SCORPİON vs NOBLE SAVAŞI

ZIBARTAMAN

Yasaklı
Her cümlen belkide değildir diye başlıyor yada bitiyor. Bilmeden konuşmak istemem saygısızlık yapmak istemem diyip herkesten çok konuşuyor herkesten çok saygısızlık yapıyorsun. Kendinle çelişen birisi ayrıca hem çok hemde boş konuşan bir oyuncu görüyorum karşımda şu an. Yani kendi söylediklerini kendinde bilmiyorsun. Bişr-i Haf ' inin senin gibi kişiler için çok sevdiğim bir lafı vardır. '' İki şeyden kaçın: “Çok yemekten ve çok konuşmaktan.” Sağlığına zararlı kardeşim. Mağlubiyetin bahanesi zaferin eğlencesi bitmez ondan sen yaz bahane biz eğlenmemize devam ediyoruz..

Edit-5423547

Acemi
neyse arkadaşlar son yazımı yazıyorum size.yoruldum size laf anlatmaya çünkü.

telefon görüşmesini kayıt altına alıyorsunuz bu 1.(yok şöyle böyle diye açıklama yapıpta yormayın adamı cevap vermiyorum daha baştan yazıyorum bu yaptığınız hareket çok boktan bir hareket bunu yapan adama asla güven olmaz.)o zamanlar düşman da değildik kin nefret yoktu aramızda.
2.si biz gerekirse yenilelim diye konuşupta yenilmemek için her türlü şeyi yapmanız çok tutarsız bu 2.kudretten destek aldınız derim yalanlarsınız belki de almamışsınızdır ama ihtimal vermiyorum çünkü yaptığınız hareketlerden dolayı güven vermiyorsunuz.diplomasiyi söylemiyorum bile.
3.sü beiseru arkadan vurdular dedi bak bura da haklısınız haklıya haklı derim fakat sonra arkadan vurma lafının hainlik olmadığını açıkladı sizi savundu gene düzeltti söylediği lafı kimse sizi hainlikle suçlamadı.
4.sizi 2 3 hafta da sileriz lafı sizi rahatsız etmiş olabilir ama sayısal olarak üstünüz ve o sıra op yaptık 15 köyün 12 si biz de kaldı üstüne hafifleri yolladınız şahsız bayağı ordunuzu kestik.böyle düşünmemiz normal belki silemezdik o ayrı organize bir ekipsiniz.bizim klan toplama klan bu dünya da kuruldu.şimdi bu lafın üstüne siz sürekli aşağılayıcı tahrik edici sözler söylerseniz imalı imalı bir de bize saygısız derseniz olmaz ben saygısızlık yapmayan kimseye saygısızlık yapmamaya çalışırım yaptığım saygısızlığı saygılı bir şekil de belirten olursa haklısın der özürümü de dilerim benim saygısızlığım olmuş olabilir.
5.ben size multici dedim arkadaşınız açıkladı ben de inanmadığımı belirttim.tamam burda tek saygısızlık yapan ben olabilirim ama sizin saygısızlıklarınız daha fazla.(daha fazla) 2 kere yazıyorum.sürekli laf atıyorsunuz saygı bekliyorsunuz.

düşündüğüm bir şey daha var bu en beteri ve hatta whatsapp grubumuz da bile casusunuz olduğunu düşünüyorum sürekli kayıtları açtırmayın cart curt diyorsunuz.konuşup muhabbet ettiğim arkadaşlarımdan bile şüphe ediyorum çünkü beiseru hariç kimseyi tanımıyorum.casus olsa bile değilmiş gibi davranmaya devam ediyorum.bu sizin ayıbınız casusluk önceki dünyalar bla bla demeyin casusluk hainliktir benim gözüm de temiz oyun oynayan bir klan casusluk yapmaz.

adam gibi oyununuzu oynasaydınız madem biz saygısızdık saygılı cevap verseydiniz biz saygısız olarak kalsaydık ama işte telefondaki görüşmeyi kayıt etme işin en boktan kısmı biz sizin samimiyetinize güvenip birine bir lafta atıfta bulunsak siz bunu hemen kullanmak isteyecektiniz size hain demek istemiyorum.belki de yapmazdınız ama işte güven meselesi size nasıl güvenebiliriz çakışıyorsunuz.

bir şey daha duydum kudret sizin yanınıza gelmeseydi bazı oyuncuları toplayıp kafa oyuncularla kudrette oynayacakmışsınız.emin olmadığım şeyi burda söylemek istemezdim kanıtı olan arkadaş zamanı gelir kanıtı ortaya koyar.şimdi siz algı yapmaya devam etmeyip bir kere olsun dürüst olursanız sevinirim sanmıyorum ne yazık ki hiç kusura bakmayın.her söylenen laftan bir anlam çıkarıp vurmaya çalışmak hainlik kalleşlikten başka bir şey değildir tutarsızlık yapılmıyor en azından.

bu arada imzamda ki videoya bile laf atan arkadaş bana saygısızlık yapmadıysan üstüne alınmana gerek yok dostum.oyundan soğuttunuz gerçekten soğuma sebebim hesap silme değil köy kaybetme değil sizsiniz malesef.
Samimi söylüyorum vazgeç kanka manyak olursun bak :D yani sizin gözünüzde biz yazılımcı olduğumuz için WhatsApp grubunuza bile casus sokmuş olabiliriz bizde tam takip edemiyoruz içimizde çok derin hackerlar var.Ama en cokta klan liderimizin hakkına giriyorsunuz ben ona üzülüyorum.Aradaki SA bitene kadar bir casus bile attirmadi "karsimizdakiler kaliteli insanlar anlaşmaya sadık kalacaz" dedi yanılmış.Ha bu arada 15 köye gelip 12 köy aldiginizi kim söylediyse güzel yemiş seni.Bizim sayabildigimiz 15 köyde patlayipta nasıl buna inanabiliyorsunuz gerçekten garip

Cirilla Fiona

Mızrakçı
neyse arkadaşlar son yazımı yazıyorum size.yoruldum size laf anlatmaya çünkü.

telefon görüşmesini kayıt altına alıyorsunuz bu 1.(yok şöyle böyle diye açıklama yapıpta yormayın adamı cevap vermiyorum daha baştan yazıyorum bu yaptığınız hareket çok boktan bir hareket bunu yapan adama asla güven olmaz.)o zamanlar düşman da değildik kin nefret yoktu aramızda.
2.si biz gerekirse yenilelim diye konuşupta yenilmemek için her türlü şeyi yapmanız çok tutarsız bu 2.kudretten destek aldınız derim yalanlarsınız belki de almamışsınızdır ama ihtimal vermiyorum çünkü yaptığınız hareketlerden dolayı güven vermiyorsunuz.diplomasiyi söylemiyorum bile.
3.sü beiseru arkadan vurdular dedi bak bura da haklısınız haklıya haklı derim fakat sonra arkadan vurma lafının hainlik olmadığını açıkladı sizi savundu gene düzeltti söylediği lafı kimse sizi hainlikle suçlamadı.
4.sizi 2 3 hafta da sileriz lafı sizi rahatsız etmiş olabilir ama sayısal olarak üstünüz ve o sıra op yaptık 15 köyün 12 si biz de kaldı üstüne hafifleri yolladınız şahsız bayağı ordunuzu kestik.böyle düşünmemiz normal belki silemezdik o ayrı organize bir ekipsiniz.bizim klan toplama klan bu dünya da kuruldu.şimdi bu lafın üstüne siz sürekli aşağılayıcı tahrik edici sözler söylerseniz imalı imalı bir de bize saygısız derseniz olmaz ben saygısızlık yapmayan kimseye saygısızlık yapmamaya çalışırım yaptığım saygısızlığı saygılı bir şekil de belirten olursa haklısın der özürümü de dilerim benim saygısızlığım olmuş olabilir.
5.ben size multici dedim arkadaşınız açıkladı ben de inanmadığımı belirttim.tamam burda tek saygısızlık yapan ben olabilirim ama sizin saygısızlıklarınız daha fazla.(daha fazla) 2 kere yazıyorum.sürekli laf atıyorsunuz saygı bekliyorsunuz.

düşündüğüm bir şey daha var bu en beteri ve hatta whatsapp grubumuz da bile casusunuz olduğunu düşünüyorum sürekli kayıtları açtırmayın cart curt diyorsunuz.konuşup muhabbet ettiğim arkadaşlarımdan bile şüphe ediyorum çünkü beiseru hariç kimseyi tanımıyorum.casus olsa bile değilmiş gibi davranmaya devam ediyorum.bu sizin ayıbınız casusluk önceki dünyalar bla bla demeyin casusluk hainliktir benim gözüm de temiz oyun oynayan bir klan casusluk yapmaz.

adam gibi oyununuzu oynasaydınız madem biz saygısızdık saygılı cevap verseydiniz biz saygısız olarak kalsaydık ama işte telefondaki görüşmeyi kayıt etme işin en boktan kısmı biz sizin samimiyetinize güvenip birine bir lafta atıfta bulunsak siz bunu hemen kullanmak isteyecektiniz size hain demek istemiyorum.belki de yapmazdınız ama işte güven meselesi size nasıl güvenebiliriz çakışıyorsunuz.

bir şey daha duydum kudret sizin yanınıza gelmeseydi bazı oyuncuları toplayıp kafa oyuncularla kudrette oynayacakmışsınız.emin olmadığım şeyi burda söylemek istemezdim kanıtı olan arkadaş zamanı gelir kanıtı ortaya koyar.şimdi siz algı yapmaya devam etmeyip bir kere olsun dürüst olursanız sevinirim sanmıyorum ne yazık ki hiç kusura bakmayın.her söylenen laftan bir anlam çıkarıp vurmaya çalışmak hainlik kalleşlikten başka bir şey değildir tutarsızlık yapılmıyor en azından.

bu arada imzamda ki videoya bile laf atan arkadaş bana saygısızlık yapmadıysan üstüne alınmana gerek yok dostum.oyundan soğuttunuz gerçekten soğuma sebebim hesap silme değil köy kaybetme değil sizsiniz malesef.
Öncelikle garip birisin, kendi kendine kurup kendi kendini telaşa düşürüyor sonra bizi suçluyorsun. "Telefon görüşmesi kayıt altında/edildi" bu lafa bile bu kadar kurgu yaptıysan yazık kafana. Şuan arayıp herhangi bir şirketten (hat sağlayıcı şirketler) kayıtları alma şansına sahipsin. Bunun için belge izin vb. şeyler illaki gerekiyor ama burada kastedilen şey "onların biz istesekte istemesekte kaydedildiği" kısmı. Ayrıca sen farkında olsan da olmasanda günümüz telefonlarının bir çoğu görüşmeleri kaydediyor (kendi önbelleklerine yahut normal dahili hafıza kısmına) ve bu istemli olarak kullanılan bir sistem olmayabiliyor.

Ek olarak wp grubuna bile casus giriyorsa bunun bizim "karakterimiz" ile bi alakası olamaz. Eğer bi "karaktersizlik" arıyorsan laflarına dikkat etmeyen kendine dönüp bakmanı tavsiye ederim. Altı üstü bir oyun için karakter eleştirisi yapabilecek birisi değilsin hiç kimse değil ama bunu deneyecek kadar karaktersizim diyorsan orası ayrı.

Kudret meselesine gelince, onlardan aldığımız veya almadığımız destek sizi hiç ilgilendirmez. Doğru diplomasi kullanıp siz de destek alabilirdiniz eğer olay destek almaksa. Yerinizde oturup "bunlar az ya biz bunları yeriz tek başımıza" tavırlarına girmek yerine diplomasinize daha fazla ağırlık vermiş olsaydınız belkide durumunuz çok farklı olacaktı. Yeni kurulmuş bir klansınız, belki klan yönetiminiz yeterince tecrübeli değiller (yönetim kısmında) ama bunlar size karşı tarafa laf atma yada aşağılama hakkı vermez. Savaş başlangıcından önce belirlenen bir haftalık süreçte içimizden kim "casus atalım en azından köyleri görürüz" dese bile karşı çıkan klan liderimiz sürekli sizi savunurken bu lafları hak edecek hiç bir hamle yapmadık.

Zeki bir maymundan hallice bazı arkadaşların ortalığı karıştırmak için "çamur at izi kalsın" politikasına yem olup bizimle takışmamanızı öneririm.

Edit-997395

Yasaklı
Sen anca kudret abilerini yalarsın Aslan parçası boş yapma tek op yaptık ertesi gün kudret döndü bize bana burda boş edebiyat yapma kudret etkeni olmasa içinizden geçiceğimizi herkes biliyordu ötede havlamaya devam et gereksiz.

Ben seni nerden taniyorum ya :D Sende beni taniyormusun ? :D

Bu arada kimse bize Noble'ye vurun falan demedi . Bizde kimse bize Noble'ye vurun dedi diye sizinle savaşa girmedik . Klanimiz oyuncularinin bir çoğu barbar alip geliştirmekle ugraşıyordu , bu durum hoşumuza gitmediği için sizin savaşınızın bitmesini bekleyemedik . Kudretin haritası gereğince o bölgeye girmesi de şarttı zaten . Birbirinize iltifatlar etmenize gerek yok yani . Kimse için savaşa girmedik :)

BlackWidow*

Kılıç Ustası
Ben seni nerden taniyorum ya :D Sende beni taniyormusun ? :D

Bu arada kimse bize Noble'ye vurun falan demedi . Bizde kimse bize Noble'ye vurun dedi diye sizinle savaşa girmedik . Klanimiz oyuncularinin bir çoğu barbar alip geliştirmekle ugraşıyordu , bu durum hoşumuza gitmediği için sizin savaşınızın bitmesini bekleyemedik . Kudretin haritası gereğince o bölgeye girmesi de şarttı zaten . Birbirinize iltifatlar etmenize gerek yok yani . Kimse için savaşa girmedik :)
51’den :D bi gece miss çıkmıştım köye görevdeyim uğraştırma demiştin bende iptal etmiştim :DD

CokSevdimAbi

Yasaklı
Biraz geciktirsek de ilk operasyonumuzu yaptık. Dönen mislerle köy alımlarımız da devam ediyor :) Kudret klanından saldırılar almasaydık PSC'yi tahminimce 2 haftada, en fazla da 3 haftada w59 sahnesinden uzaklaştırmış olurduk :D

evet bızı 3 haftaya ugurlamaya calısan arkadaslar 3 opda 3 evetle gonderıyoruz bu arada w60 a hazırlanırsanız arayın mutlaka orayada gelelım birde sımdıden hatırlatayım bu oyunda toplama klanla bır yere kadar gıdersın kordınenız olmaz dıger wordlerdede aynı sekıl devam edersınız umarım bızım gıbı 15 kısı ıle gırın o zaman daha farklı olur bırde herkeze mavı boncuk takıp telefonda farklı fromda baska uyelere baska konussursanda tutunamazsın onun ıcın net olacaksın bu oyunda buda bır baslangıc Beiseru boyle devam et sen basarı yakalıcaksın bırgun buna ınanıyorum her ne kadar sozlerının bırı dıgerını tutmasada dogru yolu dogru ekıbı dogru kordınasyonu bulacaksın dıger wordlerde basarılar dılıyorum .

Beyler, bu adam size ne etti? Abartının gereği yok. Tamam iddialı geldik, hırs yaptık, bazı etkenler sonucunda da kaybettik. Veysel Hoca bile yazmıyor, gereği yok çünkü. Bundan sonra söylenenler abartıya girmektedir. Böyle devam edilirse haklı iken haksız duruma düşersiniz...
Bu düşüncelerim her iki klan için de geçerli... Artık burada ne denilirse denilsin, bir faydası yoktur. Olan olmuştur ve bitmiştir.

CokSevdimAbi

Yasaklı
Beyler, bu adam size ne etti? Abartının gereği yok. Tamam iddialı geldik, hırs yaptık, bazı etkenler sonucunda da kaybettik. Veysel Hoca bile yazmıyor, gereği yok çünkü. Bundan sonra söylenenler abartıya girmektedir. Böyle devam edilirse haklı iken haksız duruma düşersiniz...
Bu düşüncelerim her iki klan için de geçerli... Artık burada ne denilirse denilsin, bir faydası yoktur. Olan olmuştur ve bitmiştir.
evet sen o veysele telefonda hıcbrsey 2 taraf ıcınde paylasmayalım dedıgı ıcın yaptıgımız opda 1 tane rapor bıle koymamısken kendı op yapıp burda havalar atmalar psc 3 opa sılerız kelımesı yapıpda sıze nasıl yansıtdıda gormuyorsunuz bılmıyorum nasıl gormek ıstersenız oyle gosterıyor emın ol o tanıdıgını zannetıgın kısı o kısı degıl

evet sen o veysele telefonda hıcbrsey 2 taraf ıcınde paylasmayalım dedıgı ıcın yaptıgımız opda 1 tane rapor bıle koymamısken kendı op yapıp burda havalar atmalar psc 3 opa sılerız kelımesı yapıpda sıze nasıl yansıtdıda gormuyorsunuz bılmıyorum nasıl gormek ıstersenız oyle gosterıyor emın ol o tanıdıgını zannetıgın kısı o kısı degıl
Bir kişi ile aynı klanda oynamadığınız sürece bilemezsiniz... Şahsen ben de sizi tanımıyorum. :)
Bana göre Veysel Hoca işleri iyi yürütmeye çalıştı. En azından herhangi bir yanlışını ve hırsını görmedim. Savaş öncesi ve savaşın başlamasından hemen sonrasında yaşanılan olaylar, bazı durumlara etki etmiş olabilir. Yönetimin içinde olmadığım için bu konuda bir şey diyemeyeceğim. Yeni bir klan olmanın acısı işte.

arkadaşlar uzatmaya gerek yok.konular boş ve gereksiz şekilde karşılıklı olarak uzamaya devam ediyor.sizinle olan savaşı tamamlamyı isterdik,ancak NOBLE adıyla ilk defa yer aldığımız bu dünyadan çekilme kararı aldık. PCS klanlanına dünyanın geri kalan sürecinde NOBLE yönetimi olarak başarılar dileriz.Hiç kimsenin hegemonyası altına girmeden, PCS Klanını w59 da taşıyabildiğiniz kadar ileriye taşımanızı umut ederim.Düşman olsakta kalan zamanda başarılar dilerim.

- FORUM YÖNETİCLERİ #ARŞİV TALEBİNİZ VAR. KONU KİLİT