NwO Açıklama

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
madem haklısınız herkes size yanlış yaptı sütten çıkmış ak kaşıksınız o kadar adamsınız savaşıp hesap silin ne öyle karı gibi kaçıyorsunuz

Olm siz hasta mısınız lan ? biriniz erkekliğini oyunda kanıtlamaya çalışır. Biriniz hesap siliyorum diye karı benzetmesi yapar ? sapık mısınız olm siz ? siz kendinizi nelerle ispat etmeye tatmin etmeye çalışıyorsunuz... Hayır söylediklerinizden anladığım kadarıyla sizde 47 de de emirhan ile oynamışsınız ve ayranınız dökülmüş. Bunun sorumlusu ben değilim emirh*n abiniz... Acınızı aranızda paylaşın el ele tutuşup sarılıp ağlayın

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Olm siz hasta mısınız lan ? biriniz erkekliğini oyunda kanıtlamaya çalışır. Biriniz hesap siliyorum diye karı benzetmesi yapar ? sapık mısınız olm siz ? siz kendinizi nelerle ispat etmeye tatmin etmeye çalışıyorsunuz... Hayır söylediklerinizden anladığım kadarıyla sizde 47 de de emirhan ile oynamışsınız ve ayranınız dökülmüş. Bunun sorumlusu ben değilim emirh*n abiniz... Acınızı aranızda paylaşın el ele tutuşup sarılıp ağlayın

Çen sinirlendin mi çeeeen oyşşş kıyamam küçük minnacık sinsirellam

-AzraiL-

Yasaklı
Ben hiç tanıdık görmedim Nwo klanında ama merak ediyorum, w50 başladı girdiniz dünyaya şimdi de silip çıkıyorsunuz. Hani nam oldu desek olmadı, pre kastınız desek olmadı, antipati toplasanız onu bile başarı saycam ama onu da tek başına sinser sırtladı zaten.

E aşağı yukarı 3 ay oynadınız premium hesap şu bu hiç yoksa 600 700 pre harcadınız ve hadi eyw diyip siliyorsunuz. Sebebi de ilerde bu dünya muhabbeti açıldığı zaman elemanın biri 'Biz op yiyip silinmedik kendimiz sıkıldık sildik, o yüzden bizi yenmiş sayılmazsınız' desin diye. Bari savunmaları belli köylere koyup trickse yazın onlar da bayrak kassın sizde bayrak kasın bu bile bir yol yani :D

Tricksi tebrik ediyorum, oyunda ille 180 IQ ya da muhteşem bir stratejist olmaya gerek yok. Akıllı ve mantıklı bir insanın düşünebileceği hamleleri düşündüler ve uyguladılar. Bazen doğru ve sade hamleyi yapmak en zorudur.

Nirvana klanını da tebrik ediyorum, o yönetimle bence direnebilecekleri kadar direndiler.

Vakvak klanından haz etmediğim arkadaşlar olsa da onları da tebrik ediyorum, w51 olmasaydı belki beraber oynayacaktık, şartlar, bilemeyiz :D

Tricks & Alarm işbirliğiyle -Hatta bence udw trickse daha çok yardım etti- bir dünyanın daha sonuna geldik gg wp :D

NWO oyuncularının yüzde 80 i hesap silmeye karşıydı.Klan yönetimi bir gece vakti forumda bir yazıyla hesap sil yapacağını duyurdu.Çogu oyuncunun haberi bile yoktu.Yani oyuncuların hakkına girmeyin yorum yaparken.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
NWO oyuncularının yüzde 80 i hesap silmeye karşıydı.Klan yönetimi bir gece vakti forumda bir yazıyla hesap sil yapacağını duyurdu.Çogu oyuncunun haberi bile yoktu.Yani oyuncuların hakkına girmeyin yorum yaparken.

asdasd ulan olm. Sayemde ilk defa bir dünya da bu kadar köy yaptın. Ondada tüm dünyaya boş yaptığın yetmedi şimdi bana boş yapıyorsun :D

-AzraiL-

Yasaklı
asdasd ulan olm. Sayemde ilk defa bir dünya da bu kadar köy yaptın. Ondada tüm dünyaya boş yaptığın yetmedi şimdi bana boş yapıyorsun :D

Lan sen ne karaktersizsin.Az önce bana whatsapp dan yazdığın küfürleri kaydettim.Sen benim profil fotoğrafımi gördün mü ?Orda bir polis arması var.Ona iyi bak.Birkac gün sonra da Kişiye hakaret ve tehtit suçlamasıyla polis seni evinden alacak.O zamanda böyle küfürleri Edersin .Mahkeme de görüşürüz

-AzraiL-

Yasaklı
Bu Sinser denilen kişinin gerçek yüzünü görün.Forumda bir yorum yaptım diye whatsapp dan küfürleri yazıp korkak gibi engel attı.Nasil bir karakter sahibi oldugunu görün.

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Ulan bi espiri yaptık kafayı yedi galiba yeter komik görünüyosun :D

@SiNSeR temsili arkadaşlar, w50 defteri Sinsirella için bu twitle bitiyor;

6990 adlı eklentiyi görüntüle

Ayran döküldükten sonra ne oldu kardeş ?? kendal abiniz ne yaptı size ??? bir özgüven bir cesaret gelmiş...

Yahu şu dünyaya kadar tek başarısı oyunu 6 ay oynamak olan insanların ettiği laflara bak :) hele semtemper kardeş dünya dünya üzerinden geçmek istiyorum. Misal 32. dünya ayran döküldü ne oldu ? 47 ayran döküldü ne oldu ? bizi aydınlat kardeş. Sizde ki bu kuyruk acısını bizde bilelim...

Tabi yazık lan bana bunca ay bu kadar haset bu kadar acılı olduğunuzu bilsem inan zorlamazdım... Ayranı dökmeyin kardeş kıyamam size.

asdasdasd :D

Ayranın mı döküldü emirh*n ne bu tantana ??

Al bir sapık daha işte :D Ayranın mı döküldü sabah sabah canın bir şeyler çekiyor galiba :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.