NwO Açıklama

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser68814

Ziyaretçi
NWO oyuncularının yüzde 80 i hesap silmeye karşıydı.Klan yönetimi bir gece vakti forumda bir yazıyla hesap sil yapacağını duyurdu.Çogu oyuncunun haberi bile yoktu.Yani oyuncuların hakkına girmeyin yorum yaparken.

Mesela bizim klan 10 kişi.

3 kişiye mis gelince klanın %30'una mis gelmiş oluyor :D

Dün akşam DC toplantısına %90 katılım vardı. 1 arkadaş gelemedi ama klanın %10'luk kısmı gelememiş oldu :D

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Mesela bizim klan 10 kişi.

3 kişiye mis gelince klanın %30'una mis gelmiş oluyor :D

Dün akşam DC toplantısına %90 katılım vardı. 1 arkadaş gelemedi ama klanın %10'luk kısmı gelememiş oldu :D

1 milyonluk adam oldum tebrik niye etmiyorsun beni? Adam kısmı tamamiyle lafın gelişi

DeletedUser68249

Ziyaretçi
#biçerdöver tebrik ederim seni ve de klanini : ) koca yürekli yalnız adam ; )

Seyanora123

Hafif Atlı
Bu Sinser denilen kişinin gerçek yüzünü görün.Forumda bir yorum yaptım diye whatsapp dan küfürleri yazıp korkak gibi engel attı.Nasil bir karakter sahibi oldugunu görün.

güçte olsa gerçekleri farketmen iyi olmuş biz ne zamandır söylüyorduk dinlemiyordun :)
ki ayrıca sinserilla sinirlenince kendine pek hakim olamıyo hep yaptığı bişey zaten :)

TyPHonE

Yasaklı
Yahu şu dünyaya kadar tek başarısı oyunu 6 ay oynamak olan insanların ettiği laflara bak :) hele semtemper kardeş dünya dünya üzerinden geçmek istiyorum. Misal 32. dünya ayran döküldü ne oldu ? 47 ayran döküldü ne oldu ? bizi aydınlat kardeş. Sizde ki bu kuyruk acısını bizde bilelim...
Farkı ne biliyor musun

47. Dünya NOP-SOA adıyla hatırlanacak ama 50 denince akla hiçbir zaman NWO gelmeyecek tarihin tozlu sayfalarına karışıp gidecek :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.