunuzun ana köyü ve bugün barbara düşen rexend isimli oyuncunuz köyü hariç 23 ünü almış olarak döndük. Bu gidilen 25 köyde muhtemelen bir çok içimizde kalan ve sizlerin pasif diyebileceğiniz oyuncular vardır ona hiç şüphem yok. Ancak korumak için seferber olduğunuz rise safakgucin gibi kendi ekibinizce güzel işler yapan değerli oyuncularınızdan da köyleri düşürebilmesini bildik. Hatta ve hatta oyunculuğumuzun ve tecrübemizin nişaneleri olarak 5 ila 0 ms arasındaki sürelerde mis aralarına ordu atmalar mis arasına mis atmalar gibi hareketlerimizi görüp takdir etmek yerine forumlarınızda "bu adamlar yazılımcı, bu adamlar script kullanıyor, bu adamları şikayet edin özellikle ilk 5 oyuncusunu şikayet edin, bu adamlar çok garip adamlar" diye attığınız naralar hala kulaklarımızda. Sizle ilgili bir çok yanlışı gün yüzüne çıkartırız ama konu raporlardan da çok dışarı çıkmasın. Ayrıca bu operasyonu sadece ve sadece kaç kişi düzenlediğimizi siz bizden daha iyi bilirsiniz.

Hıı unutmadan söyleyim, merak etmeyin yenilen banlar tamamen talihsizlik sonucu yenmiş olup sizin ettiğiniz şikayetlerle uzaktan yakından alakası yoktur. Biraz boşuna sevindi bazı arkadaşlarınız, ben şikayet ettikten sonra ban yemiş bunlar diyerek.

Şimdi gelelim sizlerin bir kaç gündür sürdürmüş olduğunuz, kendinizce bazı oyuncularınızın inanılmaz başarılı, bazı oyuncularınızın ise tatmin olmayı bırakın aşırı memnuniyetsiz olduğu operasyonunuza..

Siz zaten almış olduğunuz, alıp tutmuş olduğunuz, hatta alıp tutamamış olduğunuz köylerin bile raporlarını paylaşmışsınız. En çok kendi köyümü almış olduğunuz raporlar arasında görünce güldüm. O konu için bilhassa mini bir açıklama yapacağım.

Siz kesim raporlarını atmışsınız ancak operasyona kaç oyuncu ile katıldığınızı, kaç köye, kaç ordu, kaç misyoner ile geldiğinizden hiç bahsetmemişsiniz. Ben de elimde olan bazı raporları bu nedenle paylaşmak istedim.

Yukarıda yapılan paylaşımlar elimde olan raporlardan sadece bazıları. Ne yazık ki 10 adet rapor ekleyebildiğimiz için sadece, kesilen misleri birazdan ekleyeceğim. Lütfen takip etmeye devam ediniz.

adamgibiadam mis1.png alper mis 1.png alper mis 2.png infaz dulbırakan mis1.pnginfaz dulbırakan mis2.png Onur Dipsiz Mis 2.png onur dipsiz mis 3.png Onur dipsiz mis 4.png Onur Dipsiz Mis.png Onur İnfazbey Mis 2.png

Daha devam ediyor..

zek mis 3.png gang mis 1.pnggang mis 2.png Gang mis 3.png

Bunlar sadece ulaşabildiğim mis kesimleri. Ancak tüm sayıyı merak ediyorsanız eğer 25 in üzerinde köye gelen saldırılarda 60 adet mis kesimi gerçekleştirildi. Yani 15 köy alıp 3 ünü geri verdik kısmının içeriği biraz farklı. Hıı biraz daha detay vermek gerekirse bu kadar savunma ve mis kesimi sadece 10 kişi ile gerçekleştirdik. Yani o 2 haftada sileceğiniz klan hakkında biraz daha saygılı olursanız seviniriz.

Gelelim Veysel Bey in sadece bu koca operasyonda ben bir şeyler yaptım diyebilmek için kibir içeren bir başka hareketi olan köy aldım raporuna..

Öncesi.png Sonrası.png
Tabi siz gelmeden yorulmayın diye biz sadakati indirmiştik. Kendisi daha misleri çıkmadan ben ona girmesi gereken ara için süre vermiştim. Kendisi sağ olsun hiç yanıltmadı ve kendi ordusu ile benim misyonerimin arasına girdi. Tıpkı bir çok diplomatik hamlelerinde ve kibirli söylemlerinde olduğu gibi öngörülebilir bir hareketti.

İlk Mis.png Geri Alma.png

Kendi kendinizi kestiğiniz raporlarına maalesef erişemedim.

Öyle bölgede ne kadar oyuncu varsa klana alıp, sayıca 3 kat üstün olup ben PSC klanlarını 2 hafta silerim demesi ile olmayacağını umarım anlamışsınızdır.

Bundan sonraki süreçte her şey olabilir, sonuçta strateji oyunu oynadığımızı unutmadan, söylemlerimize dikkat ederek saygı çerçevesini bozmadan ilerlersek çok daha iyi olacaktır.

Savaşta yer alan tüm oyunculara başarılar dilerim.

Kılıcınız keskin olsun.

Eklentiler

• Öncesi.jpg
    Öncesi.jpg
    599 KB · Görüntüleme: 24

isl3nd3r

Acemi
Öncelikle herkese merhaba herkese keyifli oyunlar dilerim. Bu raporların düzenlenmesinde emeği geçen ve değerli vaktini klanımız PSC için ayıran herkese teşekkür ederim hepinizin emeğine sağlık umarım küçümsediğiniz PLUS SCORPİON klanlarının gücünü anlamanızı sağlar başarılar dilerim.

Narkoz31

Yasaklı
aynen doğru diyorsunuz bizim klana casus soktuğunuzu söylemeniz de 10 15 oyuncunun aynı anda ban yemesi de çok büyük talihsizlik yoksa sizin gibi karakter timsali bir klan için başkası düşünülemezdi.

isl3nd3r

Acemi
Merhaba saygıdeğer güzel kardeşim benim öncelikle şunu dile getireyim 10-15 kişi ban yemedi bu rakamları verirken kafanızdan uydurup yazmanız gerçekten pek komik. İkinci olarakta bu bir strateji oyunu ve casus dediğin sadece senin bildiğin köyde ki casustan ibaret değildir bunun gerçek yaşıntı ve tarih bilgin ne durumda bilemem ama bu zamana kadar gelmiş milletler ve ülkelerce casus kullanımı kılık değiştirmeler son derece yaygın ve etkili bir yöntemdir kendi güvenlik açığınızı bize mal edemezsin karakterimize laf söyleyemezsin lütfen dikkat etmeni rica ederim senden iyi oyunlar.

aynen doğru diyorsunuz bizim klana casus soktuğunuzu söylemeniz de 10 15 oyuncunun aynı anda ban yemesi de çok büyük talihsizlik yoksa sizin gibi karakter timsali bir klan için başkası düşünülemezdi.
Yine yukarıdaki yazımda dile getirmiş olduğum gibi biz bu oyunun oynanışını da iyi biliriz oyunun gerektirdiklerini de uygularız. Ancak siz belli ki bir kaç oyuncunuz hariç bu oyuna klan olarak yabancısınız. O nedenle aslında siz bu oyunda hiç olmadınız da diyebiliriz. Bu oyunda bölgedeki her oyuncuyu klana almak için çaba sarfetmezsin belirli bir çizgin olur. Eğer ki her oyuncuyu da almaya kalkarsan dost düşman demeden, doğurabileceği sonuçlara da hazırlıklı olman gerekir. Kendi tecrübesizliğinizi, dikkatsizliğinizi ve aç gözlülüğünüzün sonuçlarını başkalarına yıkmaya çalışarak sadece kendinizi bir süre daha avutmuş olursunuz.

Bu sabah 6 da yaptığınız operasyonun sonuçlarını çok kısa sürede sizlerle paylaşacağım.

Bir başka dünyada karşılaşmak dileğiyle.

BlackWidow*

Kılıç Ustası
Yine yukarıdaki yazımda dile getirmiş olduğum gibi biz bu oyunun oynanışını da iyi biliriz oyunun gerektirdiklerini de uygularız. Ancak siz belli ki bir kaç oyuncunuz hariç bu oyuna klan olarak yabancısınız. O nedenle aslında siz bu oyunda hiç olmadınız da diyebiliriz. Bu oyunda bölgedeki her oyuncuyu klana almak için çaba sarfetmezsin belirli bir çizgin olur. Eğer ki her oyuncuyu da almaya kalkarsan dost düşman demeden, doğurabileceği sonuçlara da hazırlıklı olman gerekir. Kendi tecrübesizliğinizi, dikkatsizliğinizi ve aç gözlülüğünüzün sonuçlarını başkalarına yıkmaya çalışarak sadece kendinizi bir süre daha avutmuş olursunuz.

Bu sabah 6 da yaptığınız operasyonun sonuçlarını çok kısa sürede sizlerle paylaşacağım.

Bir başka dünyada karşılaşmak dileğiyle.

içerde yakalattığınız Kamikazeleride paylaşmayı unutma kardeşim

içerde yakalattığınız Kamikazeleride paylaşmayı unutma kardeşim

Sizler paylaşırsınız zaten diye düşünüyordum da içerideki yakaladığınız bir kaç kami hariç fazla paylaşacak bir şey olmadığından ötürü sadece kami yakalama raporlarını atmak istemediniz sanırsam. Gördüğüm kadarıyla bu kadar olumsuzluğun içinde hala olumlu bir şeyler bulup bir arada kalmaya ve oyuna tutunmaya çalışıyorsunuz. Sizlere bu nedenle ayrıca saygı duyuyorum hocam.

Tüm Noble oyuncularına kolaylıklar dilerim.

Saygılarımla.