NwO Açıklama

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

HeyBizBurdayız

Baltacı
dünya açılıyor dünyaya giriyorsun rica minnet etrafına oyuncuları topluyorsun dünyaya girdiğinde etrafındaki klanların hepsiyle diplomasi yapıyorsun sana göre küçük olan pk klanıyla savaşa giriyorsun ve kaybediyorsun bölgedeki oyuncular pasifti diyorsun sancakla savaşa giriyorsun udw ile birlikte savaşın ortasında udwyi vuruyorsun sebebler (şuanda) beni ilgilendirmez sancak bırakıyor onlarıda kendine katıyorsun 3 hafta sonrada klanına (10 farklı klanın birleşimi olan klanına) napalım nasıl bir yol izleyelim diye sormadan bırakıyoruz diyorsun savaş başlamadan kaçıyorsun kaybettiğini kabul etmeden etrafa sataşmaya devam ediyorsun kim sana niye güvensin bundan sonra saygı bile duymuyorum bu kadar olaydan sonra benim foruma girmeye yüzüm olmazdı

village7

Mızrakçı
Yıllardır bu oyunu oynarım çok dansöz gibi kıvırtan gördüm.Bu sinser kadar kıvragını görmemiştim.Şimdide ağlamasını seyretmek zevkli geldi.Benim anlamadıgım savas oyunu oynayıp kac aydır savasmadan bu oyunu oynayarak ne zevk aldı o ekip acaba :)

DeletedUser66609

Ziyaretçi
once sancak sonra nwo
her gecen gun birer birer masadan eksiliyor dostlar.

yaa hatirlanacaz falan ayaklarini birakın abi.
adam gibi bir opa girmeden bir op karsilamadan silinen(birakan) insanlar toplulugusunuz.

şu sekilde hatirlanirsiniz bize koy buyuttuler baska da bi alternatif yok ;)

neyse hayirlisi olsun ;)

morfin*

Yasaklı
Sinser kimle müttefiklik veya iş birliği yaptıysa o klanlar bir bir dağıldı.En son da kendisi gitti koca yürekli sinser 50. dünyaya verdiğin hizmetler unutulmayacak .

kılbıll

Baltacı
Şavaşları bir kenara koyarsak bu dünyada yönetimsel olarak başarılı olup olmadığını bu verdiğin karar sonrası görebilirsin eğer ki silme konusunda çok büyük bi kitleyi sildirebilirsen kendini başarılı sayabilirsin ama 3-5 kişi silip geri kalanlar devam edecekse bu karar sonrasıda rezil olup kalacaksın ve forumda senin için söylenenlerin bir nevi doğruluğunu tescilleyeceksin

LaFleur01

Baltacı
Olm siz hasta mısınız lan ? biriniz erkekliğini oyunda kanıtlamaya çalışır. Biriniz hesap siliyorum diye karı benzetmesi yapar ? sapık mısınız olm siz ? siz kendinizi nelerle ispat etmeye tatmin etmeye çalışıyorsunuz... Hayır söylediklerinizden anladığım kadarıyla sizde 47 de de emirhan ile oynamışsınız ve ayranınız dökülmüş. Bunun sorumlusu ben değilim emirh*n abiniz... Acınızı aranızda paylaşın el ele tutuşup sarılıp ağlayın

burada ağlayan sensin beybisi :p:cool::p

HeyBizBurdayız

Baltacı
Şavaşları bir kenara koyarsak bu dünyada yönetimsel olarak başarılı olup olmadığını bu verdiğin karar sonrası görebilirsin eğer ki silme konusunda çok büyük bi kitleyi sildirebilirsen kendini başarılı sayabilirsin ama 3-5 kişi silip geri kalanlar devam edecekse bu karar sonrasıda rezil olup kalacaksın ve forumda senin için söylenenlerin bir nevi doğruluğunu tescilleyeceksin
bırakan 10 kişi falan var heralde geri kalan herkes worldde devam ediyor parça parça klanlar halinde :D

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Anlaşılan buradaki herkes atom parçalıyor :) Kısa süreli aralıktan sonra konuya kilit vurulmuştur.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.