Şimdiye Kadar ki En Efsane Klan

DeletedUser69718

Ziyaretçi
Birde bilmis bilmis yorum yapmissin. ne gibi bir basari bekliyorsun? diablo icin ''surekliligi olmadi diye biliyorum'' demissin ,mesele klan kapatmak ise 3 dunya kapattilar ona bakarsan..

Classic i bilmiyorum ona bakarsan pusula klanlarida pusula adi altinda normal dunya kapatmadi ? ama akillarda pusula klanlari efsane klan yillardir su oyunu oynayan 10 kisiye sor 8 tanesi pusulayi biliyordur.

Ben bilmiş bilmiş konuşuyorum sen de konusmak için konusuyorsun. Diablo olarak kapanan 3 dünya hangisi söylermisin ben sadece diablo için konuşmadım crom klanı falan nasıl bir iz bıraktı kaç dünyada oynadı bu dünyalarda neler yaptıda efsane oldu bilgilenirdir.. Evet çoğu kişi pusulayı biliyordur zamanında sürekliliği olmuş girdiği dünyalarda büyük savaşların içinde bulunmuştur. 2 3 Classic dünya kapatmıştır. Ama olay pusula değil diğer klanları efsane yapan nedir bunlar açıklarmısın bilmişliğimi köreltirsin bilmemiş arkadaş

DeletedUser68234

Ziyaretçi
Pre ile maden ve bot kullanmadan multisiz olan klan herzaman efsanedir
Çünkü en kalabalık dünyalardan çıkan klanlar iyidir yada 100 kişi ile giren klan efsane olur ..
500 kişi ile giren klanlar efsane değildir .
Hakimyeti almıştır eline baştan 500 kişi bir kıtayi kapatmak demektir

kılbıll

Baltacı
Ben bilmiş bilmiş konuşuyorum sen de konusmak için konusuyorsun. Diablo olarak kapanan 3 dünya hangisi söylermisin ben sadece diablo için konuşmadım crom klanı falan nasıl bir iz bıraktı kaç dünyada oynadı bu dünyalarda neler yaptıda efsane oldu bilgilenirdir.. Evet çoğu kişi pusulayı biliyordur zamanında sürekliliği olmuş girdiği dünyalarda büyük savaşların içinde bulunmuştur. 2 3 Classic dünya kapatmıştır. Ama olay pusula değil diğer klanları efsane yapan nedir bunlar açıklarmısın bilmişliğimi köreltirsin bilmemiş arkadaş
15 ve 32. Dünyaları tek başına 44. Dünyayı da Cin klanlarıyla birlikte

morfin*

Yasaklı

15-32-44. dunyalari kapadilar

Crom klani sende nasil bir iz birakti bilmiyorum ama taktin crom klanlarina. anlamadigin konu mesele dunya kapatmak degil.

belki de ben yaniliyorum bir kac dunyada denk geldi o yuzden aklimda yer edinmis olabilir. Belkide sandigim kadar efsane bir klan degildir. Bilenler aydinlatirsa sevinirim :D

DeletedUser68301

Ziyaretçi
15-32-44. dunyalari kapadilar

Crom klani sende nasil bir iz birakti bilmiyorum ama taktin crom klanlarina. anlamadigin konu mesele dunya kapatmak degil.

belki de ben yaniliyorum bir kac dunyada denk geldi o yuzden aklimda yer edinmis olabilir. Belkide sandigim kadar efsane bir klan degildir. Bilenler aydinlatirsa sevinirim :D
Soa ya iyi klan sağlam klan falan deriz kimi onay verir kimi karşı çıkar ama efsane klan diyemeyiz abi

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
En efsane kişiye göre değişkenlik gösterebilir, dünyaları ve oynayan klanları o dünyada bulunan oyuncu ve katılan iyi klanları göz önünde bulundurmak gerekli.

Ayrıca bu klanların içindeki ekipler sürekli değişiklik göstermekte ana kadro hariç.

Alarm klanlarının güzel ekibi var, nop un güzel ekibi var

En efsane dersek yanlış tabir olur ama en iyi klanlar daha hoş olabilir.

BENİM FAVORİM ALARM klanı.

DeletedUser68844

Ziyaretçi
Chaos Klanını hatırlayan var mıdır? klansavasları.net iken 3.dünyada oynuyorlardı.