SCORPİON vs NOBLE SAVAŞI

AequitaS*

Okçu
Iyiyim sizde iyisinizdir insallah oyuna pek girmiyorum. Ara sira foruma bakiyorum sasirdim seni burada gorunce

DeutschBabe

Kılıç Ustası
Halihazırda Kasırga'ya yönlenmiş Noble klanına arka taraftan açılan savaşın çokta şaşırılmayacak bir istatiği. Zannedersem oyun başından beri ilk savaşınız.
Dolayısıyla asker ve mis olarak zaten daha üstün durumdaydınız.
Her iki tarafa da başarılar.

DeletedUser71518

Ziyaretçi
Yanlış olmazsa 17 köy kaybettik. Aramızda sa olduğu süreçte de bize karşı çok güzel hazırlandılar. Söyleyecek çok şeyim var fakat bu oyunu bu şekilde oynamak istemiyorum. Benim en zayıf olduğum tarafın orası olduğunu biliyorlardı. Tek gecede güzel organize olup hiç kullanmadıkları kami ve misleri üzerimize boşalttılar. İlk günkü başarıları için tebrik ederim. Güzel bir organize ataktı.

Benimle konuşanlar beni ve karakterimi kısa zamanda tanırlar. Ve şunu diyebilirim ki seviyeli bir rekabet olmasını dilerdim. Keyif alamayacağım bir savaş olacak. Bugün destek almak için DEF klanı kurunca istatistiklere yansıtamadık ama saldırı ve savunmada yaptığımız kesimlerin hesabını tutmadık bile. Dünya başında PSC'ye güvenip diplerindeki sıralamaya oynayan köyümü bırakıp Kasırga klanı içinde yeniden başla yapmıştım. O bölgedeki kafa oyuncumuz da 3 gün ceza almıştı. Ve döndük. Muhtemelen bize üstünlük kurabildikleri tek gün ilk saldırdıkları gün olarak kalacak :)

Cumartesi günü ufak çaplı bir operasyon yedik Kasırga'dan. Problem değildi hiç. Bu sabah yine geliyorlar, yine sorun değil. Ama iki uç tarafta aktif savaşmak ilk günümüzü kötü etkiledi. Yarın tarafımca her iki savaşımız için de rapor paylaşımları yaparım.

burçigin

Dük
Yanlış olmazsa 17 köy kaybettik. Aramızda sa olduğu süreçte de bize karşı çok güzel hazırlandılar. Söyleyecek çok şeyim var fakat bu oyunu bu şekilde oynamak istemiyorum. Benim en zayıf olduğum tarafın orası olduğunu biliyorlardı. Tek gecede güzel organize olup hiç kullanmadıkları kami ve misleri üzerimize boşalttılar. İlk günkü başarıları için tebrik ederim. Güzel bir organize ataktı.

Benimle konuşanlar beni ve karakterimi kısa zamanda tanırlar. Ve şunu diyebilirim ki seviyeli bir rekabet olmasını dilerdim. Keyif alamayacağım bir savaş olacak. Bugün destek almak için DEF klanı kurunca istatistiklere yansıtamadık ama saldırı ve savunmada yaptığımız kesimlerin hesabını tutmadık bile. Dünya başında PSC'ye güvenip diplerindeki sıralamaya oynayan köyümü bırakıp Kasırga klanı içinde yeniden başla yapmıştım. O bölgedeki kafa oyuncumuz da 3 gün ceza almıştı. Ve döndük. Muhtemelen bize üstünlük kurabildikleri tek gün ilk saldırdıkları gün olarak kalacak :)

Cumartesi günü ufak çaplı bir operasyon yedik Kasırga'dan. Problem değildi hiç. Bu sabah yine geliyorlar, yine sorun değil. Ama iki uç tarafta aktif savaşmak ilk günümüzü kötü etkiledi. Yarın tarafımca her iki savaşımız için de rapor paylaşımları yaparım.
Harbiden helal olsun, gerek yaklaşımın gerek açıklaman takdire şayan. Ne saldırgan bir tavır ne de kibir dolu bir serzeniş... Tam da olması gerektiği gibi. Umarım bir gün birlikte oynarız.

Doğru bir lidere sahip ekip olduğunuzu ilk sohbetimizde anlamıştım, ve kendine yakışan şekilde uygun detayları açıklaman biz uzaktan takip edenleri az çok aydınlatmış oldu, emeğinize sağlık çift cephede başarılar dost.

JrFly

Dük
Aslında saldırı komutanına ilettim, lakin meşguliyetten iletememiş sanırım :D
Bir daha ki sefere size iletirim.

Koyarım ya :) Hem patlarım hem raporu koyarım :)

Gelip bende koyardım da hız 1 nedir ya Allah sabır versin oynayanlara başarılar :D Başkanınız çok iyi niyetli yakında oda dayanamaz ali cengiz oyunlarına başlar truva işlerini öğretin :troll::troll::troll: