NwO Açıklama

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Herkese Merhaba;

Uzun zamandır biriken bazı konuların, bu gün yaşanan bir görüşme de bazı şeyleri patlama noktasına getirmesi sebebi ile klan yönetimi olarak 50. Dünyayı noktalama kararı aldık...

EDİT: Soran veya boş yorum yapan olmasın diye söylüyorum. Görüşme klan içi bir görüşme değildi.

Oyuna başladığımız günden beri bölgemizde yanımız da yöremizde bulunan her klandan darbe yiyip, kazık atan bizmişiz gibi gördüğümüz muameleye rağmen ısrar ve inatla devam eden mücadelemize kendini kıvrak zekalı sanan bazı insanların da art niyetli olduğunu gördük.

Öncelikle rakibimiz olarak gördüğümüz tek klan TRİCKS klanlarını hem savaşta hem diplomasi de göstermiş olduğu mücadele için tebrik ederim... Bunun haricinde yukarı da ki paragrafta belirttiğim gibi kendini uyanık sanarken bizim tarafımızdan çarpılan UDW klanını, bir şekilde yollarımızı birleştirip ortak bir hedefe yöneldiğimiz diplomasi de pat diye yolun ortasında bizi bırakan SANCAK klanını ve bunların çok daha ötesinde oyun başından beri bize aldığı oyuncuları,ayrılan oyuncuları, kurduğu diplomasileri, tutmadıkları sözleri ile en çok zararı veren ŞİZOFREN klanına da ince bir sitem ediyorum... :)

Bu dünyada aldığımız karar itibari ile özellikle içten bir şekilde "YİYİN BİRBİRİNİZİ" demekten de mutluluk duyuyorum. En hızlı şekilde kim kimi satacak, kim kimi vuracak merakla bekliyorum... Özellikle çocuğu olmamasına rağmen çocuğunun üstüne yemin edip vaat veren adamın sözüne, illa ki çocuğu olacak o söz benim için geçerlidir diye bir kafa yaşayıp inanan kişiyi merakla takip ediyor olacağım :)

Mücadele etmek hakkımızdı ettik, bazı şeyler miğde bulandırınca bırakmak en çok bizim hakkımızdı onu da yapıyoruz.. Kalan klanlara başarılar dilerim.

DeletedUser65701

Ziyaretçi
Bu dünyada bizimle ve bizden önce verdiği mücadele ile isim yapan cedcal klanını tebrik ediyorum bu dünyayı kapatmak sizin hakkınız bir kaç boş konuşan oyuncunuz harici hepinizi tebrik ediyorum başka dünyalarda yeniden savaşmak dileğiyle:)

DeletedUser67841

Ziyaretçi
11111274_951167301582832_428392455_n.jpg

DeletedUser67899

Ziyaretçi
Napalım bizde mi silelim 1 avuç insanla oynuyorız savaşıyoruz hala direniyoruz bütün hepiniz bir biz bir :) KAOS candır gerisi heyecan :)

DeletedUser66742

Ziyaretçi
Nirvana klanlarını mücadeleci ruhlarından dolayı tebrik ederim.

op gelince tutamayacak diye biz sildik olsun diyen sancak.
diplomasiyle çıkamayacağını anlayınca çekilen Nwo klanları da bu şekilde anılacaklar.

sen FenerSavara her başlıkta özel hayat öne çıkar silersin diye diye kendin sildin.

neyse hakkınız da hayırlısı olsun. Trickster klanlarını haklı galibiyetlerinden dolayı tebrik ederim.

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Dost,rakip birlikte oynadığımız, rakip olduğumuz tüm oyuncuların emeğine sağlık...Olumlu/olumsuz yorum yapan herkesin de canı sağ olsun... Bu saatten sonra çekirdek-kola geri de kalan mücadeleyi takip ediyor olacağız... Herkese başarılar dilerim

DeletedUser66742

Ziyaretçi
Napalım bizde mi silelim 1 avuç insanla oynuyorız savaşıyoruz hala direniyoruz bütün hepiniz bir biz bir :) KAOS candır gerisi heyecan :)

şaplak klanından sonra Trickse alacak daha fazla köy bulmuşsun. şu cedcal ile tricks arasında olan hesapları klandan çıkar da köy alalım volkannnnnnn

DeletedUser63084

Ziyaretçi

Bence silelim :D

Nirvana klanlarını mücadeleci ruhlarından dolayı tebrik ederim.

op gelince tutamayacak diye biz sildik olsun diyen sancak.
diplomasiyle çıkamayacağını anlayınca çekilen Nwo klanları da bu şekilde anılacaklar.

sen FenerSavara her başlıkta özel hayat öne çıkar silersin diye diye kendin sildin.

neyse hakkınız da hayırlısı olsun. Trickster klanlarını haklı galibiyetlerinden dolayı tebrik ederim.

Dipnot düşmek istiyorum SAvaşan Tayfanın %90ı KAOS tayfası :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.