SCORPİON vs NOBLE SAVAŞI

Evet sevgili savaş takipçileri bugün sabah 06.00 sularında Noble Klanının sevgili, bazılarının saygılı olduğu konusunda biraz tereddütlüyüz ama canları sağolsun, bir o kadar da umut dolu oyuncuları tarafından düzenlenen operasyonla ilgili sizleri biraz bilgilendirmek istiyorum. Sabah sabah karşılaştıkları bir takım kırmızı raporlar neticesinde arkadaşların bazıları duruma sinirlenmiş olsa gerek ki bu forumda tatlı hararetlenmeler yaşandı. Olsun olsun tuzu biberi diyelim. Saygı çerçevesini bozmadığı sürece hiç bir problem teşkil etmez.

Arkadaşlar sağ olsunlar içimizden bir arkadaşa, ki bu arkadaş Noble klanı oyuncularının; multi kullanımı yaptığını düşündükleri oyuncumuz olur kendileri, ban süresinin bitiminin ardından (bizim rise isimli arkadaşa aynı durumu yaptığımız için arkamızdan neler söylendiğini döküp indirmeyeceğim buraya), çok kalabalık bir operasyon düzenlediler. Ellerine kollarına sağlık Allah zeval vermesin onlara iyi ki de düzenlemişler. Neden iyi ki düzenlemişler diyorum, çünkü tekrar sağ olsunlar bu arkadaşımızı hem savunmacı olarak hem de toplam olarak yendiğin rakipler de 1. sıraya yerleşmesini sağladılar. Hatta klanımız içinde bir takım kavgalar bile çıktı bu operasyon yüzünden, hangimiz günün destekçisi olacağız diye baya bir tartıştık. Ayrıca klan olarak yendiğin rakiplerde savunma ve toplam 2. sıraya oturmuş durumdayız. Tekrar teşekkürlerimizi sunarım.

Savunma.png Toplam.png
Klan Savunma.png Klan Toplam.png

Şimdi bu güzel tabloda emeği geçen tüm Noble klanı oyuncularına tekrar teşekkürlerimi sunar, onlarında müsadeleri ile yukarıdaki rönesans tablosunun detaylarını paylşamak isterim.

001 - Beiseru Sav 1.png 001 - Chaim Sav 1.png 002 - Kasimcan Sav 1.png 002 - Proa Sav 1.png 002 - Traxex Sav 1.png 003 - Blackwidow sav 2.png

Tabi ki devamı geliyor...

003 - BlackWidow Mis 3.png 003 - Blackwidow Mis 4.png
005 - Kalmer Mis 1.png 005 - Kalmer Mis 2.png

2 köy arkasına misyoner çıkılarak geri alındı ama tabiki sadakat inmişti yine biraz kendilerini kestiler. Lütfen kusura bakmayınız bu konuda biraz tadını kaçırdık biz de farkındayız.

Umarım sizler de devam eden savaşımız da eğlenmeyi sürdürüyorsunuzdur. Lütfen bu konu da içiniz rahat olsun çünkü emeğiniz büyük hakkınız çok. Biz sizler ile savaştığımız için çok mutluyuz.

Tüm savaş takipçilerine iyi seyirler, Tüm Noble klanı oyuncularına başarılar dilerim.

PSC ailesinin tüm değerli üyelerine burada emeklerinden ötürü teşekkür ederim.

Saygılarımla,

Lord Wantedboy

zek38

Acemi
Ahh sabırsız Zekicim, Sebo kardeşimin emeğine buradan teşekkür etmek yetmez onu yeni rakıya boğmayı düşünüyorum da, senin buradaki etkini tam olarak anlayamadık biz özel teşekkürü hakedecek tam olarak ne yaptın acaba :D
Savunma Komutanı kim kardeşim bi bak plan proje kimin elinden çizilmiş nasıl bi yol izlenmiş kim yada kimler karar vermiş :D

BlackWidow*

Kılıç Ustası
Biraz noble de suskunluk var oda bizi 2 haftaya silmis olacaklari icin konusmuyor kendilerini cin klani sandi galiba herkesi su kadarda sileriz diyorlar
Senin başka işin gücün yok mu bize sarıyorsun :D mesela gidip kudret abilerine ağlamaya devam edebilirsin nolur bizi kurtarın diye ☺️

forum timi geliyor hazır ol alperen hayatının hatasını yaptın ipleri salacak şimdi 5 10 kişi saldıracaklar:D

Alt yazı bilginde paylaşmış olduğun videodan anlaşılacağı gibi bir konuyu tartışabilme seviyen, bir strateji oyunundaki duruşun ve saygısızlığın apaçık ortada. İnan senin gibi, kaliteli bir savaşın ve üzerine yorumların yapıldığı bu forumun seviyesini düşüren insanlar için arkadaşlarımızın hazırladığı çok güzel videolar var ama klanınızda saygıyı hakkeden ve hala karakterli duruşunu bozmayan oyuncular için bu videoların burada paylaşılmasını istemiyoruz.

Daha fazla bu forumda konuşmayı gerektirecek bir şey olmadığından ötürü;

Hesap sil listenizi paylaşırsanız biz de bir an önce saygımızı göstererek bırakılan köyleri toplamaya başlarız.

Bundan sonra başlayacağınız dünyayı ve kişi sayısını belirtirseniz, tüm şartlar eşit şekilde karşınıza gelerek, yine sizlere elimizden geldiğince keyif vermeye çalışırız.

Duruşunu bozmayan tüm Noble Klanı oyuncularına savaşta göstermiş oldukları çabalarından ötürü teşekkür eder, PSC ailesi olarak saygılarımızı sunarız.

Lord Wantedboy

Narkoz31

Yasaklı
neyse arkadaşlar son yazımı yazıyorum size.yoruldum size laf anlatmaya çünkü.

telefon görüşmesini kayıt altına alıyorsunuz bu 1.(yok şöyle böyle diye açıklama yapıpta yormayın adamı cevap vermiyorum daha baştan yazıyorum bu yaptığınız hareket çok boktan bir hareket bunu yapan adama asla güven olmaz.)o zamanlar düşman da değildik kin nefret yoktu aramızda.
2.si biz gerekirse yenilelim diye konuşupta yenilmemek için her türlü şeyi yapmanız çok tutarsız bu 2.kudretten destek aldınız derim yalanlarsınız belki de almamışsınızdır ama ihtimal vermiyorum çünkü yaptığınız hareketlerden dolayı güven vermiyorsunuz.diplomasiyi söylemiyorum bile.
3.sü beiseru arkadan vurdular dedi bak bura da haklısınız haklıya haklı derim fakat sonra arkadan vurma lafının hainlik olmadığını açıkladı sizi savundu gene düzeltti söylediği lafı kimse sizi hainlikle suçlamadı.
4.sizi 2 3 hafta da sileriz lafı sizi rahatsız etmiş olabilir ama sayısal olarak üstünüz ve o sıra op yaptık 15 köyün 12 si biz de kaldı üstüne hafifleri yolladınız şahsız bayağı ordunuzu kestik.böyle düşünmemiz normal belki silemezdik o ayrı organize bir ekipsiniz.bizim klan toplama klan bu dünya da kuruldu.şimdi bu lafın üstüne siz sürekli aşağılayıcı tahrik edici sözler söylerseniz imalı imalı bir de bize saygısız derseniz olmaz ben saygısızlık yapmayan kimseye saygısızlık yapmamaya çalışırım yaptığım saygısızlığı saygılı bir şekil de belirten olursa haklısın der özürümü de dilerim benim saygısızlığım olmuş olabilir.
5.ben size multici dedim arkadaşınız açıkladı ben de inanmadığımı belirttim.tamam burda tek saygısızlık yapan ben olabilirim ama sizin saygısızlıklarınız daha fazla.(daha fazla) 2 kere yazıyorum.sürekli laf atıyorsunuz saygı bekliyorsunuz.

düşündüğüm bir şey daha var bu en beteri ve hatta whatsapp grubumuz da bile casusunuz olduğunu düşünüyorum sürekli kayıtları açtırmayın cart curt diyorsunuz.konuşup muhabbet ettiğim arkadaşlarımdan bile şüphe ediyorum çünkü beiseru hariç kimseyi tanımıyorum.casus olsa bile değilmiş gibi davranmaya devam ediyorum.bu sizin ayıbınız casusluk önceki dünyalar bla bla demeyin casusluk hainliktir benim gözüm de temiz oyun oynayan bir klan casusluk yapmaz.

adam gibi oyununuzu oynasaydınız madem biz saygısızdık saygılı cevap verseydiniz biz saygısız olarak kalsaydık ama işte telefondaki görüşmeyi kayıt etme işin en boktan kısmı biz sizin samimiyetinize güvenip birine bir lafta atıfta bulunsak siz bunu hemen kullanmak isteyecektiniz size hain demek istemiyorum.belki de yapmazdınız ama işte güven meselesi size nasıl güvenebiliriz çakışıyorsunuz.

bir şey daha duydum kudret sizin yanınıza gelmeseydi bazı oyuncuları toplayıp kafa oyuncularla kudrette oynayacakmışsınız.emin olmadığım şeyi burda söylemek istemezdim kanıtı olan arkadaş zamanı gelir kanıtı ortaya koyar.şimdi siz algı yapmaya devam etmeyip bir kere olsun dürüst olursanız sevinirim sanmıyorum ne yazık ki hiç kusura bakmayın.her söylenen laftan bir anlam çıkarıp vurmaya çalışmak hainlik kalleşlikten başka bir şey değildir tutarsızlık yapılmıyor en azından.

bu arada imzamda ki videoya bile laf atan arkadaş bana saygısızlık yapmadıysan üstüne alınmana gerek yok dostum.oyundan soğuttunuz gerçekten soğuma sebebim hesap silme değil köy kaybetme değil sizsiniz malesef.

Narkoz31

Yasaklı
son olarak boşa yazdığımı biliyorum size cevabı isterse beiseru versin noble klanı onun klanı benle alakası yok klana zararım olduysa çıkabilirim de problem yok.