SCORPİON vs NOBLE SAVAŞI

Khaos X

Okçu
Rw oyuncu almak tamamen strateji hatası. Ha alıyorsan oluşacak tum diplomatik hamleleri önceden görmelisin
Önlem almadan sırf uyem olsun diye alirsan korumakta zorundasın...

X-Rois.

Ağır Atlı
Savunma kesimlerinde bir süre w 1.si şu anda da 2. durumda olan arkadaşımızın köylerinde yaptığımız kesimler sizinkinden kat be kat fazla. Ama oyun bu sonuçta. Kesmek var kesilmek var. Fakat tabiriniz hoş değildi. Buraya sadece köyün içini gördüğüm bakmaya değecek kesim raporlarına yer vermeye çalıştım. Hiç köy vermeden savunduğunuz için de tebrik ederim. Siz de müsait bir zamanınızda kendi raporlarınızı atabilirsiniz.

Rw'den aldığımız oyuncular konusunda ERGÜVEN* ile mutabık kalmıştık. Kendisiyle görüştüğümüz süreç boyunca ilgisi, ılımlı yaklaşımları ve samimiyeti için de ayrıca teşekkür ederim. Şahsen bu konuda bir açıklama yapacaktır. Kudret klanları tarafından baktığımda kimsenin bilmediği, tanımadığı böyle büyümüş bir klana şüpheyle yaklaşıp bu konuda önlem almak yapılması gereken bir hamleydi diyorum. Bu yüzden haklı bir savaş olacak ve bu savaş ömrümüzü bir hayli kısaltacak muhtemelen. Samimiyeti daim ettirelim, tek gayem bu. Hayırlısı olsun diyelim şimdiden :)
Savaş süresince iki tarafında keyif alıcağından şüphem Yok güzel başlayan güzel ilerleyen muhabbet sohbet ve anlayışın savaş sonundada ayni şekilde biticeğine inanıyorum kaybedenin kazananı tebrik edip gideceği bir savaş olacağına Eminim kudret kısmı olarak ayni saygı çerçevesi içinde savaşımızı vericez yenilirsek tebrik ederiz yenersek baska w ler icin basarilar dileriz olumlu yorumun icinde ayrıca tesekkur ederim

DeletedUser71518

Ziyaretçi
Rw oyuncu almak tamamen strateji hatası. Ha alıyorsan oluşacak tum diplomatik hamleleri önceden görmelisin
Önlem almadan sırf uyem olsun diye alirsan korumakta zorundasın...
Dediklerinizde haklısınız. Fakat dediğim gibi savaşımızın sebebi bu değil :)
Savaş süresince iki tarafında keyif alıcağından şüphem Yok güzel başlayan güzel ilerleyen muhabbet sohbet ve anlayışın savaş sonundada ayni şekilde biticeğine inanıyorum kaybedenin kazananı tebrik edip gideceği bir savaş olacağına Eminim kudret kısmı olarak ayni saygı çerçevesi içinde savaşımızı vericez yenilirsek tebrik ederiz yenersek baska w ler icin basarilar dileriz olumlu yorumun icinde ayrıca tesekkur ederim

Ben de teşekkür ederim. Sizi yenmekten ziyade ilk dünyamız olduğu için güzel bir ekip izlenimi bırakmak istiyoruz. Bu yüzden bir aksilik olmazsa son baltamıza, kılıcımıza kadar kendimizi göstermek istiyoruz. Bu yüzden olabildiğince keyif alacağımı düşünüyorum. Sizle de ufak da olsa bir geçmişimiz oldu zaten :D

Bu başlık konusunu da çok saptırdım özürlerimi sunarım foruma. Son bir şey diyeyim. Biraz önce gelen bir bilgiye göre AZTEK klanları da bize savaş açacakmış. Biz ne ettik bu kadar millete ya :confused: :D

X-Rois.

Ağır Atlı
Dediklerinizde haklısınız. Fakat dediğim gibi savaşımızın sebebi bu değil :)

Ben de teşekkür ederim. Sizi yenmekten ziyade ilk dünyamız olduğu için güzel bir ekip izlenimi bırakmak istiyoruz. Bu yüzden bir aksilik olmazsa son baltamıza, kılıcımıza kadar kendimizi göstermek istiyoruz. Bu yüzden olabildiğince keyif alacağımı düşünüyorum. Sizle de ufak da olsa bir geçmişimiz oldu zaten :D

Bu başlık konusunu da çok saptırdım özürlerimi sunarım foruma. Son bir şey diyeyim. Biraz önce gelen bir bilgiye göre AZTEK klanları da bize savaş açacakmış. Biz ne ettik bu kadar millete ya :confused: :D

Aztek ayıp etmiş bak :)

CokSevdimAbi

Yasaklı
Beiseru
adını bıle soylmek ıstemıyorum nedenını acıklayım senle gecenkı konusmamızda froma hıcbırsey paylasım yapılmıcak dengesız konusan uyelerım oldu uyardım bır daha olmucak from kullanılmıcak dıye anlastk ve bende burda from sılınsın dıye ıstekde bulundum konusmalar bıtsın tatsızlıklar kalksın 2 tarafda yazmasın dıye sonra op yaptık gelıp buraya boyle kestık boyle yaptık dıye paylasım dahı yapmadım ama goruyorum kı sen telefonda farklı burda farklı ısler cevıren dısardan bakıldımı usluplu bır egıtmene benzıyorsun ama bır sozun bır sozunu tutmayan bır kısılıksın sonra herkese mavı boncuk dagıtmaya kalkarsan herkesde gercek yuzunu gorunce halıyle o dagıttıgın mavı boncuklar herkese gelıyor su oyunda sunu unutma yaptıgın yazdıgın her kelıme her hareket unutmakı o kısıye ulasıyor dagıttıgın boncuklar orada kalmıyor fromda uslubunu guzel kullanıp mılletı etkılemekle olmuyor sozunun erı bır ınsanda olmak gerektırdıgını unutma bu dunyada sılecez bunuda unutma sana dost demek ıstemıyorum cunku lafının arkasında durmayan bır ınsanla dost olunmaz onun ıcın buda sana ders olsun bır sonrakı dunyadada delıkanlıca oynarsın .

zek38

Acemi
bir şeyin doğru ya da yanlış olduğunu kalabalık taraf belirlememeli, çok yanlış bir düşünce :)
Kalabalık taraf doğru demiyorum ki bu kadar adamın hoşlanmama sebepleri farklı farklı. Algı yaparak insanlara olayları başka şekilde anlatmak bizim takıldığınız nokta. Raporları paylaşırken bile şeffaf değiller. O paylaşılan raporların sonuçlarını hepimiz biliyoruz ama sizler sadece bize karşı cepheden baktığınız için kötü bir kimlik oluştu. Bunu başaran Veysel Beyi tebrik ederim. Eğlenmek için güzel dostlar kazanmak için girdiğimiz Wordde bu duruma düşeceğimizi bilsek inanın kesinlikle başlamazdık.

DeletedUser71518

Ziyaretçi
Raporları paylaşırken sadece kendi kestiklerimi paylaştım diye mi şeffaf değilim yani :D Tayfun Bey, tartışma yaratacak konuşmalardan kaçınalım diye görüştük o gün. Foruma rapor da mı atmayalım yani. Siz hiçbir şey demeden istatistiklerde görünmeyen kaybettiğimiz 6 köy daha olduğunu kendim buradan söylemiştim. Son durumda istatistikler 33-17 PSC lehine. Bunu söylemekten de çekinmiyorum.

Aranızda çok güzel arkadaşlar var. Saygı duyuyorum gerçekten onlara. Ama bazıları rapor paylaşınca veya beni görünce bile farklı moda bürünüyor. Mümkün mertebe susayım diyorum. Ben sustukça her sözümden bir şeyler çıkarıp saldırmaya çalışıyorsunuz.

zek38 operasyon yediğimiz gün PSC'ye geçip hemen sonrası savunma komutanı oldun. Bak bu manidar. Dün burada istatistikleri eksik gösteriyorsunuz diye bana söz söyleyen diplomatınız Lord Mumru'nun aşağıdaki görselleri de manidar üstelik. Siz elinizdeki her şeyi bana saldırmak için kullanarak ortaya döküyorsunuz. Ben başka dünyalarda da oynayacaksınız, yüzünüz olsun diye susuyorum. Böyle oyun tarzı bana göre değil işte. Dünyada tanıdıklarınız, çevreniz çok fazla olabilir. Ama seviyeli bir oyun göstermediniz.

Az çok bu oyunu oynamayı bilen herkes başlangıç kayıplarımızın fazlalığına rağmen birebirde PSC'nin bize karşı dayanamayacağını bilir. Şimdiye kadarki tüm mesajlarım bir yana bu mesajımı kırıcı olması için yazdım. Forum ahalisinden ve PSC içindeki güzel olan insanlardan özür dilerim. Strateji, diplomasi içeren bu oyunu siz çok yanlış anlamışsınız.

katilmesqut

Yasaklı
doğru dediğimiz şey zaten kalabalıklarca onaylanmış benimsenmiş sonrasında öğretilmiş sayıca fazla bir grubun (belki kabaca bir toplum ya da topluluğun) çıkarına uygun yararlı düşüncelerdir özünde. iyi kötü doğru yanlış saydığımız şeyler ahlak kuramı bazında edindiğimiz soyut kazanımlar ve evrensel ortak bir bilince sahip. aykırı, azınlık, anarşik ya da özgün bilince sahip insan(lar) (artık ne derseniz) bu kuramları reddedebilir ki bence iyi de yapar ama aynı zamanda içerdiği kavramları da reddetmiş olur. onçün arkadaşın kurduğu cümle çok da yanlış sayılmaz bence

Narkoz31

Yasaklı
doğru dediğimiz şey zaten kalabalıklarca onaylanmış benimsenmiş sonrasında öğretilmiş sayıca fazla bir grubun (belki kabaca bir toplum ya da topluluğun) çıkarına uygun yararlı düşüncelerdir özünde. iyi kötü doğru yanlış saydığımız şeyler ahlak kuramı bazında edindiğimiz soyut kazanımlar ve evrensel ortak bir bilince sahip. aykırı, azınlık, anarşik ya da özgün bilince sahip insan(lar) (artık ne derseniz) bu kuramları reddedebilir ki bence iyi de yapar ama aynı zamanda içerdiği kavramları da reddetmiş olur. onçün arkadaşın kurduğu cümle çok da yanlış sayılmaz bence
kardeşim ölürsün bırak şu mereti

Şair burada ne anlatmak istemiş kral ne bu