NwO Açıklama

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

ShexWear*

Yasaklı
Serhat,

Daha öğreneceğin çok şey var be abisi.

En başta onun bunun şeyiyle gerdeğe girmemeyi öğrenmen gerek.

Sen bizim ayarımızda değilsin, onun yaptıklarıyla övüneceksin madem sen git abin Kendal’ı çağır o gelsin onunla konuşalım.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
"X" yazınca kimse hangi klan olduğunu anlamadı.

Vaaay beee

Sana gelip " Emir abi ben x bir klana vurjam sen de bana vurma mı" dedi?

Sırf forum da yüzüne vurmayalım diye bana gelip demedi. Başka bir klana söyleyip oradan bana iletti.

Uzun süredir serhatın forum da kime yanladığına bakarsanız sonuca varırsın :D

Ek olarak serhat ergen gibi yüzyüzeyken görüşürüz falan diye mi tehtid edeceksin? bu forum da bunu 1500 kez okuyuşum :D

DeletedUser62855

Ziyaretçi
Sırf forum da yüzüne vurmayalım diye bana gelip demedi. Başka bir klana söyleyip oradan bana iletti.

Oraya girersek çıkamayız ya sıradan yanladı herkese liste biraz kabarık

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Ben hiç tanıdık görmedim Nwo klanında ama merak ediyorum, w50 başladı girdiniz dünyaya şimdi de silip çıkıyorsunuz. Hani nam oldu desek olmadı, pre kastınız desek olmadı, antipati toplasanız onu bile başarı saycam ama onu da tek başına sinser sırtladı zaten.

E aşağı yukarı 3 ay oynadınız premium hesap şu bu hiç yoksa 600 700 pre harcadınız ve hadi eyw diyip siliyorsunuz. Sebebi de ilerde bu dünya muhabbeti açıldığı zaman elemanın biri 'Biz op yiyip silinmedik kendimiz sıkıldık sildik, o yüzden bizi yenmiş sayılmazsınız' desin diye. Bari savunmaları belli köylere koyup trickse yazın onlar da bayrak kassın sizde bayrak kasın bu bile bir yol yani :D

Tricksi tebrik ediyorum, oyunda ille 180 IQ ya da muhteşem bir stratejist olmaya gerek yok. Akıllı ve mantıklı bir insanın düşünebileceği hamleleri düşündüler ve uyguladılar. Bazen doğru ve sade hamleyi yapmak en zorudur.

Nirvana klanını da tebrik ediyorum, o yönetimle bence direnebilecekleri kadar direndiler.

Vakvak klanından haz etmediğim arkadaşlar olsa da onları da tebrik ediyorum, w51 olmasaydı belki beraber oynayacaktık, şartlar, bilemeyiz :D

Tricks & Alarm işbirliğiyle -Hatta bence udw trickse daha çok yardım etti- bir dünyanın daha sonuna geldik gg wp :D

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Yaaaaaaaa şapşik @SiNSeR sen ne kadar tatlı bir şeysin öyle <3

4000 köylük klanın varken, 400 köylük klana op yapmak için önce bir klana yanladın sonra Emir abinden icazet mi almaya çalıştınnnn

Kıyamam sana .s.s

DeletedUser68297

Ziyaretçi

Ek olarak serhat ergen gibi yüzyüzeyken görüşürüz falan diye mi tehtid edeceksin? bu forum da bunu 1500 kez okuyuşum :D

Ulan olmayan teklifi bile var olarak gösteriyorsun ne diyeyim? Teklif yaptık da o yüzden mi sildik hesapları açıkladık bura da :) sana her şey yanlış aksediliyor anlaşılan... Bize gelen öneri ve teklifleri, duyum ve stratejileri sanki kendin yapıyormuş yada biz bunun için uğraşıyormuşuz gibi göstermekten vazgeç...

Bu kadar laf söylüyorsun madem delikanlı ol ispat et... Ergenlikle ne alakası var yüzyüzekonuşuruz dinleyeceğiz yakında merak etme :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Ulan olmayan teklifi bile var olarak gösteriyorsun ne diyeyim? Teklif yaptık da o yüzden mi sildik hesapları açıkladık bura da :) sana her şey yanlış aksediliyor anlaşılan... Bize gelen öneri ve teklifleri, duyum ve stratejileri sanki kendin yapıyormuş yada biz bunun için uğraşıyormuşuz gibi göstermekten vazgeç...

Bu kadar laf söylüyorsun madem delikanlı ol ispat et... Ergenlikle ne alakası var yüzyüzekonuşuruz dinleyeceğiz yakında merak etme :)

Sensin sinsirella sensin lafta kalmasın çok bekletme kendini :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Verecek cevap kalmayınca element uyduran arkadaşlar başta olmak üzere herkese selametle...

Dünya da ki durumumuz ile alakalı gereken açıklama yapıldı başlık silinmesi içinde gereken mesaj atıldı..

Tekrardan dost,düşman bu dünyaya emek veren herkesi tebrik ederim...

DeletedUser67142

Ziyaretçi
kim yaptırdıysa saçma bi hamle olmuş vesile ile nwo cedcal sınırına iner :)

1 Ay boyunca burada GassaL böyle NwO böyle diyen delikanlı arkadaşların, ezelden beri dost klanlarımızda olup bir gece çıkar vurur CEDCAL in ömrünü uzatırız düşüncesi patlamak üzere :) 50 köy avans, tüm köyleriniz NWO'ya hayırlı olsun :).. Kolay gelsin arkadaşlar...

Bu oluşumun içerisinde nice problemlerimiz olmasına rağmen olmayan tüm arkadaşların duruşu için de teşekkür ederim..

Cedcalin ömrü uzadı.
50 köy avans alındı.
Savaş 50 köy farkla Vak Vak tarafından kazanıldı.

nwocukların tüm köyleri Vak Vak ekibine hayırlı olsun..

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Konu hakkında son yorumum:

Ben yeterince DALGA geçtim.

400 vs 4000 Savaşları'nı 48 farkla ÖNDE kapattık .

Bu savaşta; sözde rakip klan başkanının 10 kişiye op yapmak için önce yanındaki büyük bir klana yanladığını gördüm.

Sonra her gün sövdüğü düşman klana "bana saldırma op yapacağım" dediğini gördüm.

Yine sözde klan başkanının "savunma atmanız için daha kaç köy kaybetmem lazım" dediğini gördüm.

Yine sözde klan başkanının "96 saat sonra sizi bitireceğim" dediğini gördüm .

Yine bu klan başkanının sürekli devrik ve düşük cümleler kullandığı aklınca yerme, ezme, aşağılama cümlelerini gördüm .

Yine bu klandan kimle konuştuysam "klanı anti-dehşet ekibi yönetiyor" dediğini gördüm.

1 kere bile op yapmayı beceremediklerini kendi klan oyuncularının genel foruma yazdığını gördüm.

17 kişi başladığımız savaşta şu an 10 kişiyiz .

Yukarıda yazdığım gibi 48 farkla öndeyiz. Oyunun 3üncü ayını geçmişken "48 farkla mı övünüyorsunuz?" Diyen olursa;

1 klan vs 16 klan
400 vs 4000 köy

savaştık.

Siz;
17 kişiyi yenememiş kişiler olarak buradan gideceksiniz.

Biz;
16 klana 4000 köye direnmiş oyuncular olarak kalacağız.

Her gittiğiniz yerde karşınıza çıkacak. Kızmayın, darılmayın.

Reel hayatlarınızda başarılar.

Ve son olarak;

NWOK34
NwO-2
NwoSav
NwO
NwO-6
NwO-1
NwO-99
NwO-8
NwO-7
NwO-OP
NwO-4
NwO-11
NwO-9
7NWOP
NwO- 8
NwO-5

NW-OFF:)

DeletedUser67899

Ziyaretçi

X klanı biziz galiba :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.