Şimdiye Kadar ki En Efsane Klan

DeletedUser68080

Ziyaretçi
Yakın tarihlere doğru pre ve multiler ile oynanan dünyaları efsanelerin içinden alın öncelikle. Efsane diyebilmeniz için geçmiş tarihten günümüze doğru başarılarını kıyaslamanız lazım ki bu da öyle öznel düşüncelerle olacak şey değil. Dolayısıyla herkesin efsanesi kendine :p

DeletedUser67228

Ziyaretçi
Oynayıp en güçlü klanı bilmem ama klanlar tarihim boyunca oynadığım en iyi ve en güçlü klanların olduğu dünya w50ydi, udw,sancak,şizofren,alarm,trickster,nwo,cedcal ve sayamadığım bir çok büyük klan vardı,Gerek forum gerek oyun çok hareketliydi.Bir daha böyle dünyada oynar mıyız bilemiyorum ama çok zevkli bir dünyaydı. :D

DeletedUser69718

Ziyaretçi
Birileri efsanemi dedi..

Efsane dediginiz klanlar gecmiste kaldi. o zamanlar herkesin zamani vardi oyunun ilk donemleri oldugu icin farkli bir heyecanla oynuyorlardi
Efsane olmak icin dunya kapatmak gerekiryorsa W3 u sahi klanlari kapadi efsanemi oldu ??

Pusula
Nop
Hucum
Cin
Stalker
Soa
Diablo
Crom
Alarm

Aklima gelenler bunlar. Dunya kapamakla is bitmiyor bu klanlar girdikleri dunyalarda iz birakmislardir.

Burdaki klanların coğu tamam da soa klanı hangi dünyada nasıl bir iz bıraktı . Bu arkadaşlar yanlıs anlamasın iyi bir klan olabilirler neyin efsanesi 40 ve 43 de 1 2 ay oynayıp sildiler diye biliyorum. Oyunda değil forumda iz bıraktılar diyor isen ona katılırım . Soa yı bu klanlar arasında yazarak diğer klanlara ayıp etmiş olursun.

Crom klanı hangi dünyalarda iz bıraktı bilgilendirirmisin ; kaç tane oynadığı dünyayı biliyorsun ve o dünyalarda neler yaptılar . Diabloda iyi bir klandı fakat sürekliliği olmadı diye biliyorum.

Diğer yazdığın klanlar sürekliliği olan başarılı klanlar..

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Burdaki klanların coğu tamam da soa klanı hangi dünyada nasıl bir iz bıraktı . Bu arkadaşlar yanlıs anlamasın iyi bir klan olabilirler neyin efsanesi 40 ve 43 de 1 2 ay oynayıp sildiler diye biliyorum. Oyunda değil forumda iz bıraktılar diyor isen ona katılırım . Soa yı bu klanlar arasında yazarak diğer klanlara ayıp etmiş olursun.

Crom klanı hangi dünyalarda iz bıraktı bilgilendirirmisin ; kaç tane oynadığı dünyayı biliyorsun ve o dünyalarda neler yaptılar . Diabloda iyi bir klandı fakat sürekliliği olmadı diye biliyorum.

Yıllarca oynayıp kişilerin fikirlerinde efsane olamamış klanlar yerine 3 ay oynayıp efsane oluyoruz.

Üstüne bi de o kadar efsaneyiz ki hangi dünya da kaç ay oynadığımızı aklında tutan birileri var :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi

Bence de çok haklısın

JrFly

Dük
Oynayıp en güçlü klanı bilmem ama klanlar tarihim boyunca oynadığım en iyi ve en güçlü klanların olduğu dünya w50ydi, udw,sancak,şizofren,alarm,trickster,nwo,cedcal ve sayamadığım bir çok büyük klan vardı,Gerek forum gerek oyun çok hareketliydi.Bir daha böyle dünyada oynar mıyız bilemiyorum ama çok zevkli bir dünyaydı. :D

yanlış hatırlamıyorsam en güzel dünya 18 idi pusula kapak poker kartları vardı daha 3-5 klan daha mevcuttu ve forumu 50.dünya forumunu 5 katlar 15 ile çarpardı :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
yanlış hatırlamıyorsam en güzel dünya 18 idi pusula kapak poker kartları vardı daha 3-5 klan daha mevcuttu ve forumu 50.dünya forumunu 5 katlar 15 ile çarpardı :)

Adam en iyisi dememiş ki “oynadığım en iyi dünyaydı” demiş. :)

Ortalama Biri

Misyoner
pokerin başkanını iyi hatırlıyorum onlar değil kapatmak kapatmanın başlangıcını yapamazdı :p kapatacak pusula veya kapaktı :D

hahsdhah :D Büyük Başkan Mikail'di :D Onunla o zamanlar sorun yaşamadım da bizim sağ kanattaki nop yönetimi ile daha çok tartışmıştım. Nasıl olduysa w21'de Error'u kurarken onları çağırdık yunusla :D

Ortalama Biri

Misyoner
21de siz bozdunuz arrow ile mütlüğü sonra bozdu oyun tabi :p (yanlışta hatırlıyor olabilirim :D )

Ne alakası var :D Herkes birbiriyle SA yaptı o dünyada. Sonra Aztek aşağıda diplomasiyi bozunca herkes oraya yüklendi. O arada da Arrow dağıldı gitti :D Sonra aztek ile dejavuyu sırayla tokat manyağı yaptık :D
Efsaneler efsanesi Dejavu yenilmedi yalnız. Hesap sil yaptılar hashdahdhas :D :D
@okadar5 nasıldı o profil yazısı? Sen iyi hatırlarsın :D

morfin*

Yasaklı

Birde bilmis bilmis yorum yapmissin. ne gibi bir basari bekliyorsun? diablo icin ''surekliligi olmadi diye biliyorum'' demissin ,mesele klan kapatmak ise 3 dunya kapattilar ona bakarsan..

Classic i bilmiyorum ona bakarsan pusula klanlarida pusula adi altinda normal dunya kapatmadi ? ama akillarda pusula klanlari efsane klan yillardir su oyunu oynayan 10 kisiye sor 8 tanesi pusulayi biliyordur.